Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

15 minutes ago, Filozof manijak said:

Najlakše je objasniti loš rad uprave u finansijskom smislu floskulom da je naš Sultan odlučio da zavrne slavinu Zvezdi.

Ono što je meni smešno, što Zvezda pod Vučićem nikad neće doživeti zavrtanje slavine, tako da ovo kukanje i prekoplotno zajedljivo dobacivanje 'otkud novci' menio izgleda vrlo infantilno i tužno-smešno.

Komšije više žulja što je Presvetli dozvolio da se i u Partizan ulupaju pare pose 8 godina tavorenja.

 

videcemo, mozda i nece biti zavrnute slavine zvezdi, ja sam napisao da se cini da ce tako biti.

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Posto ce Zvezda igrati Evroligu, budzet im nece biti manji od 7 miliona evra, sto je otpilike u top 5 budzeta svih vremena u nasoj kosarci. Sta bi bilo da je s Andricevog venca stvarno stigao ultimatum da nema jednog dinara dok se ne otera trofejni trener?

 

Uostalom, sve i da se zvezdasko kukanje ispostavi kao tacno i Covicev klub se urusi:

 

a7e70d60d3dab061.png?crop=4:3&width=560

 

 

slazem se, s tim sto ja isto to mislim i za ostojin klub.

Edited by nenad
Link to comment
1 hour ago, BWA said:

U drugom mandatu je stvarno bio očajan.

Ok, došao je u raspadnut klub bez ikakvog sistema ali ipak je morao bolje.

Ne znam, on mi je više epizodista koji će pripaliti kad ostane sam. Unaprijeđena verzija Mihajla Andrića ili nešto poput onog Džejsona Kapona iz Majamija, ako se tako zvao.

 

Dobar igrač u dobroj ekipi, loš u lošoj.

 

Dolazi umesto Moore-a, i verovatno ce i igrati koliko i on. Za Andjusaru oduvek vazi isto, uvedes ga i minutaza mu zavisi da li ga ide sut. Ako ide super, drzis ga u igri, ako ne, klupa i cao. Bez suta ne samo da je beskoristan vec je i stetocina..

  • Hvala 1
Link to comment

Kažu danas Grci da je Zoran Savić zvao generalnog direktora Olimpijakosa i obavestio ga da se Partizan ne interesuje za Dorsija, da ne zna ni ko mu je agent i da ne učestvuju u nabijanju cene.

Partizanski, gospodski.

Opet insajderi neće pogoditi nijedno pojačanje.

 

 

Link to comment
20 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Posto ce Zvezda igrati Evroligu, budzet im nece biti manji od 7 miliona evra, sto je otpilike u top 5 budzeta svih vremena u nasoj kosarci. Sta bi bilo da je s Andricevog venca stvarno stigao ultimatum da nema jednog dinara dok se ne otera trofejni trener?

 

Uostalom, sve i da se zvezdasko kukanje ispostavi kao tacno i Covicev klub se urusi:

 

a7e70d60d3dab061.png?crop=4:3&width=560

 

FT9OQ1oXEAE5XU_.jpg

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

 

@Filozof manijakOdakle ti to da Zvezdina uprava loše radi u finansijskom smislu? Pod dobrim poslovanjem podrazumevaš ignorisanje dugovanja u visini jednogodišnjeg Evroligaškog budžeta jer imaš leđa, pa te pare potrošiš na ekipu? Limar bolje posluje od Čovića? How yes no.

 

Nema potrebe za ovakve gimnastike kada svi znamo kako funkcioniše srpski profesionalni sport. Stranka na vlasti odlučuje ko će biti favorit a ko autsajder, a ako im je baš stalo onda i direktno ko će biti prvi a ko drugi. Ja ne vidim ovde neku veliku nepravdu osim što nisu baš morali ovako da nas izbuše posle titule, moglo je to i lepše da se uradi. Da imamo još koju godinu sa jakim Radonjinim timom i Željkom koji uspostavlja kontinuitet. Došlo bi u svakom slučaju do titule Partizana, možda već sledeće godine. Ali šta da se radi, nemaju naprednjaci stila, osećaja za opšte dobro, poverenja u struku i strpljenja nego mora sve na silu i odmah.

 

Elem, navijači Zvezde i Partizana ovakve obrte mogu da očekuju svakog leta. To je sastavni deo paketa i nema tu ničeg skandoznog.

@napadajima plemenit pogled na sport, ali to jednostavno ne pije vodu u srpskom sportu. Raduj se brate, jesu pare stigle od Vučića, to tako mora, ali vaša legenda je na klupi i vodi priču. Jeste malo i iz njegove perspektive za žal što neće imati prilike da direktno skine Radonju sa trona, ali jbg, tako to ide sa naprednjacima. 

 

 

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Heaviside said:

 

 

 

Nema potrebe za ovakve gimnastike kada svi znamo kako funkcioniše srpski profesionalni sport. Stranka na vlasti odlučuje ko će biti favorit a ko autsajder, a ako im je baš stalo onda i direktno ko će biti prvi a ko drugi.

 

 

 

Forsirali ste ovaj argument poslednjih 10 godina, ubi oči koliko, prosto se nigde nije moglo od objektivnih zvezdaša

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Forsirali ste ovaj argument poslednjih 10 godina, ubi oči koliko, prosto se nigde nije moglo od objektivnih zvezdaša

Nije ok da me stavljaš u neki tor "objektivnih" zvezdaša. Meni lično je sve vreme bilo jasno da imamo podršku države i sreću što je Čović osim što je tajkun i sve to, i dobar menadžer u košarci. I nije mi to smetalo da se radujem i navijam. Kome to mnogo smeta a i dalje navija za blizance, taj laže sebe. 

 

Ja da sam grobar, radovao bih se ABA tituli sledeće godine ako je uzmete bez trunke zadrške.

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Dolazi umesto Moore-a, i verovatno ce i igrati koliko i on. Za Andjusaru oduvek vazi isto, uvedes ga i minutaza mu zavisi da li ga ide sut. Ako ide super, drzis ga u igri, ako ne, klupa i cao. Bez suta ne samo da je beskoristan vec je i stetocina..

 

Dobro je onda da šutira trojke 42% u Evroligi i da mu je najbolja karakteristika šut zbog koje je i doveden. Nije sigurno došao da štiti obruč i organizuje igru. 

 

Otkrili smo Ameriku sada, da igrač igra onoliko koliko dobro igra.

Edited by theanswer
Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

Forsirali ste ovaj argument poslednjih 10 godina, ubi oči koliko, prosto se nigde nije moglo od objektivnih zvezdaša

koji smo argument forsirali zapravo?

Link to comment
58 minutes ago, mozzer said:

Samo kratko od mene: ne svidja mi se Andjusic nikad mi se nije svidjao kao igrac, mislim da nije za iole ozbiljan EL tim. Ajde da se nasalim sto neko ovde rece - malo me plasi ali ajde da vidimo dalje...

Gledao sam evroligu protekle sezone malo više nego obično jer sam bio skoro siguran da ulazimo u tu tvorevinu sledeće sezone, pa reko ajde da vidim šta tu ima da se vidi od kvaliteta. Gledao sam i Monako, pa barem 15 utakmica sigurno, što u prenosu što u snimcima.

Anđušić je napadački bio baš dobar, našao je neku svoju ulogu u senci ludog Džejmsa. Dobijamo sa njim još jednog trpača pored Pantera, što je dobro. Umeo je čak i pik da zavrti. Ali dobijamo takođe i opasnu rupčagu u odbrani, gori nego Mur, što nije dobro. 

 

Sada posle njegovog dovođenja plej će morati da bude odličan - i da bude plej a ne deseti bek koji glumi pleja.

  • +1 3
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...