Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Jedina smislena, fudbalska akcija u 46. minutu, sve ostalo krš. Razigravanje drugopozivaca je uzaludan posao. Prucev igra tačno onako kako bih ja igrao da sam na njegovom mestu. Samo da se što pre kurtališe lopte nebitno gde će završiti, Velja se sakrio poslednjih 15 minuta, a do tada je dao jednu loptu unapred. Zaista ne znam kada ćemo probati da odigramo sa malo više rizika ako ne sada. Još nismo matematički obezbedili titulu? Rakonjac se bar trudio, odigrao 2-3 povratne a i dao je gol, recimo da je on ostavio nalmanje los utisak. Kanga se izgleda odjavio za ovu sezonu.

Edited by fandorin
Link to comment

Ovako se upropastava igrac kao sto diletant na nasoj klupi radi sa Prucevom. Hajde da igra ali gde da ga stavim, najmanja steta mi je da ga stavim na levog beka, neka igra levog beka. I tako se decak koji je desno krilo ili prednji vezni blamira u odbrani a napred ne moze da pogodi nijedan centarsut jer em gubi snagu na beku, em sve vreme igra slabijom nogom. Za to vreme igra Pesic kojeg zabole djokovic za ovu utakmicu umesto da iskulira na klupi, da Prucev igra na svojoj poziciji a Azarov na svojoj.

 

No, dobro je da Zvezda uvek ima nekog igraca koji ce da mi kida zivce. Taman je otisao Simic Veljko eto ga Nikolic Veljko, Terziceva prevara od igraca koja provodi celo poluvreme sakrivajuci se od lopte. I da neko pita Milojevica cemu ovaj tim, cemu ova postava sta ocekuje od polovine ovih igraca koji od leta ili vise nece biti u Zvezdi ili ce, ako ne budemo imali srece, da vise na platnom spisku i popunjavaju broj na treningu, rekao bi da ponekad i oni moraju da igraju jer su u sastavu. Dovedes gomilu nepotrebnih igraca a onda tumbas ekipu na neverovatne nacine da bi se svi izredjali na terenu, iako od njih ne ocekujes nista i znas veoma dobro da nikad nece postati bolji igraci od ovoga. Umesto da koristimo ove utakmice kao trening da proverimo ove mladje igrace i da ih uigravamo za neka sledeca vremena mi igramo nepotrebnu utakmicu, sa nepotrebnim igracima, u formaciji koju nikada nismo i nikada vise necemo igrati. Bukvalno da covek ne poveruje.

Edited by harper
  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, fandorin said:

Ovakvi penali su besmisleni, i jedan i drugi, mada jeste njihov malo više ličio. 

 

Bila su oba penala, svirali bi nam to i u Ligi Sampiona. Niko igracima nije kriv sto igraju bez trunke koncentracije pa im se desavaju ovakve gluposti.

Link to comment

Slažem se da bi ih svirali, videli smo u Milanu i protiv Monaka, samo konstatujem da su besmisleni. Igranje fudbala sa rukama na leđima je besmisleno.

Link to comment
9 minutes ago, fandorin said:

Jedina smislena, fudbalska akcija u 46. minutu, sve ostalo krš. Razigravanje drugopozivaca je uzaludan posao. Prucev igra tačno onako kako bih ja igrao da sam na njegovom mestu. Samo da se što pre kurtališe lopte nebitno gde će završiti, Velja se sakrio poslednjih 15 minuta, a do tada je dao jednu loptu unapred. Zaista ne znam kada ćemo probati da odigramo sa malo više rizika ako ne sada. Još nismo matematički obezbedili titulu? Rakonjac se bar trudio, odigrao 2-3 povratne a i dao je gol, recimo da je on ostavio nalmanje los utisak. Kanga se izgleda odjavio za ovu sezonu.

 

Rakonjac je najobicniji balvan.

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Slažem se da bi ih svirali, videli smo u Milanu i protiv Monaka, samo konstatujem da su besmisleni. Igranje fudbala sa rukama na leđima je besmisleno.

 

Mnoga pravila u mnogim sportovima umeju da budu besmislena ali pravila su i to je to, igrac mora da im se prilagodi. Niko ne trazi od njih da igraju s ledjima na rukama, samo da paze kad ulaze u start. Dragovica sam video bar 50 puta da udje u ovakav start i da pravilno drzi ruke kako ne bi napravio penal, jednostavno mu je danas popustila koncentracija.

Link to comment

Izlazi Veljko Nikolic ali odmah umesto njega ulazi Slavoljub Srnic. Milojevic je resio da nam se usere u svih 90 minuta ovog nedeljnog popodneva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...