Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Nisam uopšte siguran

 

Rekao bih da je to bila sezona 1982/1983, sponzor im je bio Simod, a kako je došlo do toga da na jednoj (možda i više) utakmica preko natpisa Simod odštampanog na dresu prelepe "Gradska čistoća", zaista ne znam. Kroz maglu mi je i sprdnja navijača komšinice negde u osamdesetim.

 

Skoro po pravilu broj 11 je uvek nosio Miško Marić, a te sezone broj 12 Grba.

 

Levo bi trebalo da bude Goran Ristanović - "Skvib" ( :fur: ), mada je nejasan broj na dresu.

 

image.jpeg.5fdddd6f961f386bf1b04d6011ba5ec3.jpeg

Link to comment

Bez dileme broj 12 je Cvjetičanin, a levo tada mršavi Grbović. Vilfan je stigao za sezonu 1985/86.

U sezoni 1982/83. godine sastav je bio: 4. Todorić 5. Zorkić 6. Ristanović 8. Petrović 9. Grbović 10. Savović 11. Marić 12. Cvjetičanin 13. Bukumirović 15. Despotović

#Bukumirović nekada nosio i broj 7, dok je Arsenije igrao samo prvih par kola.

  • +1 1
Link to comment

Jebemumater ako je ono grba 😂 neverovatno. Pre će ipak biti Ristanović. A Danko .. 😍😍😍 ako se dobro sećam on je jedan od prvih koji je prodavao onaj ludi crossover (kasnije Bodiroga, Manu i ostali)

Link to comment

Nemoj mater. Žena je stara i bolesna, a ti si krvnik oko tih stvari...     :s_d:

Evo ga u istom dresu te sezone. Prihvatam opklade. 

49188524_2216333105288438_2431610341814173696_n.jpg

  • Hvala 1
Link to comment

Krvnik? Imaš nešto konkretno na umu? :) Elem, sećam se priče za grbu, imao je Aca Nikolić dril za njega posebno, radio je serije po 20 zakucavanja iz čučnja, podseti me ta tvoja zadnja fotka

Link to comment
On 23.6.2022. at 14:53, Mark Rothko said:

Vanja Marinković je trenutno uz Lazića i Mahmutoglua najgori igrač EL.

 

Inače, interesantno je da Pera Božić drugi najgori igrač EL svih vremena (index 0,6), a Bracika Milošević četvrti (index 0,8) od više od 500 igrača. Na spisku Vanje nema samo zato što nije skupio dovoljno minuta da upadne na listu. Jedan Branko Lazić je 19. najgori svih vremena.

I obojica igrali F4 koji je na loptu bio od finala. 🤷‍♀️

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...