Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Glede Andjusica, poslednje secanje na njega mi je reprezentacija gde su on, Avramovic i Petrusev (i dalje na trzistu, just sayin') vodili glavnu rec, mislim protiv neke Svajcarske  ili tako nesto. Bolno je bilo to gledati, bolno.

 

No stoji da je napadacki uznapredovao dosta poslednjih godina, onu sezonu sa Vladom Scepanovicem nas je trpao ko da je Brada Harden glavom i bradom.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Azdaja said:

I meni je mur više kombo 1-2 nego čista dvojka.

 

Ne znam šta se bunite, naš čovek, voli klub, zvao ga Zoc, odličan šuter, iskusan i timski igrač.

 

Voleo bi i ja Džejmsa umesto Djuse ali ovo je po meni apgrejd.

 

 

 

 

 

 

Dzejms uopste nije nerealan ako ne nadje angazman u nba. Sad kad su sve pare od cokija prebacene nama

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Teško da je bolji igrač od Mura.

Ni u jednom segmentu igre nije bolji.

Jedino što je duži.

Pa nije visina mala stvar. U ovom konkretnom slučaju visina omogućava Anđušiću da šutira iz pozicija iz kojih Mur ne može, a to je obojici najbitniji segment igre. Uz to, visina pomaže i njemu i ekipi u skoku i odbrani. Ali ok, stoji da nisu isti tip igrača. Po meni je Anđušić bolji fit za Partizan od Mura, a uz to je i domaći igrač pa je šansa da će ostati dugo u klubu veća nego kod Mura.

 

U našim uspesima je Dobrić igrao veoma bitnu ulogu, nije Anđušić ništa lošiji igrač od njega.

Edited by Heaviside
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

U našim uspesima je Dobrić igrao veoma bitnu ulogu, nije Anđušić ništa lošiji igrač od njega.


Ali je dosta drugaciji, Dobric je atletska zver za ovog. Segija jebe tapkanje lopte o patos i koncentracija

Link to comment

Po mom misljenju Dobric je ozbiljan kosarkas za Andjusica.... najmanje jednako uspesan suter a u svemu ostalom (ulaz odbrana borbenost spremnost) puno, puno bolji... pravi domaci EL igrac za razliku od Danila... Ocajan prvi transfer za kkp ali hajde da vidimo.... hvala Radonji ako omete Petruseva da dodje u kkp to bi vec bila ozbiljna briga za el sezonu... vreme je za ozbiljnu, ozbiljnu Bombicu makar to bila i vest o prekidu saradnje sa Zagorcem

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Petrušev je nazadovao svetlosnom brzinom. Sad se već nadam da će ili kod Radonje ili kod komšija. A ako smo nekog morali da vratimo za sad izgleda da je bolje što to nije Vanja.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Petrušev je nazadovao svetlosnom brzinom. Sad se već nadam da će ili kod Radonje ili kod komšija. A ako smo nekog morali da vratimo za sad izgleda da je bolje što to nije Vanja.

To se potpuno slazem. Bolje Danilo nego Vanja.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Po mom misljenju Dobric je ozbiljan kosarkas za Andjusica.... najmanje jednako uspesan suter a u svemu ostalom (ulaz odbrana borbenost spremnost) puno, puno bolji... pravi domaci EL igrac za razliku od Danila... Ocajan prvi transfer za kkp ali hajde da vidimo.... hvala Radonji ako omete Petruseva da dodje u kkp to bi vec bila ozbiljna briga za el sezonu... vreme je za ozbiljnu, ozbiljnu Bombicu makar to bila i vest o prekidu saradnje sa Zagorcem

Uf, po meni je Anđušić bolji šuter od Dobrića i to jasno bolji. Ognjen je i ispodprosečan odbrambeni igrač na lopti i takođe ima dosta slab ulaz jer su mu kontrola lopte i pregled igre na niskom nivou. Fizički je mnogo bolji od Anđušića pa mu zbog toga ulazi izgledaju dobro kada prođu. Mnogo je bolji Dobrić u tranziciji u oba smera, borbeniji je, nije loš odbrani od lopte da juri igrače koji su opasni šuteri bez driblinga baš kao Anđušić i zbog fizike je koristan u timskoj odbrani. Sličan je to kvalitet, zarađivao bi Dobrić više da je klasa iznad Anđušića.

  • +1 1
Link to comment

navijaci partizana koji ne gledaju zvezdu osim u derbiju verovatno misle da su dobric i davidovac nesto kao jordan i pipen kako igraju protiv njih. 

  • +1 3
Link to comment

Ja derbije slabo gledam - a gledao sam dosta Zvezdinih EL utakmica. Ne znam, jako cenim i Davidovca i Dobrica. Iskusni igraci sa 5+ EL sezona, sto se i vidi u ABA kada se odlucuje. Sve zavisi naravno od ocekivanja....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...