Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Uhvatice dzaju na sentiment pa ce da im oprosti.

 

Inace, zanimljivo je i da osnivac najvece srpske it kompanije 2 puta pokusava da uhvati funciju u fss i oba puta mu se kandidati povlace pre glasanja. Koji ce mu moj to u zivotu, meni nije jasno; dal je taj it svet bas toliko dosadan...

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, red star forever said:

Pa ne znam kakav je to pokušaj i stav ako je odustao, ali dobro..

 

Da se nije pojavio bio bi izabran Nedimovic, ovako su morali senilnog Dzajica da vade iz fioke da ne ispadne bas toliko ocigledno. Iako je odavno ocigledno svima.

 

Posto smo na Zvezdinom topiku, svako ko bude i dalje isao na utakmice Zvezde slobodno moze za sebe da kaze da je saucesnik fudbalske mafije koja je preuzela klub

Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Dzajo, imas sansu, koju mozda nikada vise neces imati, da pokazes da si posten covek - povuci kandidaturu.  

 

Da. I Deda Mraz postoji i zivi na Grenlandu.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, harper said:

 

Da se nije pojavio bio bi izabran Nedimovic, ovako su morali senilnog Dzajica da vade iz fioke

Nije šija nego vrat. Džajić će tu biti isto što je Svetozar Mijailović u Zvezdi.

Link to comment
7 hours ago, salerokada said:

Nije šija nego vrat. Džajić će tu biti isto što je Svetozar Mijailović u Zvezdi.

 

Naravno. Dzajic je samo posluzio da se premosti potencijalna steta u javnosti zbog toga sto FSS za predsednika bira Nedimovica a ne Vidica. I to ne zbog njih, jer njih zabole za to sta ko misli u Srbiji, tako im je naredjeno iz politike.

  • +1 1
Link to comment

bilo je jako tuzno gledati gmazove na danasnjoj skupstini saveza. ovaj divni decko nedimovic, kako ga nazva djoric pre neki dan, je ocigledno pohadjao istu skolu u kojoj su se istakli martinovic, orlic, vesic, bizon i ostali vucicevi prdezi. isti govor, isti maniri i ista smrdljiva zajedljiva opaska poledici kada se ovaj usudio da remeti Sveobuhvatno Vucicevo Blagostanje.

 

Link to comment

Džaja bi uveliko uživao u penziji da nije ucenjen. Čak i njegov govor tela sugeriše nevidljive puške uperene kao da se traži otkup na terorističkom snimku.

Nije da mi ga je žao, zaslužio je.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 4
Link to comment

Taj jezik kojim govore Nedimovic i ostala bratija u FSS a i sire je jezik jos od pre Samoupravljanja.  Svi su jednoglasni, svi aplaudiraju izabranom, ovaj njima uzvraca aplauze pa ko duze izdrzi na nogama i sa utrnulim dlanovima od aplaudiranja. 

 

Nego posto je Harper izdao fatvu za one koji (ce) idu na Zvezdine utakmice (a valjda se tu podrazumevaju i utakmice reprezentacije), da li fatva obuhvata i one koji gledaju utakmice Zvezde i reprezentacije na TV?  Ja odbojkotovah utakmicu protiv Novog Pazara.  Posle videh da se u vezi utakmice razvila temperamentna i na momente zucna rasprava, cak su se prizivale i usrane foke.  Prema tome, da se razjasni da li se gledanje Zvezde (i reprezentacije) na TV podvodi pod saucenistvo u mafijaskim rabotama ili ne?

Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Džaja bi uveliko uživao u penziji da nije ucenjen. Čak i njegov govor tela sugeriše nevidljive puške uperene kao da se traži otkup na terorističkom snimku.

Nije da mi ga je žao, zaslužio je.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Mogao je Dzaja posle pomilovanja da se povuce u totalnu privatnost i gleda utakmice na TV ili da se ponekad proseta do stadiona i odgleda utakmicu kao privatni gradjanin a ne kao Zvezdin funkcioner.  Uostalom, Seki je tako radio a nije bio nista manja zvezda i nista manje obozavan od Dzaje.  Medjutim, Dzaja smtra da mu je mesto tamo gde mu nije makar i po cenu totalnog moralnog srozavanja.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Taj jezik kojim govore Nedimovic i ostala bratija u FSS a i sire je jezik jos od pre Samoupravljanja.  Svi su jednoglasni, svi aplaudiraju izabranom, ovaj njima uzvraca aplauze pa ko duze izdrzi na nogama i sa utrnulim dlanovima od aplaudiranja. 

 

Nego posto je Harper izdao fatvu za one koji (ce) idu na Zvezdine utakmice (a valjda se tu podrazumevaju i utakmice reprezentacije), da li fatva obuhvata i one koji gledaju utakmice Zvezde i reprezentacije na TV?  Ja odbojkotovah utakmicu protiv Novog Pazara.  Posle videh da se u vezi utakmice razvila temperamentna i na momente zucna rasprava, cak su se prizivale i usrane foke.  Prema tome, da se razjasni da li se gledanje Zvezde (i reprezentacije) na TV podvodi pod saucenistvo u mafijaskim rabotama ili ne?

 

Mene ove sezone bas mrzi da idem na utakmice al cu na sledecu definitivno da ocem cisto da postanem mafijas :D

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...