Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ja sam jako srećan zbog dolaska Anđušića. Sećam se one sezone kad su ga klupirali i nisu skidali ni u 12 čak a došao u najtežem trenutku. Tretirali ga ko retarda. Nikad reč nije rekao. It's coming home 

Edited by theanswer
  • +1 5
Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

Ja sam jako srećan zbog dolaska Anđušića. Sećam se one sezone kad su ga klupirali i nisu skidali ni u 12 čak a došao u najtežem trenutku. Tretirali ga ko retarda. Nikad reč nije rekao. It's coming home 

 

Нисам знао за овај податак. Свака част на спортском духу и исказаној љубави према клубу за Данила, од мене као навијача Звезде.

 

Нека увек игра добро и нека се бори спортски. А кад игра против нас, нека се не радује :D

Link to comment

Meni bi sve ovo bilo baš odvratno da nisu oni sa druge strane.

 

Klub bez EL i bez ijednog trofeja prvo prošle sezone ulaže 200 miliona maraka u tim, pa onda ni ove sezone ne osvaja ništa, ulazi u EL na mufte, dok šampion ABA i domaće lige ne može da zadrži ključne igrače i trenera koji su mu doneli toliko uspeha.

 

Da nije ovo protivnik, baš bih se zgadio, a i ovako ostaje gorak ukus koji jedino leče podsećanja na stavljanje tačke na crno-beli svet, UPPR i ostala nepočinstva koja ne mogu ni da stanu u ovaj post.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

Ja sam jako srećan zbog dolaska Anđušića. Sećam se one sezone kad su ga klupirali i nisu skidali ni u 12 čak a došao u najtežem trenutku. Tretirali ga ko retarda. Nikad reč nije rekao. It's coming home 

 

Ispada da se Dule ogresio o Andjusaru sto ga je sklonio da bi napravio prostor za Bogdana. A jasno je da je napravio dobar izbor.

 

Drugi put nas je cascavao svojim prisustvom i bio uzasan, tako da je logicno sto je ostao samo nekoliko meseci..

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ispada da se Dule ogresio o Andjusaru sto ga je sklonio da bi napravio prostor za Bogdana. A jasno je da je napravio dobar izbor.

 

Drugi put nas je cascavao svojim prisustvom i bio uzasan, tako da je logicno sto je ostao samo nekoliko meseci..

 

Pričam za drugi stint naravno. 

 

Nije mogao da se izbori za igranje pored Andreje Milutinovića. Molim te. 

Edited by theanswer
  • +1 2
Link to comment

U drugom mandatu je stvarno bio očajan.

Ok, došao je u raspadnut klub bez ikakvog sistema ali ipak je morao bolje.

Ne znam, on mi je više epizodista koji će pripaliti kad ostane sam. Unaprijeđena verzija Mihajla Andrića ili nešto poput onog Džejsona Kapona iz Majamija, ako se tako zvao.

 

Dobar igrač u dobroj ekipi, loš u lošoj.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Prvak ABA ulazi.

 

Prvak ABA je i usao, nikom nista nije oduzeto. Kao sto sam napisao jednom, ne postoji klub van Evrolige koji vise zasluzuje tu jebenu WC od Partizana.

 

Navijaci Partizana kojima je odvratno da im Zeljko Obradovic bude trener realtivno skupog tima (mada cemo to jos da vidimo, Andjusicev potpis me malo plasi), jer su navikli da glume mucenike i da se prepisavaju preko tarabe vecito odmeravajuci ciji je manji i ko je veca sirotinja.

  • +1 3
Link to comment

Au contraire, ne zanima me nikakva kuknjava, nego da ugazimo onu bedu da ne postoji i da igramo EL zato što smo to zaslužili na terenu, a ne da se radujemo vajld kardu.

Edited by napadaj
Link to comment

Moja neka logika (na osnovu posmatranja i predviđanja budućih događaja)  kaže da se ne nadamo nekom velikom rasipničkom budžetu. Ako se nastavi ovakva ekonomska i politička situacija na jesen, biće manjak para za normalno funkcionisanje države, a ne za podmirivanje nezasitih blizanaca.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...