Jump to content
IGNORED

vremeplov. koje doba bi izabrali?


đorđe geprat

Recommended Posts

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sad sam usao na wiki da vidim sta pise. Nisam puno znao o njima.

 

Ej, sad mi prodje kroz glavu, a jel bi volela da si zivela zivot Nellie Bly recimo? Naravno, malo duze od nje, ali ono, da imas takav jedan radoznali, istrazivacki um koji te vodi kroz uzbudljiv zivot?

 

E pa da, tako nekako! :D

Inače, ovo za Dikensove ćerke sam pokupila iz Simonsovih knjiga, prilično se bavio tim periodom u nekoliko knjiga, i ubacivao u razne romane, između ostalog baš Dikensom i Kitsom, ko bi rekao da je SF pisac :lolol:

Link to comment

20.000+ godina u buducnosti.

 

Vrlo rado i 2.000.000, ali se bojim da bi me vrsta koja bude tada vladala planetom stavila u zoo vrt. Ili da bih prosto poludeo. Nekako mi je 20.000 godina granica zdravog razuma.

  • +1 1
Link to comment

da dodamo opciju da može da se reaguje i spreči da se desi nešto za šta znaš da se desilo.

recimo da se bude u sauthemptonu 1912 i u luci zvekne u glavu onog sirotana što ga je posle glumio di kaprio i spase mu se život.

Link to comment

u sajnfeldovoj seriji, u to doba, tamo, i da traje vechno :lolol:

 

edip. kad smo kod sprechavanja, a tamo sam, onda bih svakako sprechila da se ilejn promashi sa dzej dzej kenedijem u teretani. to bi promenilo neshto toka svakako :hihi:

 

ako nishta drugo, pomoglo bi oko klintonovih :s_w:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Da treba nešto da menjam, prvo što mi pada na pamet je da bih bila u Minhenu 1938. Gde bih i okončala verovatno, istom pošto uradim šta treba

To ti je prekasno, 38. bi ga samo nasledio neko ko bi mozda i dobio rat.

Link to comment

Можда је ефектније да дојави Французима да ће Немци заобићи Мажино линију.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, burekdzija said:

To ti je prekasno, 38. bi ga samo nasledio neko ko bi mozda i dobio rat.

 

Misliš? Kapiram da je tada još bilo na vreme, a saveznici su mu udovoljili. Njega su se plašili

Link to comment

e za vraćanje, pa možda nekih 100.000 godina unazad da odvalim dandaru onom prvom koji je krenuo iz afrike i da mu kažem de ćeš bre majmune

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

sad bi vi da menjate istoriju. mislio sam na nešto sitno, da se nekom pomogne. recimo, da se dojavi simanu da će ronaldinjo da gađa gol.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, djordje geprat said:

sad bi vi da menjate istoriju. mislio sam na nešto sitno, da se nekom pomogne. recimo, da se dojavi simanu da će ronaldinjo da gađa gol.

kao da kazem loli ribaru don't go there? :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...