Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

13 minutes ago, Dimitrije said:

Ne znam da li se Sudetski Nemac na spanskom pise 'Croato'? ;)  Jao ako ispadne tako nesto, ima da krenu litije sa severa.

 

Zvacemo ga Dado i nauciti da peva

 

 

Edited by harper
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Mene zanima da li sef Zvezdine skaut sluzbe, Marko Marin, predlaze ove napadace koje dovodimo ili je klupska vrhuska preuzela i skauting u svoje ruke a Marin je tu samo zbog pedigrea?

Link to comment
12 minutes ago, Dimitrije said:

Ne znam da li se Sudetski Nemac na spanskom pise 'Croato'? ;)  Jao ako ispadne tako nesto, ima da krenu litije sa severa.

Jbt, zamisljam ove nase fudbalske magove kako istrazuju rodoslov jos jednog nepotrebnog napadaca umesto desnog beka i istrazuju da li mu je pradeda bio ustasa iz Ljubuskog ili SS oficir iz Karlsbada. N A D R E A L N O

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Mene zanima da li sef Zvezdine skaut sluzbe, Marko Marin, predlaze ove napadace koje dovodimo ili je klupska vrhuska preuzela i skauting u svoje ruke a Marin je tu samo zbog pedigrea?

 

Marin ima svoje igrace, mitsko bice Terzdrkela svoje. Pisao sam vec da je Stankovic bio brana ovakvim stvarima i da je Terzdrkela svoje igrace mogao samo da dovodi u Graficar a da nisu mogli da prismrde prvom timu. Sad ce citav njegov mukotrpni rad da ocisti roster od balvana u dva prelazna roka da padne u vodu. Ovaj Dado™ nam je u ovom trenutku bio potreban taman koliko i ekser u oku, doveli smo dva centarfora na pozajmicu a nijedan od njih dvojice nije prvo resenje u napadu. Sad ce pola sezone Milojevic morati da gura jednog ili drugog da bi uopste video sta mogu a sledece leto obojici isticu pozajmice i pred verovatnu LS cemo opet biti bez prvog napadaca, jer to nije ni Pesic. Usput smo ispod projektovane cene prodali Ohija samo da bismo napravili mesto za lika koji je u celoj karijeri dao manje golova nego Flegma na tri utakmice forumskog fudbala.

 

Koliko sutra ocekujem Mrkelu na ZvezdaTV da kaze ono svoje "pratili smo Dada™ dugo, profil igraca je kakav nam je nedostajao i ocekujemo da ce da nam pomogne da ostvarimo svoje ciljeve koji se u Zvezdi znaju", namesti onaj svoj kiseli osmeh od dve sekunde za slikanje i toliko o tome.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Koji Rašović?

 

Pavkovljev novi trener. A ti bolje nemoj da se javljas neko vreme osim ako ovaj Sudetjanin ne pokaze da je novi Levandovski.

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

A? Kakve ja veze imam sa sudetskim Nemcima?

 

Ti si prvosvestenik "Stankovic je dunster i treba ga oterati" ekipe a posto ce to vase kvarenje klikera da razjebe ekipu ima da dobijas po guzici dok ti ne otvrdne kao brodski patos.:D

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

vaj Dado™ nam je u ovom trenutku bio potreban taman koliko i ekser u oku, doveli smo dva centarfora na pozajmicu a nijedan od njih dvojice nije prvo resenje u napadu. Sad ce pola sezone Milojevic morati da gura jednog ili drugog da bi uopste video sta mogu a sledece leto obojici isticu pozajmice i pred verovatnu LS cemo opet biti bez prvog napadaca, jer to nije ni Pesic

 

Kulibali nije došao na pozajmicu. Čak i da je pozajmica sa pravom otkupa, nema baš smisla dovođenje Argentinca.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ti si prvosvestenik "Stankovic je dunster i treba ga oterati" ekipe a posto ce to vase kvarenje klikera da razjebe ekipu ima da dobijas po guzici dok ti ne otvrdne kao brodski patos.:D

 

Koliko sam upućen, sporcki direktor je Mrkela a šef skauting službe Marin. Kad mene postave na jedno od ta dva mesta, prihvatam se odgovornosti.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...