Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Dimitrije said:

Ujeo ga je (Djorica) Vidic za srce.  Ne sporim da je to sto je Vidic rekao u vezi domacih trenerskih dipoma tacno.  Medjutim, to je izjavio na pogresnom mestu i u pogresno vreme.  Zbog te izjave izgubice znacajan broj glasova, posebno medju glasacima koji su sticali diplome u Bata Djorinoj skoli.


pa svi ti Djorini učenici, zajedno sa njim samim, i jesu problem srpskog fudbala.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, MiddleClass said:

Ado je pozvan za reprezentaciju. Iznenadilo bi me da na ljeto ne potpise za nas.

 

Morao je da oproba kopita po džombama. Ko je lud da ga odmah plati 2m i posle par avantura po ovoj nesreći od zemlje i stadiona zaradi povredu od pola godine? :fantom:

Link to comment
1 hour ago, dragance said:


pa svi ti Djorini učenici, zajedno sa njim samim, i jesu problem srpskog fudbala.

E, ima tu laureata kojima se dicimo.  Na primer Piksi.  Pa zatim Prosiecki, pravi vunderkind Skole za trenere FSS; dobio licencu u rekordnom vremenu od 3 meseca! 

Link to comment

Ono što me ohrabruje glede Nemanje je njegov plan da se dosta vremena i pažnje pokloni, kako se kaže, “grassroots football”, tj amaterskim i dečijim takmičenjima. 
Uvideo je gde su mogucnosti i potencijali što u Engleskoj, a još više u Francuskoj. 
 

Samo, tu treba iskoreniti Djoriće i regionalne saveze, koji su izvor kriminala i gluposti. Nažalost, to je skoro nemoguće bez podrške duha koji lebdi. Sve i da se poklopi, trebaće minimum decenija da se sve liše iskoreni.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Dobar mu je stav. Ja mislim da ce pobediti jer je realno bolji kandidat a i ovim populistima na vlasti je jasno da ce narod biti razocaran ako ne bude tako...

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

Dobar mu je stav. Ja mislim da ce pobediti jer je realno bolji kandidat a i ovim populistima na vlasti je jasno da ce narod biti razocaran ako ne bude tako...


A njima je jako stalo što je narod razočaran ….

 

Nama je Kokeza bio predsednik saveza a vi i dalje trošite tastaturu na Dzaja vs. Vida :dry:

  • +1 4
Link to comment

Aj videcemo. Da su izbori, kao sto su do sada bili, zatvoreni za javnost ne bi imao nikakvu sansu. Mozda gresim, al sad kad su se malo otvorili za javnost mislim da ce biti drugacije...

Link to comment

Jedini razlog sveg ovog sranja je “nacionalni stadion”. Kontrola novca i ugovora. Ko god ne bude na liniji, neće biti prihvatljiv. Nemoj Nemanja - dadoh sinu ime po tebi!

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja mislim da ce o tom stadionu jos 10 godina da se prica pa ce tek tad mozda poceti da se gradi. A i tad nece dati fudbalerima lovu u ruke nego ce sve da ide preko ekipe koja inace zida...

Link to comment

"preporucio" bi vucic vidica da moze da se ovajdi. samo, treba hraniti kerove da mu ne skandiraju sa tribina bedastoce, treba kontrolisati tok novca za podmirivanje troskova rada "preduzeca", treba graditi stadione i pompezno ih otvarati.

 

ipak, u meni tinja nada da, u ovom rebrandiranju sns-a, vucic nadje neki nacin da se prikaze kao reformator fudbala u srbiji i stane iza vidica. vidic stalno porucuje da je apolitican, sta god da to znacilo. mozda zeli da kaze da je spreman za neku saradnju.

Link to comment

Sve mislim da citam topik o reprezentaciji i ne verujem. Kukaju zvezdasi na Miljanicev sistem i kuku majko kada bi Vucic podrzao jednog od 50 najboljih stopera Premijer lige svojevremeno, umesto jednog od 50 najboljih levih krila svojevremeno. Cela predstava je da se napravi sistem u kome ce Nedimovic de facto voditi fudbalski savez.  

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...