Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, elementary said:

Bar Žoc može da odahne da se ne bruka pod stare dane.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

 

to tek ako bude sigurno da radonjica nece zameniti alimpijevic :)

 

  • +1 2
Link to comment

Logično je da ima neki rok da se izjasni i dok se trebaju dogovoriti šta i kako, glupi su po običaju ovi clickbait naslovi, "ultimatum, tri dana, bla, bla...".

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment

Verovatno će nam dati pare i sponzore tamo avgusta a tada će već biti kasno ,Radonja i Kalinić će nas napustiti...
Mada ovo nije prvi put da se ovako nešto dešava ,te je bolje sačekati.
Tako i prošle godine prvo potpisali Lazarevića i Lazića i svi proglasili raspad.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Mada, iskreno, nisam fan preteranog fetišiziranja Radonje. Njegov odlazak može biti indikator stanja u klubu, ali sam po sebi ne mora da bude tako loš. Potrebno je provetravanje, sveže ideje, energija... Radonji je prošle sezone najmlađi igrač u timu imao 26 godina, to tako ne sme u Zvezdi. Rezultatski su ostvareni ciljevi ali većim delom sezone meni je njegova Zvezda bila negledljiva. I sam Čović je doprineo tom fetišiziranju jer je vukao loše poteze, grešio sa drugim trenerima ili nije bilo strpljenja. 

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment

Nije još niko.proglasio raspad, clickbaitovi, zabrinuti navijači drugih klubova više kenjaju o raspada, a sve po staroj kineskoj - što je babi milo to joj se i snilo. Tek kad se vidi šta će biti sa Radonjom, znaće se ide li u pravcu raspada.

  • +1 1
Link to comment
Mada, iskreno, nisam fan preteranog fetišiziranja Radonje. Njegov odlazak može biti indikator stanja u klubu, ali sam po sebi ne mora da bude tako loš. Potrebno je provetravanje, sveže ideje, energija... Radonji je prošle sezone najmlađi igrač u timu imao 26 godina, to tako ne sme u Zvezdi. Rezultatski su ostvareni ciljevi ali većim delom sezone meni je njegova Zvezda bila negledljiva. I sam Čović je doprineo tom fetišiziranju jer je vukao loše poteze, grešio sa drugim trenerima ili nije bilo strpljenja. 
Daj ne zezaj , baš će nas odlazak Radonje opraviti i izvesti na pravi put. Sam njegov odlazak znači da nema para , odnosno nema dovoljno para. Verovatnoca da će doći bolji trener i bolji igrači posle njegovog odlaska je minimalna ,priče za malu decu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


Link to comment

Ne vidim šta je toliko čudno u vezi Radonje i 30.06. - pa u normalnom svetu se zna kad kome ističe ugovor i o potencijalnim transferima se špekuliše daleko duže od ova famozna 3 dana. 

  • +1 1
Link to comment

nema para za ozbiljan tim  inače bi Radonja potpisao sutradan posle finala, nema postavljanja  rokova dok ima šanse za dogovor, a i mogućnost da se pojave pare i da se napravi dobar tm za nekog no name trenera je u domenu naučne efantastike 

Link to comment

Meni nadrealno da neko ko živi u zemlji Srbiji, gde je politički spin dobar dan do te mere da ga guraju i u vremenaku prognozu maltene, i da nije u stanju da protumači onakvo saopštenje za ono što ono zaista jeste.

  • +1 2
Link to comment

Ovaj rok je verovatno postavljen zbog iskustva iz 2017 kada se Radonja premišljao do kraja jula. Onda je otišao pa objektivno nije bilo lako naći drugo rešenje. Da će para biti manje to je izvesno.

  • +1 1
Link to comment

nema  ništa čudno i prošli put je ovako objavljen odlazak Radonje, da se potencira da nije odluka kluba da ode. niko ne postavlja ovako rokove dok još ima mogućnosti za dogovor

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

Ovaj rok je verovatno postavljen zbog iskustva iz 2017 kada se Radonja premišljao do kraja jula. Onda je otišao pa objektivno nije bilo lako naći drugo rešenje. Da će para biti manje to je izvesno.

Ne verujem da ce biti manje ali moguce da Radonja ne zeli da bude isto novca ove sezone s obzirom da cemo mi sigurno ove sezone imati jos vise nego prosle.

 

@Nikodije

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, levi said:

nema  ništa čudno i prošli put je ovako objavljen odlazak Radonje, da se potencira da nije odluka kluba da ode. niko ne postavlja ovako rokove dok još ima mogućnosti za dogovor

 

Prošli put su se podžapali jer je Radonja javno kukao da su igrači primili samo dve plate tokom sezone, Čović mu to zamerio , pa je bilo jasno da će se rastati. Nije bilo nikakvih rokova kao sada već sukob. Mada možda i sada postoji neki sukob, ko zna.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Sad će kod nas biti “Vučiću pederu"

Daj Bože da si za ovo u pravu. Ali mi je strepnja dublja nego nada.

 

Što se tiče saopštenja, nikako nije uobičajeno da se na aktuelnog trenera vrši pritisak sa zvaničnim dopisom koji kaže "mi smo dali ponudu, a trener ako ne prihvati sam je kriv." Ovo je malo pritisak na Radonjića a malo i damage control ako ode.

 

Doduše možda se ispostavi i da mu prođe ova fora pa Radonja i ostane. U svakom slučaju ne deluje da je toliki gloom & doom kao što navijači Zvezde predstavljaju. Kolega sa posla već dva dana kuka kako će da ode Čović, da se preda mesto Huventudu i da će Vučić da ugasi KK što su onako baš teške gluposti.

 

U svakom slučaju zavisi dosta od toga ko će na početku sezone biti novi trener. Ako ne Ra, cenim da je Alimpije the giant slayer i više nego dobra zamena, a valjda je i košarki Zvezdan još uvek slobodan.

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...