Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

On 7. 3. 2023. at 19:53, harper said:

Nije mi jasno kako Partizan ne proba sa ovim Lazovicem. TSC je skromnija ekipa po kvalitetu od grobara ali igra svemirski fudbal u odnosu na Partizan.

 

misliš na Lazetića.

 

Partizan trenutno nije u mogućnosti da bilo šta proba. kada se pokupe ovi sa vrha i odu (ili budu oterani) i ako na njihova mesta dođu oni koji su zainteresovani da Partizan liči na fk, onda može da se proba i ovo i ono. Lazetić ne bi imao nikakav račun da dolazi sada, niti je lud da radi tako nešto i da napušta mesto na kome može normalno da radi i dolazi na mesto na kome je osuđen na neuspeh.

 

Partizan više i ne može da nađe trenera. posle Stanojevića koji je, da kažemo, trener u pravom smislu te reči (šta god ko mislio o njemu, a i ja sam lično imao brojne zamerke u poslednjem mandatu), mi smo uspeli da navatamo Stolicu, Petrića i Duljaja. ni jedan od njih nema pedigre, iskustvo, autoritet, a nemaju ni dovoljno znanja da budu na klupi Partizana. i sigurno je da ne bi niko od njih ni bio razmatran, da je klub u redovnom stanju.

 

to što TSC igra svemirski fudbal u odnosu na nas, sa čim se slažem, je i posledica činejnice da se radi o uređenom i stabilnom sistemu koji je u modu redovnog poslovanja. ništa od toga Lazetić ne bi imao sada u Partizanu i od bilo kakavog svemirskog fudbala ne bi bilo ništa. najmanji problem Partizana u ovom trenutku je trener. to pitanje će da postane aktuelno ako se situacija izmeni u toj meri da Partizan bude u mogućnosti da nešto realno ponudi nekome ko jeste legitimni trener.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, raskopcani said:

Istina.

Pricao mi stric da je grcka kraljica sletila na sred stadiona helikopterom, a da od dignute prasine, nisu mogli niti gledati niti disati.

Grcka u to doba nije bila monarhija.  Prema tome, niti je sletala kraljica niti bilo ko.  

Link to comment
6 hours ago, Dimitrije said:

Grcka u to doba nije bila monarhija.  Prema tome, niti je sletala kraljica niti bilo ko.  

Grcka.postaje parlamentarna demokracija 1974 godine. Na moju veliku zalost moj stric je umro pa ga ne mogu pitati vise oko tih i puno ostalih detalja. Kako je putovao avionom u oba smjera s timom Zvezde i uzom upravom, spavao s njima u hotelu bio je prisutan npr i tucnjavi između acimovica i novkovica na aerodromu pri povatku i nizu drugih detalja, koje, rekoh, nazalost vise mi ne moze prepricavati.

Eto toliko

I da, sletio je helikopter, ako nije kraljica bila je onda princeza, a nije aigurno bila vojna hunta

Edited by raskopcani
Link to comment
57 minutes ago, raskopcani said:

Grcka.postaje parlamentarna demokracija 1974 godine. Na moju veliku zalost moj stric je umro pa ga ne mogu pitati vise oko tih i puno ostalih detalja. Kako je putovao avionom u oba smjera s timom Zvezde i uzom upravom, spavao s njima u hotelu bio je prisutan npr i tucnjavi između acimovica i novkovica na aerodromu pri povatku i nizu drugih detalja, koje, rekoh, nazalost vise mi ne moze prepricavati.

Eto toliko

I da, sletio je helikopter, ako nije kraljica bila je onda princeza, a nije aigurno bila vojna hunta

Kralj Konstantin i celokupna kraljevska porodica napustili su Grcku 1967. zauvek nakon neuspelog kontra-udara.  Formalno, Grcka je bila monarhija bez monarha do 1974., kada na referendumu postaje republika.  Zena koja donela loptu bila je supruga jednog od pukovnika vladajuce vojne hunte.  Ja sam gledao tu utakmicu na TV i secam se da su pokazivali tu zenu, ali ne i helikopterski “desant “.

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Kralj Konstantin i celokupna kraljevska porodica napustili su Grcku 1967. zauvek nakon neuspelog kontra-udara.  Formalno, Grcka je bila monarhija bez monarha do 1974., kada na referendumu postaje republika.  Zena koja donela loptu bila je supruga jednog od pukovnika vladajuce vojne hunte.  Ja sam gledao tu utakmicu na TV i secam se da su pokazivali tu zenu, ali ne i helikopterski “desant “.

Dobro

Link to comment

Ne zelim da imate utisak da vam stalno oponiram.  Medjutim, kao svedoku vremena u kome je Zvezda zamalo dosla do finala KES, pomalo me nerviraju price o tome da smo navodno prodali utakmicu (za reflektore), da su nas trovali hranom u hotelu, isl.  Odgovor je jednostavan: Zvezda je odigrala izuzetno lose i prokockala veliku prednost koju je stekla u prvoj utakmici u Beogradu.  Teren na kome je utakmica oidigrana bio je izuzetno los i atmosfera je bila uzavrela, ali to nije opravdanje za lose odigran mec.  Uostalom, ni u Jeni teren nije bio nista bolji (rano prolece, blato do clanaka) pa je Zvezda uspela da se vrati nakon pocetnog soka i primljena dva gola.  Ta utakmica u Jeni je bio nagovestaj da ce Zvezdina uspesna kampanja u utakmicama za KES biti zaustavljena pre zeljenog finala.  Na toj utkmici Dzajic i Antonijevic su bili izbaceni i Dzajic je dobio drakonsku kaznu (3 ili 4 utakmice zabrabrane igranja) jer je pokusao da se fizicki obracuna i sa protivnicima i sa sudijom.  Doziveo je nervni slom i jedva su ga obuzdali i primirili.  Bez Dzajica, Zvezdin tim je bio znatno oslabljen jer je Dzajic bio nosioc Zvezdine igre.  Tacno je da je posle toga Zvezda odigrala dve dobre utakmice (u Beogradu protiv Karl Cajsa i protiv PAO-a) ali je na prvom gostovanju poklekla i ispala.

Link to comment

Mada ima i intervju/ YT snimal jedinog igrača koji nije jeo “hotelsku supu” i bio jedini bez posledica na terenu. Mislim Karasi, al nisam siguran. 

Link to comment

Izgleda da nas je virus bas desetkovao.

Crvena zvezda (3-4-1-2): Borjan - Eraković, Leković, Dragović - L. Nikolić, V. Nikolić, Kanga, Prucev - Katai - Rakonjac, Pešić

Klupa: Vasiljevic, Azarov,Gobeljic, Rodic, Vigo, Srnic, Kangva, Ivanic, Mitrovic, Bukari, Mijatovic

  • +1 1
Link to comment

Ovaj Prucev me podseća na Branka Boškovića( izgled,konstitucija) ,koliko je samo važnih golova dao taj čovek . Mislim da je mogao da ima veću karijeru.
Kakav je ovaj mali Leković? Nisam gledao zadnjih par utakmica ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...