Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, Heaviside said:

 

nisu baš morali ovako da nas izbuše posle titule, moglo je to i lepše da se uradi

 

 

 

 

Ako hoćeš da vidiš kako Vučić buši klub onda pogledaj Duletov Partizan pod Vučićem ili FK Partizan svih ovih godina.

Govoriti kako buše klub zato što i Partizan dobija neke novce, zato što su trener i najbolji igrač prešli u mnogo veće klubove ili zato što su otišli Simonović i Kuzmić u drugi Čovićev klub je baš onako...

Videćeš kako izgledaju stvari kada Čović počne da pravi tim.

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Ako hoćeš da vidiš kako Vučić buši klub onda pogledaj Duletov Partizan pod Vučićem ili FK Partizan svih ovih godina.

Govoriti kako buše klub zato što i Partizan dobija neke novce, zato što su trener i najbolji igrač prešli u mnogo veće klubove ili zato što su otišli Simonović i Kuzmić u drugi Čovićev klub je baš onako...

Videćeš kako izgledaju stvari kada Čović počne da pravi tim.

Pisao sam već da mislim da ćemo imati i mi sasvim dobru ekipu, igraće se i Evroliga. Neće nas totalno ugušiti. Dule je krenuo baš fronatalno na Vučića i mislim da bi kod vas to bilo manje drastično da nije tako postupio.

 

Edit: oko bušenja ne bih da dalje da komentarišem. Za mene ovo jeste diskretno bušenje, za tebe nije i sve ok. Rekoh već da i pored toga što mislim da je bušenje, da to prihvatam kao manje-više normalnu stvar.

Edited by Heaviside
Link to comment

@Heaviside za mene je loš rad uprave ovo:  "ignorisanje dugovanja  jer imaš leđa, pa te pare potrošiš na ekipu" i ili dovođenje trenera početnika da vodi skupu ekipu, ili šilbovanje igrača svake sezone, ili finansiranje filijale koja igra u istom rangu takmičenja... tako više godina bez prave kazne za pogrešne korake jer je klub neprikosnoven na domaćem bunjištu. 

Što se tiče Ostojinog poslovanja, videćemo kad bude podvukao crtu na kraju mandata. Sigurno nema blanko podršku s moje strane.

 

Mene raduje što su pored Ostoje tu Žoc i Savić, pa mi daje neku nadu da limar ne vodi sam konkretne poteze koji će posle dovesti klub u dubiozu.

Što se tiče Zvezde, iskreno im želim da im Vučić skloni Čovića nazad gde mu i je mesto, u Železnik. Taj kancer srpske košarke mora biti eliminisan sa pozicije moći da bi se bar nešto promenilo na bolje.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, theanswer said:

 

Dobro je onda da šutira trojke 42% u Evroligi i da mu je najbolja karakteristika šut zbog koje je i doveden. Nije sigurno došao da štiti obruč i organizuje igru. 

 

Otkrili smo Ameriku sada, da igrač igra onoliko koliko dobro igra.

 

Da, kada neko jedne sezone sutira 42% to automatski znaci da ce i sledece isto tako. Pravo je cudo kako vec godinama nije redovni clan evroligaskih ekipa ako je u stanju da redovno isporucuje u visokim procentima.

 

Kamo lepe srece da mu je sut najbolja karakteristika, posto bi znacilo da ima jos dobrih karakteristika, ali nazalost nema ih..

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Zasto trovanje, i to "preko tarabe"?

Ako može limar da kulira malog čoveka sa velikom torbom možemo valjda i mi ove

Link to comment
42 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Da, kada neko jedne sezone sutira 42% to automatski znaci da ce i sledece isto tako. Pravo je cudo kako vec godinama nije redovni clan evroligaskih ekipa ako je u stanju da redovno isporucuje u visokim procentima.

 

Kamo lepe srece da mu je sut najbolja karakteristika, posto bi znacilo da ima jos dobrih karakteristika, ali nazalost nema ih..

 

Sad već lupetaš osetno 

Link to comment

Meni je Andjusic nekako zastareo tip igraca. Nema telesinu i hastl da bude 3&D trojka sa dobrim skokom i tranzicijom, a nema ni dovoljno dobar dribling i pregled igre da bude dobra moderna dvojka koja igra puno pik en rola. Al nije ni totalni krs, po meni je on znacnajno bolji fit za Partizan od Mura kada vec imate Aleksu. Mislim, generalno je bolji igrac od njega, jos domaci igrac. Dobro pojacanje.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 

@napadajima plemenit pogled na sport, ali to jednostavno ne pije vodu u srpskom sportu. Raduj se brate, jesu pare stigle od Vučića, to tako mora, ali vaša legenda je na klupi i vodi priču. Jeste malo i iz njegove perspektive za žal što neće imati prilike da direktno skine Radonju sa trona, ali jbg, tako to ide sa naprednjacima.

 

 

Jebi ga ja se radujem kad nas ima sa obe strane u Pioniru i kad vas pošteno dobijemo, pa gledamo unesrećene ciganske face sa druge strane hale dok puštamo muda i pevamo skarednosti. Prilično sam siguran da je kod svakog razumnog cigana isto.

 

Ovo kako se radi otkako je Željko došao i malo pre nego što je stigao nije prirodno, nije sportski, ukratko nije normalno. Ne volim događaje koji stanu u "A sad malo mi" frazu. Daleko od toga da sa vama može sportski, ali ne moramo barem da se spuštamo toliko nisko da budemo jednaki Čoviću.

 

Da je bar prelazni period, kao tamo 2013. i 2014. kad ste imali Rakočevića i drugare i klali se sa nama, pa i da kažeš, ovako je baš seljački.

Edited by napadaj
  • +1 4
Link to comment
44 minutes ago, Heaviside said:

Meni je Andjusic nekako zastareo tip igraca. Nema telesinu i hastl da bude 3&D trojka sa dobrim skokom i tranzicijom, a nema ni dovoljno dobar dribling i pregled igre da bude dobra moderna dvojka koja igra puno pik en rola. Al nije ni totalni krs, po meni je on znacnajno bolji fit za Partizan od Mura kada vec imate Aleksu. Mislim, generalno je bolji igrac od njega, jos domaci igrac. Dobro pojacanje.

Teško da je bolji igrač od Mura.

Ni u jednom segmentu igre nije bolji.

Jedino što je duži.

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

Teško da je bolji igrač od Mura.

Ni u jednom segmentu igre nije bolji.

Jedino što je duži.

Individualno nije bolji, ali je rekao bih bolji igrac ove uloge.

 

Muru po stilu igre odgovara da bude vodja ekipe, a u ovom Partizanu on to naravno ne moze. Andjusic je bolja opcija za igraca rotacije.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

I meni je mur više kombo 1-2 nego čista dvojka.

 

Ne znam šta se bunite, naš čovek, voli klub, zvao ga Zoc, odličan šuter, iskusan i timski igrač.

 

Voleo bi i ja Džejmsa umesto Djuse ali ovo je po meni apgrejd.

 

 

 

 

 

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...