Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

 
Kada su ga tokom intervjua pitali u vezi Kulibalija, Milojević je viša puta govorio o njemu i Pešiću kao centarforovima koji se nadopunjuju, ni jednom reči nije spomenuo Ohija.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Iz tima praktično niko nije otišao za koga nismo manje-više priželjkivali da ode, a došli su 3 nosioca igre, rezervni levi bek i ovaj sad centarfor. Tu ne računam Mitrovića kao prospekta i ovo što se preliva iz Grafičara.

 

Desnog beka ipak moramo dovesti jer Eraković se slabo tu snalazi, a kako stvari stoje, u izlogu zauzima centralno mesto. Ispali smo iz CL, pa očekujem da mnogi igrači budu na akciji. Ustvari ni to ne moramo dok je Gobelja u timu. Bizarno je što je u timu, al kad je već tu, treba da igra. Isto važi za zadnjeg veznog. Imamo varijantu da igraju Kanga-Kangva, a Srnića i Sanoga kao alternative. Dok su obojica u klubu ne treba dovoditi nikoga. Nagomilavanje igrača je najgore od svega. I držati 3 špica (plus Ben) iako formacijski igramo isključivo sa jednim je totalna budalaština. Idealno je da imamo samo prvog špica, Bena i nekog klinca od 20 godina maks.

 

Nije kao da je topla voda, i mnogo veći timovi sa više utakmica u kalendaru tako koncipiraju roster.

Link to comment

Dileme više nema, stigla je i zvanična potvrda: Milan Mitić će suditi predstojeći 168. večiti derbi na stadionu Partizana

Mitić je ove sezone po jednom sudio večitima. Partizanu nije bio taličan, jer je vodio meč u Humskoj protiv TSC-a (0:0), dok je Zvezda u prvom kolu deklasirala Radnički iz Niša (4:0).


Link to comment
6 hours ago, renne said:

302687415_10160506932399884_460527449813

 

Ako neko uzima paket a nece na monako nek mi pusti dm...

 

Edit. Sever mi doduse treba samo...

Edited by Bright Billy
Link to comment
13 hours ago, LeBron said:

Opasnog smo napadaca imali zavrsenog da smo usli u LS 

Znam da je ruzno sto ne smem da kazem ime, ali bi bas bila bomba.

 

 

 

Dejan Joveljic?

Link to comment

@Dimitrije

 

Bio sam danas do svlacionica o kojima ste pricali. One su bar stotinak stepenika nize od bokserskih sala i nalaze se u kanalu ispod zapada, sto ce reci nize od nivoa terena. Imaju male prozore ali su oni sada zamandaljeni a same prostorije su sad u najboljem slucaju neki magacini a mozda ni to...

Link to comment

Meni bi Joveljic bio zanimljiv.  Ovde u LA Galaksiji igra veoma dobro, daje golove i asistira.  Medjutim, on je drugi napadac iza Cicerita i tesko da ce da dodje u priliku da postane spic broj jedan jer ce u LA meksikanski fudbaler, i pri tome fudbalska zvezda, uvek da ima primat.

Edited by Dimitrije
Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

@Dimitrije

 

Bio sam danas do svlacionica o kojima ste pricali. One su bar stotinak stepenika nize od bokserskih sala i nalaze se u kanalu ispod zapada, sto ce reci nize od nivoa terena. Imaju male prozore ali su oni sada zamandaljeni a same prostorije su sad u najboljem slucaju neki magacini a mozda ni to...

Tako sam i ocekivao.  To su verovatno prostorije koje tesko da mogu da se renoviraju da bi se dobile svlacionice koje odgovaraju zahtevima UEFA.  Jedino sto su blizu terena.

Link to comment
22 minutes ago, LeBron said:

Ne 

 

Stranac je, 30 god, igra ozbiljne lige, igrao protiv nas, zamalo da nam bude dzelat 

 

 

 

 Lebrone, poštedi nas Kviskoteke :ajde:

Link to comment

Ne znam tacno koji su uefa standardi al ovo je bukvalno u kanalu ispod zapada, ima nekih 7-8 stepenika do atletske staze. Stvarno vise deluju kao mesto za cuvanje atletske opreme nego nesto sto bi moglo da se pretvori u moderne svlacionice...

 

Edit. Na stranu sto bi igraci koji tu ulaze i izlaze bili bukvalno na pljuvomet od uvek objektivne publike sa zapada...

 

@Dimitrije

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...