Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

96 members have voted

  1. 1. team



Recommended Posts

Ovi što su u fazonu "ne nose patike tebe već ti patike", da mi objasne kako se ovo nosi i uz šta /a da nisi lik iz Marvel univerzuma/... Ja ih video u Inđiji u outletu i naravno umro od smeha i uslikao, ali ne mogu da nađem tu fotku, evo druga:
 
14692_01.jpg.jpeg?action=crop&width=750
da su crne bile bi zver. idu uz shta ocesh :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Kako vam nije mrsko da menjate obucu?

 

Ja vec 5 godina nosim iste patike

Reebok Men's Ridgerider Trail 4.0

71kCq5Bv2sL._AC_UL1500_.jpg

 

Svake godine osim 2020 i 21, nije se hodalo. Kupim novi par, a stare odu na Tresnju. I tako 3 puta, a sledece godine ponovo :)

 

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, Poludziber said:

Ja sam kao @InvisibleLight, imam preko 40 pari patika, plus godisnje unistim 2/3 para. 

 

I onda moras da razmisljas koje da obujes svaki put kad izlazis iz kuce. To je precise vremena i nepotrebna komplikacija. 

 

Ovako, ako ides u patikama, onda obujes patike. Ako ti trebaju cipele, imas dva ista para, nove i stare, i resen problem. Odluka doneta u 2 secunde :)

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Poludziber said:

Ja sam kao @InvisibleLight, imam preko 40 pari patika, plus godisnje unistim 2/3 para. 

 

Sad sam prebrojala, 31 par, plus 1 neotpakovane adidas samba duboke(uredno prijavila na 4umu kad sam kupila)

Prosle god razalovala 3 para

vans imaju specifican djon, napravljen za skejt, da imas dobar osecaj,bez tih tampon djonova i cudesa a materijal i reljefne sare su za maxim trenje. 

@x500 nemoj plaky, ispadoh govno od tetke, kupicu joj ja kojegod zeli, a ako ih nema dacu moje (mada teska srca:D) zivot bih joj dala,otkud necu patike..

 

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment

Vi to ozbiljno?! :ohmy:  toliko pari patika....

 

 

 

Sad izbrojah 

 

7 !

 

1 adidas za krav maga, vec se cepaju oko prstiju al mi zao da ih menjam 

1 adidas za hajking 

1 stella McCartney za ne znam sta 

 

2 ista para asics noosa samo razlicith boja, kad sam duze na nogama 

1 asics noosa za svaki dan 

1 assics noosa stare od fishnet za plazu, vodu, pesak

 

 

 

Edited by mustang
  • Haha 1
Link to comment
52 minutes ago, x500 said:

I onda moras da razmisljas koje da obujes svaki put kad izlazis iz kuce. To je precise vremena i nepotrebna komplikacija. 

 

Ovako, ako ides u patikama, onda obujes patike. Ako ti trebaju cipele, imas dva ista para, nove i stare, i resen problem. Odluka doneta u 2 secunde :)

 

Utreniram ja kombinacije. Neke bas retko obujem, neke nikad. Npr. ove starke sam kupio u Hong Kongu ne znam ni sam zasto.

 

 

2704E3E7-C62F-483C-BFB0-93DE9D97BCFE.jpeg

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...