Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sa Alempijem ćemo bar da igramo run&gun košarku, kaka qrc krvava kolena Radonja mađija... :)

 

Šalu na stranu, i jeste bilo sumnjivo nepotpisivanje Radonjića par dana posle završetka sezone. Odlazak Davidovca i Holinsa đene đene, ali za Radonju mi bilo baš wtf... Očigledno nam je SNS zavrnuo slavinu, jer smo zajebali najvećeg i njegov projekat, pa su morali da iskeširaju WC. Da su oni uzeli ABA, mi ne bi videli EL, a pitanje je i sad šta će biti ako ne dobijemo tih 7 miliona koliko je minimum. Očigledno da se nešto ozbilno dešava...

  • Haha 2
Link to comment

Jbt...ja očekivao čuvanje okosnice tima, pojačanja itd pa da se posibamo s Partizanom i u EL i u ABA  kad ono izgleda počinje epski raspad. 🤦

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Michael Krueger said:

Sa Alempijem ćemo bar da igramo run&gun košarku, kaka qrc krvava kolena Radonja mađija... :)

 

Šalu na stranu, i jeste bilo sumnjivo nepotpisivanje Radonjića par dana posle završetka sezone. Odlazak Davidovca i Holinsa đene đene, ali za Radonju mi bilo baš wtf... Očigledno nam je SNS zavrnuo slavinu, jer smo zajebali najvećeg i njegov projekat, pa su morali da iskeširaju WC. Da su oni uzeli ABA, mi ne bi videli EL, a pitanje je i sad šta će biti ako ne dobijemo tih 7 miliona koliko je minimum. Očigledno da se nešto ozbilno dešava...

 

Pa dobro, ništa strašno, to tako funkcioniše kada politika reguliše stanje u sportu. Nešto mora da se prepusti Partizanu, a Ultra kop ne bi pristao da to bude fudbal. Pa onda ajde da im damo košarku.

Mada nagađamo za sad, da vidimo prvo šta će biti sa Radonjom. I prošle godine u ovo vreme smo pričali iste stvari kada su oni potpisivali Pantera i Lideja a mi Stefana Lazarevića.

  • +1 1
Link to comment

Ostanak ili odlazak Radonjića pokazaće u kom pravcu ide klub. Ja se iskreno nadam da će ići u dobrom pravcu, nadu mi uliva Covićeva izjava kako će pokušati da napadne ove sezone dobar plasman u Evroligi.

Link to comment

Radonjić je govorio da ima želju da ostane. Ako ode, to znači da nije dobio budžet s kojim može da sklopi zadovoljavajući tim, a mi sigurno nećemo naći trenera sposobnijeg da sa (za evroligaške prilike) skromnim parama napravi kompetitivan tim. Ne volim da se zalećem, ali ovo počinje da liči na onaj fajront 2017. i ne bih isključio da nam novi tim bude sličan: max dva EL stranca, neki veteran na poziciji Pere Antića (Štime npr), ostatak kojekakvi jovanovići i jankovići. Ne vidim baš varijantu u kojoj Radonja odlazi a novi trener dobija kintu da sklopi jak tim.

 

Ako je ovo stvarno fajront tog tipa, moguće je da Čović zaista pakuje kofere a Andrej ante portas kao veliki spasilac nakon propale sezone i gubitka trofeja.

Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Ostanak ili odlazak Radonjića pokazaće u kom pravcu ide klub. Ja se iskreno nadam da će ići u dobrom pravcu, nadu mi uliva Covićeva izjava kako će pokušati da napadne ove sezone dobar plasman u Evroligi.

 

Nije to ni izjavio nego se sam pita dali da napadne tu EL ili da se povuce,jer bi mu to jos bio jedini cilj. Ako Radonjic ode, pre ce biti totalno rasulo, i treba jos da se brukamo u EL, bolje kazi nemamo para i cao djaci....

  • +1 1
Link to comment

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost u cilju sprečavanja svih spekulacija, objavljivanja neistina i „bombastičnih“ i neproverenih naslova da trener Dejan Radonjić ima zvaničnu ponudu za nastavka saradnje. Ponuda je rezultat intenzivnih razgovora koje smo vodili tokom sezone, a posebno nakon završetka Superlige Srbije, i radi se o dvogodišnjem nastavku saradnje. 

Krajnji rok za konačan odgovor Dejana Radonjića na upućenu ponudu očekujemo do 30.06.2022.godine

 

Saopstenje KKCZ.

Link to comment

Znači nema ništa od toga ,isto je ovako bilo i 2017...
Čisto da se operu unapred ,kao mi mu nudimo ugovor a eto on neće .
Ako se već to desi ,bilo bi ok i da se Čović vrati u FMP ,mislim da je gotova oba priča.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Znači nema ništa od toga ,isto je ovako bilo i 2017...
Čisto da se operu unapred ,kao mi mu nudimo ugovor a eto on neće .
Ako se već to desi ,bilo bi ok i da se Čović vrati u FMP ,mislim da je gotova oba priča.
 

 

Sudeci po poslednjim informacijama iz kluba koje izlaze u javnost jedini scenario koji ne znaci raspad Coviceve Zvezde je da se sve ovo radi da bi se izvrsio pritisak na Vucica. Ukoliko to nije slucaj ne bi me uopste zacudilo da se Covic zaista vrati u FMP i zavrsi svoj mandat lepo zaokruzenom cifrom od 20 trofeja koliko je Zvezda osvojila pod njegovom upravom. Sta je u pitanju znacemo za tri dana.

Link to comment

Trika nema da Radonjic ostane posle ovog ultimatuma. Tj. ocito je vec obavestio da odlazi, a ovo je samo Covicev bedasti damage control.

 

Pusteni smo niz vodu i definitivno, bilo je lepo dok je trajalo.

 

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Trika nema da Radonjic ostane posle ovog ultimatuma

Kakav ultimatum? Mozda su se dogovorili do kraja meseca da potpisu ili ne potpisu ugovor. To sto u saopstenju to zvuci kao pretnja/ultimatum ili sta vec, ne znaci da je to tako bas uvek.

 

Drugo, Covic i Radonjic se znaju godinama, saradjuju jako dugo, ko zna koje tu jos price postoje o kojima mi pojma nemamo.

 

Mozda mu se duguje neka lova, pa ceka 1.7. za isplatu... ili neki drugi razlog.

 

Klub se oglasio, ceka se odluka... nesto mislim da cemo saznati dosta pre 1.7. kakva je situacija sa Radonjicem i Covicem.

Link to comment

I meni se čini da je to to što se tiče Radonjinog drugog mandata. Sad da vidimo šta će biti s klubom, budžetom, upravom i šta je veliki vođa naučio na višoj trenerskoj.

  • +1 1
Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...