Jump to content
IGNORED

vremeplov. koje doba bi izabrali?


đorđe geprat

Recommended Posts

2 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Химлер је био можда и двоструко луђи, у односу на Хитлера. 

 

Ali uz njega? Imam uverenje da su sve podguzne muve diktatora nesposobne same da budu isti kao onaj koga slede, bez obzira na stepen psihopatije koji manifestuju.

Link to comment
3 minutes ago, djordje geprat said:

sad bi vi da menjate istoriju. mislio sam na nešto sitno, da se nekom pomogne. recimo, da se dojavi simanu da će ronaldinjo da gađa gol.

Mijat da ne puca pod jebenu precku!

  • Haha 1
Link to comment

Или прадеди да кажем да ће четници једно пет пута да га воде на ликвидацију, али да се не стресира око тога, :D јер ће преживети рат, нису четници смели на њега до те мере. 

 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
4 minutes ago, djordje geprat said:

sad bi vi da menjate istoriju. mislio sam na nešto sitno, da se nekom pomogne. recimo, da se dojavi simanu da će ronaldinjo da gađa gol.

 

Pa dobro, slobodne asocijacije 

Svaka promena događaja utiče na budućnost, ma kako trivijalno delovala :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Или прадеди да кажем да ће четници једно пет пута да га воде на ликвидацију, али да се не стресира око тога, :D јер ће преживети рат, нису четници смели на њега до те мере. 

 

 

Ja da kažem đedu da će peto dete biti muško, da frustraciju ne upućuje ćerkama

Link to comment
5 minutes ago, Ptica trkacica said:

Evo: da fucking Pedja Mijatović ne pogodi prečku nego gol. :whistle:

 

4 minutes ago, burekdzija said:

Mijat da ne puca pod jebenu precku!

to ne može da se spreči. ne možeš da mu podešavaš nišanske sprave.

za ono što napisah bilo bi: "brate simane, ja sam star ali, kažem ti ronaldinjo će da gađa direkt"

Edited by djordje geprat
Link to comment
5 minutes ago, Braća Strugacki said:

e za vraćanje, pa možda nekih 100.000 godina unazad da odvalim dandaru onom prvom koji je krenuo iz afrike i da mu kažem de ćeš bre majmune

 

 


599.png

 

 

6 minutes ago, Ptica trkacica said:

Evo: da fucking Pedja Mijatović ne pogodi prečku nego gol. :whistle:


Jbt kako bi to stvarno bio paralelni univerzum, niko nikad ne bi pricao 'jao je l' se secas kad je Mijat dao penal', dobro, i? :D

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Misliš? Kapiram da je tada još bilo na vreme, a saveznici su mu udovoljili. Njega su se plašili

O pa bilo je tu opasno poremecenih kandidata na pretek. Recimo 1 Heydrich bi garant o istom trosku odmah sam smako i Göringa i natovario ti dvostruko ubistvo i resio se konkurenta.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Ali uz njega? Imam uverenje da su sve podguzne muve diktatora nesposobne same da budu isti kao onaj koga slede, bez obzira na stepen psihopatije koji manifestuju.

Па, дискутабилно је. Треба да спречиш продор кроз Арденску шуму и објасниш Французима да она јесте проходна за немачке тенкове. Плус, остајеш жива. :heart:И сигурно мењаш ток рата. Јер, то је све водила професионална ратна машинерија, која би себи нашла новог Хитлера, са великом вероватноћом.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Ptica trkacica said:

Ne kradi tudje postove :fur:

Mijat nam je utisnut u genetsku memoriju: mutirali smo gen koji kad se aktivira stvara protein koji nas tera da

vidimo precku koja se jos trese.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Duhovnost, ljubav i med said:

Па, дискутабилно је. Треба да спречиш продор кроз Арденску шуму и објасниш Французима да она јесте проходна за немачке тенкове. Плус, остајеш жива. :heart:И сигурно мењаш ток рата. Јер, то је све водила професионална ратна машинерија, која би себи нашла новог Хитлера, са великом вероватноћом.

 

Dobro, možda je moja teorija pogrešna, da se bez glavnog ostali raspadaju, odnosno da im je diktator, koji god, osovina (no pun intended). Sasvim je moguće i da grešim. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...