Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, napadaj said:

Au contraire, ne zanima me nikakva kuknjava, nego da ugazimo onu bedu da ne postoji i da igramo EL zato što smo to zaslužili na terenu, a ne da se radujemo vajld kardu.

 

ovo sada je mnogo veca svinjarija od uppr i samo pokazuje da ste uvek imali relativno povlascen status kod vodja.

  • Haha 7
Link to comment

Dobro, izgubili smo seriju na jednu loptu. Seriju u kojoj se jasno videlo u kom smeru se krece odnos snaga i da ih lagano preticemo. Sad svi treba da praktikujemo autoflagelaciju jer smo sticajem okolnosti izbegli nova gostovanja u Sljonsku i Trentu. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, nenad said:

 

ovo sada je mnogo veca svinjarija od uppr i samo pokazuje da ste uvek imali relativno povlascen status kod vodja.

 

Sta je ovo sada? 

Link to comment
Just now, nenad said:

 

ovo sada je mnogo veca svinjarija od uppr i samo pokazuje da ste uvek imali relativno povlascen status kod vodja.

 

Kako da ne.

  • +1 3
Link to comment
Just now, nenad said:

 

ovo sada je mnogo veca svinjarija od uppr

Koje to "ovo"?

Dobijanje divlje kkarte za EL ili nešto drugo?

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Koje to "ovo"?

Dobijanje divlje kkarte za EL ili nešto drugo?

 

Pa valjda ovo sto je posle kratkih 10 godina sultan stegao kais i vise nece da placa kalinu i deja koliko oni misle da zasluzuju

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Sta je ovo sada? 

 

jos uvek ne znamo, ali izgleda kao da je na andricevom vencu odluceno da vi morate biti ispred zvezde. probano je to i prosle godine ulupavanjem brda para, pa nije proslo. trenutno se cini da se preslo na zatvaranje slavina zvezdi, jer to je ipak jeftinije i lakse. 

 

edit

 

vec sam se nekoliko puta izjasnio da bi bilo zaista glupa da niste dobili divlju kartu u ovoj konkurenciji.

Edited by nenad
Link to comment

Samo kratko od mene: ne svidja mi se Andjusic nikad mi se nije svidjao kao igrac, mislim da nije za iole ozbiljan EL tim. Ajde da se nasalim sto neko ovde rece - malo me plasi ali ajde da vidimo dalje...

Link to comment

Samo da se javim da necu uvestvovati i nasedati na provokacije koje dolaze od strane neprijatelja. Ne zelim da budem banovan. A vi moderacijo, pogledajte sta nam rade. Ovakvom gospodinu kao sto sam ja ne dozvoljavate da se zajebava

  • Wub 2
Link to comment

Moderacijo, obracavam se pri cistoj svesti. Banujte te me 11 dana, odnosno 10 nocenja. Bolje me banujte nego da kazem svasta. Ako moze da ban krene od sutra, odnosno petak na subotu

  • Haha 3
Link to comment
14 minutes ago, nenad said:

 

jos uvek ne znamo, ali izgleda kao da je na andricevom vencu odluceno da vi morate biti ispred zvezde. probano je to i prosle godine ulupavanjem brda para, pa nije proslo. trenutno se cini da se preslo na zatvaranje slavina zvezdi, jer to je ipak jeftinije i lakse. 

 

edit

 

vec sam se nekoliko puta izjasnio da bi bilo zaista glupa da niste dobili divlju kartu u ovoj konkurenciji.

Zasto trovanje, i to "preko tarabe"?

Edited by Milošica
Link to comment
10 minutes ago, nenad said:

 

jos uvek ne znamo, ali izgleda kao da je na andricevom vencu odluceno da vi morate biti ispred zvezde. probano je to i prosle godine ulupavanjem brda para, pa nije proslo. trenutno se cini da se preslo na zatvaranje slavina zvezdi, jer to je ipak jeftinije i lakse. 

 

Najlakše je objasniti loš rad uprave u finansijskom smislu floskulom da je naš Sultan odlučio da zavrne slavinu Zvezdi.

Ono što je meni smešno, što Zvezda pod Vučićem nikad neće doživeti zavrtanje slavine, tako da ovo kukanje i prekoplotno zajedljivo dobacivanje 'otkud novci' menio izgleda vrlo infantilno i tužno-smešno.

Komšije više žulja što je Presvetli dozvolio da se i u Partizan ulupaju pare pose 8 godina tavorenja.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
21 minutes ago, nenad said:

 

jos uvek ne znamo, ali izgleda kao da je na andricevom vencu odluceno da vi morate biti ispred zvezde. probano je to i prosle godine ulupavanjem brda para, pa nije proslo. trenutno se cini da se preslo na zatvaranje slavina zvezdi, jer to je ipak jeftinije i lakse. 

 

edit

 

vec sam se nekoliko puta izjasnio da bi bilo zaista glupa da niste dobili divlju kartu u ovoj konkurenciji.

 

Posto ce Zvezda igrati Evroligu, budzet im nece biti manji od 7 miliona evra, sto je otpilike u top 5 budzeta svih vremena u nasoj kosarci. Sta bi bilo da je s Andricevog venca stvarno stigao ultimatum da nema jednog dinara dok se ne otera trofejni trener?

 

Uostalom, sve i da se zvezdasko kukanje ispostavi kao tacno i Covicev klub se urusi:

 

a7e70d60d3dab061.png?crop=4:3&width=560

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...