Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

zar nije on 4 godine tu? cini mi se da je dosao 2018. to znaci da mu je ugovor produzavan u medjuvremenu jer nije odmah potpisao 4godisnji.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ako je tako onda već jeste u kategoriji Gobelje :D

 

Edit: jeste definitivno već 4 godine tu, previše 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

To će za Radeta važiti tek ako mu daju novi ugovor. Prvi, trogodišnji ugovor koji mu sada ističe je dobio nakon šut karte iz NBA. Ja sam tada bio skeptičan ali nije ni bilo totalno van mozga potpisati ga tada na tri godine.

Sada je već na granici.

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Ne znam koju svlačionicu Rade Zagorac može da kontroliše, ali on nije igrač za ozbiljnu ekipu i vreme je da mu se zahvalimo..

 

Dovođenjem Anđušića rešili smo pitanje najvećeg grobara u Partizanu i budućeg kapitena. 

Plus je bolji igrač od Zagorca (ne mislim na istu poziciju u timu već sam kvalitet igrača) a isto je grobarčina ako ne i veća od njega.

 

Stvarno ne vidim razlog da se ponovo potpisuje ugovor sa njim. Jedino ako budemo bili ucenjeni od zalizanog jer nema gde da ga udomi.

Edited by BlackGeorge
  • Hvala 1
Link to comment

Zaboravili ste da je u finalnoj seriji jedino Zagorac pokazivao sve vreme muda i volju da igra odbranu i da se kida.

 

Ne znam koliko zarađuje ali mesta za njega mora biti. Možda neki novi ugovor sa manjom platom.

 

#teamzagor

  • +1 4
Link to comment
18 hours ago, Azdaja said:

Zaboravili ste da je u finalnoj seriji jedino Zagorac pokazivao sve vreme muda i volju da igra odbranu i da se kida.

 

Ne znam koliko zarađuje ali mesta za njega mora biti. Možda neki novi ugovor sa manjom platom.

 

#teamzagor

 

Nisam zaboravio. Ima dosta vas koji nas podsećaju na partije Radeta Zagorca u finalnoj seriji kao da smo mi tu seriju pobedili a Rade bio ključni faktor pobede i okitio se MVP titulom. A istina je samo da Rade Zagorac u finalnoj seriji nije bio uobičajeni Rade Zagorac onaj koji dribla sam sebi u nogu i na terenu izigrava mutavu plovku. I onda se ljudi kače za te neke defanzivne sekvence jer eto u napadu i dalje ispaljuje air ballove kad ostane sam, pod uslovom da uopšte pogleda koš. Takodje je pokazao nesposobnost da završi bilo šta oko obruča. 

 

U petoj utakmici finalne serije Zagorac je imao 2p iz kontre 2 promašena šuta za 3poena, 2 izgubljene lopte i 3 faula koja je napravio. U celoj finalnoj seriji je čovek imao 12p. Nije ubacio trojku recimo. Ali za neke navijače Partizana izgleda da je Brus Boven lično u momentima kad nije Manu Đinobili.

 

I ja sam bio nekada vernik u RZ3, ali samo glup ili naivan čovek ne menja svoje mišljenje posle tone dokaza iz njegovih prethodnih sezona. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta ima novo u našem partizanu?

:grozan:

Standardno.

Marketing radi punom parom što će se neminovno reflektovati na parket.

Kostur tima je tu. Za razliku od prethodnih sezona kada smo tokom ljeta ostajali bez gomile igrača, sad niko neće da ide.

Uživaju u atmosferi.

 

Očekuju se bombe.

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Tja.

Nismo slupali toliku lovu na pozivnicu da sad glumimo statiste u najjačem evropskom takmičenju.

Moramo odmah pokazati zube.

Da dokažemo da možemo, što bi General rekao, trčati sa šampionima.

 

  • +1 1
Link to comment

jedino što se nije promenilo je da el floduje po mrežama sa institucijom

 

možda oni znaju nešto što mi ne znamo

:fantom:

 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...