Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, harper said:

Lucic u reprezentaciji, Luka Ilic danas skoluje nase vezne igrace, da i ne pominjem drugog Ilica koji je vec standardni clan reprezentacije, nas trener se okrene prema klupi a tamo Srnic i Veljko Nikolic, krilnih igraca nijednog. Pustili smo Lucica da bismo pogurali mocnog Mustafu, onda brze-bolje prodali Mustafu i tako u krug. Na pripremama uigravamo Azarova i Pruceva, na takmicarskim utakmicama da se biju nogama u dupe ako pocnu sa klupe. Vazno je da se lova okrece.

 

Kakva smo mi zajebancija od kluba.

Gubitak Lucica na racun zadrzavanja Mustafe je Stankovicev kiks.  Nadam se da Lucica vrate tj. ponude mu vise od Cukarickog.  Videcemo sta ce da bude sa Stanicem.  On je na pozajmici u losem timu (Spartaku) ali izgleda da tamo igra dobro.  Inace, Mitrovic pocinje da me podseca na Luku Adzica.

Link to comment

Nije Stankovicev vec Terzicev, posto je Terzic dogovorio smesnu klauzulu za transfer u Cuku, a ne pozajmicu.

Stanic je neopevana krsina od igraca, obicno pranje para i funansiranje pancevackih mafijasa.

Link to comment

Kada su pitali Stankovica na kraju letnjih priprema za kog se igraca odlucio izmedju Mustafe i Lucica, rekao je d aje to Mustafa i onda mu dao sansu da u Sociju otpocne utakmicu protiv Zenita.

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

Nije Stankovicev vec Terzicev, posto je Terzic dogovorio smesnu klauzulu za transfer u Cuku, a ne pozajmicu.

Stanic je neopevana krsina od igraca, obicno pranje para i funansiranje pancevackih mafijasa.

Da li su to insajederske informacije ili je neka vasa duma?

Link to comment

Kad si vec bezobrazan, pokusaj da naucis da koristis internet ili makar google.

 

Pozicija levog krila dolaskom Stefana Mitrovića postala je ubedljivo najopterećenija kada je u pitanju broj igrača koji za nju konkurišu, a epilog je bio odluka rukovodstva da pošalje na pozajmicu Vladimira Lučića.

 

Talentovani dribler privukao je pažnju nekolicine superligaša, interesovanje su između ostalih pokazali Radnički iz Niša i Napredak, ali je na kraju do talenta rođenog 2002. godine stigao Čukarički sa kojim je šampion Srbije dogovorio jednogodišnju pozajmicu uz pravo otkupa na kraju sezone.

 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/lucic-u-cukarickom-jednogodisnja-pozajmica-uz-pravo-otkupa/426409

 

 

Link to comment
Kada lepo pitas kompleksasa, dobijes kompleksan odgovor.
Vaspitanje ti nije vrlina, kao ni citanje sa razumevanjem. Ajd makar poradi na necemu od ta dva
  • +1 1
Link to comment

Nisam stekao utisak da je takav, ama je i meni probao da utrpa ono kako navijam da nas gangbangetaju u LŠ, kako navijam za poraze etc. :fantom:

 

Jako mi smeta Džiberer na klupi, pojačan onim krivljenjima & facijalnim grčevima kao da se preklepao s nečim kolumbijske proizvodnje.

 

Smetaju mi višegodišnji kradljivci kiseonika u 22, kao i činjenica da se jako loše razmišlja (a kamoli na vreme) u pravcu promene osovine tima. Tu riba već smrdi od glave, s obzirom da ni fudbalska leđenda kao što je Stanković nije mogla da kaže A, a čini mi se da je grešnik upravo to pokušao. Usudio se i dobio zamalo batine u svlačionici. Posle toga, Fly Robin Fly.

 

I kao, sve je u redu. :D

 

 

Edited by Medusa_trip
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Gubitak Lucica na racun zadrzavanja Mustafe je Stankovicev kiks.  Nadam se da Lucica vrate tj. ponude mu vise od Cukarickog.  Videcemo sta ce da bude sa Stanicem.  On je na pozajmici u losem timu (Spartaku) ali izgleda da tamo igra dobro.  Inace, Mitrovic pocinje da me podseca na Luku Adzica.

 

Kad smo kod Spartka, igra li onaj legendarni Ado?

 

I ako igra, kako igra, prati li neko?

Link to comment
3 hours ago, Bright Billy said:

“Slušam ga juče kako kaže da je završio trenersku školu u Engleskoj zato što se kod nas lako dobijaju diplome. Ja sam u to vreme već bio u penziji, ali su mi pričali neki ljudi da je došao u našu školu, bio četiri dana, a onda napustio. Završio je tamo školu zato što se kod njih diplome dobijaju na ime, a ne na znanje. Tvrdim da je naša trenerska škola bolja od engleske, a o tome svedoiči i činjenica da od 20 premijerligaških klubova njih 16 ima trenere iz inostranstva“, ističe Đorić u intervjuu za Danas. :covid19:

 

 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Bright Billy said:

“Slušam ga juče kako kaže da je završio trenersku školu u Engleskoj zato što se kod nas lako dobijaju diplome. Ja sam u to vreme već bio u penziji, ali su mi pričali neki ljudi da je došao u našu školu, bio četiri dana, a onda napustio. Završio je tamo školu zato što se kod njih diplome dobijaju na ime, a ne na znanje. Tvrdim da je naša trenerska škola bolja od engleske, a o tome svedoiči i činjenica da od 20 premijerligaških klubova njih 16 ima trenere iz inostranstva“, ističe Đorić u intervjuu za Danas. :covid19:

Ujeo ga je (Djorica) Vidic za srce.  Ne sporim da je to sto je Vidic rekao u vezi domacih trenerskih dipoma tacno.  Medjutim, to je izjavio na pogresnom mestu i u pogresno vreme.  Zbog te izjave izgubice znacajan broj glasova, posebno medju glasacima koji su sticali diplome u Bata Djorinoj skoli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...