Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sta god da se desi, koliko god para da dobijemo, ako ista dobijemo, ova sezona koja dolazi je vec bust jer cemo morati sve ispocetka. Mada, ne bi me nimalo zacudilo da Covic vec do kraja nedelje digne sidro i ode kao pobednik i covek koji je Zvezdi doneo 20 trofeja za 11 godina, pa ce taj novi pocetak da bude bas novi pocetak. Realno je bilo lepo dok je trajalo, nagledali smo se nekih bas valjanih utakmica i zavrsili ne tako sto smo pobedjeni na terenu vec van njega, politickom odlukom.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Gde baš u mrtvi Pao da ode Radonja, biće mi teško do nemoguće da navijam za njega. 

 

Nije mi nešto preterano teško pala ova u naprednjačkom stilu na silu izrežirana promena odnosa snaga. U ekosistemu u kom funkcioniše srpska košarka tako nešto može svakog leta da se desi. Mogli su sa više strpljenja i stila da ovo odrade, da sačekaju da Robija uspostavi kontinuitet i pobedi Radonju sa jakim timom, ali naprednjaci su to, mora sve odmah i na silu. 

 

Sad kada su na uzeli najjače oružje - kontinuitet, mogu i da nam daju solidan budžet i mislim da će to i uraditi. Tako da može da se desi da i sledeće sezone gledamo lepu košarku, igraće se i Evroliga. Posle verovatno sledi još manje para i Evrokup, ali ako Čović ostane biće KKCZ i dalje ozbiljan klub pošto ne verujem da će da nam totalno zavrnu slavinu. Ako naprednjaci uđu direktno u klub onda smo najebali, kao i Partizan što će najebati posle Ostoje.

Edited by Heaviside
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Meni se čini da PAO ne kupuje Radonjića, već Ražnatovića, a on dovodi svoje zaposlene.

U Zvezdu će verovatno neki Terza zamaskiran šatro legendom ispred sebe da se peru pare. Što znači da će para biti.

Zato čisto sumnjam da će Vlada Jovanović biti taj, trebaće neko vruće ime za tabloide. Ivanović recimo.

Link to comment
Meni se čini da PAO ne kupuje Radonjića, već Ražnatovića, a on dovodi svoje zaposlene.

U Zvezdu će verovatno neki Terza zamaskiran šatro legendom ispred sebe da se peru pare. Što znači da će para biti.

Zato čisto sumnjam da će Vlada Jovanović biti taj, trebaće neko vruće ime za tabloide. Ivanović recimo.

Kešelj i Čiča se nameću kao logična rešenja, samo koji je dublje dobacio to je pitanje.
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Ali koja je splačina retard koji se krije iza @kkczinsajder na Tviteru. :lolol: Toliko ti radosti donese ovaj čovek i ti staviš njegovu sliku u duksu grčkih štakora na vest da ide u Panatinaikos. Pu crko dabogda.

Plus izbaci matematiku da će Radonja u Grčkoj za dve godine dobiti svega 50k evra više nego kod nas. I onda kada krenu da ga napušavaju u komentarima, on kaže da je samo izbacio tehničke podatke ugovora i rendom sliku Radonje i optuži komentatore da su bolesnici koji šire mržnju :lolol: Vintage Čović style.

  • +1 2
Link to comment

Ovo je treci put da naprdnjacka mafija pokusava da otme Zvezdu a u nasem narodu se kaze "treca-sreca", tako da verujem da ce ovo biti taj uspesni pokusaj. Covic nema ni muda ni nezavisnosti da uradi ono sto sada treba uraditi, da ostane u klubu, ne obezbedi nuznih 7.5 miliona da bi se igrala Evroliga, pusti da Zvezda bude izbacena iz Evrolige, da jednim od onih svojih otrovnih saopstenja javno objasni zasto se to desilo i nahuska cigane protiv naprdnjacke mafije. Dream a little dream...

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Vujosevic je u principu uradio bas to. Nije hteo da ode, nahuskao je navijace protiv Vucica i igrao sa malim budzetom. Niti su ti gnevni navijaci promenil ista na politickoj sceni osim verovatno krvnog pritiska predsednika, niti se to dobro zavsilo po KKP i samog Vujosevica. Jeste ispravno sa stanovista morala ali nije nimalo "pametno", a znamo svi kako Covic stoji sa moralom.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...