Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ne bi imalo bas smisla, imamo Balsu, od kojeg licno ocekujem jos veci napredak naredne sezone a po potrebi i Smailaga i Leday mogu igrati 5.
Ono sto fali je startna petica, zakljucavac reketa i stabilan skakac, neko ko u datim momentima moze da povuce kada ostale nosioce ne ide/stane i te stvari.

Edited by lord_s
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da se preteruje i kod nas i vas sa kukanjem oko Petruseva. Ja bih se bas obradovao da dodje u CZ jer koliko god da je zardjao, ima dosta visok moguci plafon. Vi vec imate da razvijate Koprivicu, ali je Petrusev , barem sto se ofanzivnog dela igre tice, za njega Robinson. Ona raspustena banda od FIBA prozor reprezentacije nije merodavna, nije decko zaboravio da igra kosarku. Samo mu treba malo vremena i jakih utakmica. 

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
17 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Mislim da se preteruje i kod nas i vas sa kukanjem oko Petruseva. Ja bih se bas obradovao da dodje u CZ jer koliko god da je zardjao, ima dosta visok moguci plafon. Vi vec imate da razvijate Koprivicu, ali je Petrusev , barem sto se ofanzivnog dela igre tice, za njega Robinson. Ona raspustena banda od FIBA prozor reprezentacije nije merodavna, nije decko zaboravio da igra kosarku. Samo mu treba malo vremena i jakih utakmica. 


Ne mislim da se preteruje, prosto sada, makar meni deluje da nema mesta - kod 'nas'.
Prosle sezone je on pominjan pre nego sto je potpisan Balsa, stavise, ubedjen sam da je Balsa doveden kao neka vrsta posledice toga sto smo ispusili sa Petrusevim tada.
Sada je drugacija situacija, i osim ukoliko zaista ne zelimo da udjemo u EL sa dvojcem Petrusev - Koprivica na centru, ne vidim ni jedan drugi razlog da se on razmatra za potpis.
Na stranu njegovi igracki kvaliteti i trenutna forma, tj nepostojanje iste

  • +1 2
Link to comment

+1 na ovo sto lord_s kaze

 

Prosto, ako je Petrusev zamena za Lesora ili nekog drugog ozbiljnijeg centra, mi smo u EL topovsko meso sa tako mladim Musli-Gagic dvojcem.

 

Ako je Petrusev tu da bude drugi centar iza Lesora, onda Balsa terena videti nece, plus je upitno sta ce raditi Smailaga koji je bolje partije pruzao kao smolbol petica nego kao cetvorka. Plus tu u pricu bi trebalo da upadne i Tristan, jer ako ce on uzimati minute na 4, onda Smailagic najbolje da se vrati u Kotez.

 

Da je on imao normalnu sezonu iza sebe, da je jos malo izrastao i sakupio iskustva, ne bi bilo dileme, cao Lesor i teraj.

  • +1 1
Link to comment

KK Partizan se preko tvitera oprostio od Dalasa Mura i Nemanje Dangubića (istekli im ugovori). Neka im je sa srećom.

  • +1 3
Link to comment

Mur je na kraju bio skroz korektan. Srećno mi bilo. Svakako je vise pokazao od Dangube.

 

Ali dobro deluje da imaju pleja u planu čim je Mur odmah otišao.

  • +1 2
Link to comment

Mora jernostavno dobar plej( trazi se ozbiljno), posebno sto na centarskilm pozicijama imamo bas finu gradjju ali ne i  veliki IQ… 

Link to comment

Za sada prelazni rok tankosava - doveli smo Anđušića, a napustili nas reprezentativci Letonije, Albanije i Srbije.

Odlazak Mura znači da će doći plej. To mora biti neko baš iskusan jer opet ćemo imati jako mlad tim, sigurno najmlađi u EL.

Ako dođe Petrušev verovatno nećemo produžiti Lesora, biće to poker klinca pod košem + Ledej.

Ali dobro, neka sve to bude izazov za Željka. Ove godine top 8 EL, dogodine ćemo se dogovoriti.

 

  • +1 1
Link to comment

Ma nema veze, mozemo da dovedemo Bezbradicu, Ratkovicu i Strahinju Milosevica, opet cemo biti prvaci, Andricev venac je tako naredio :Jova:

Link to comment

Kako iz neznanog razloga? Zar nije on potpisao visok ugovor na tri godine?  Sećam se rasprave ovde, većinsko raspoloženje je bilo da je to odlično pojačanje. Verovatno nije hteo da ode u neku Belgiju da igra za manje pare. Sad mu je Obradović dao traku pa možda opet ostane zbog svlačionice za manje para.

Link to comment

Ne znam koju svlačionicu Rade Zagorac može da kontroliše, ali on nije igrač za ozbiljnu ekipu i vreme je da mu se zahvalimo. Strepnja mi je međutim dublja od nade. 

 

Edit. Mogli bi da dovedemo Jeriana iz Armanija

Edited by theanswer
  • Hvala 2
Link to comment

rado zagorac je slicna prica kao gobelja u fkcz. jasno ti je da tu ne pripadaju ali imaju jaka ledja i onda nekako opstaju na tom nivou godinama, zaradivsi pri tom milione. nisu oni jedini, daleko bilo, al nekako bas bodu oci jer su dugo tu.

Edited by Nikodije
Link to comment

To će za Radeta važiti tek ako mu daju novi ugovor. Prvi, trogodišnji ugovor koji mu sada ističe je dobio nakon šut karte iz NBA. Ja sam tada bio skeptičan ali nije ni bilo totalno van mozga potpisati ga tada na tri godine.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...