Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Barrister said:

 

Kulibali nije došao na pozajmicu. Čak i da je pozajmica sa pravom otkupa, nema baš smisla dovođenje Argentinca.

 

Da, moja greska. Mislio sam na to da Kulibali ima "+ ugovor" i dosao je na platu, tako da je manje-vise isto kao pozajmica.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Koliko sam upućen, sporcki direktor je Mrkela a šef skauting službe Marin. Kad mene postave na jedno od ta dva mesta, prihvatam se odgovornosti.

 

Da pljuckas hoces, da preuzmes odgovornost neces.:D Sta si, majke ti, ocekivao kad si prosipao onoliku zuc na Stankovica? I ti i ovo tvoje drustvo vecno nezadovoljnih. Da ce Gvardiolu da dovedu?

Link to comment

Znaš kako, svako ko košta firmu polovinu projektovanih prihoda tri godine uzastopce popio bi nogu, sem ako je član Naprdnjaka.

 

Što se lažnog Miloja tiče, ajde da ga ne kudimo dok nemamo razloga za to. Čovek se još nije ni raspakovao.

  • +1 1
Link to comment

U vezi desnog beka, slusao sam na nekom portalu sta prica Milojevic.  On smatra da Erakovic treba da bude stoper zajedno u paru sa Dragovicem a da Milunovic ulazi kada treba da se pojaca skok igra.  Gobeljic ce da igra desnog beka.  To je verovatno kako ce igrati domace utakmice.  U Evropi kaze da ce da igra sa trojcom stopera u zadnjoj liniji (Erakovic, Milunovic, Dragovic).  Ako ode Erakovic, onda ce Pankov da igra.

Link to comment
9 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Znaš kako, svako ko košta firmu polovinu projektovanih prihoda tri godine uzastopce popio bi nogu, sem ako je član Naprdnjaka.

 

Što se lažnog Miloja tiče, ajde da ga ne kudimo dok nemamo razloga za to. Čovek se još nije ni raspakovao.

 

Koji projektovani prihodi, majke ti? Mogu i ja da projektujem da cu u sledecih sest meseci da drmnem Dzesiku Albu pa to ne znaci da ce mi neko biti kriv ako to ne uradim.

 

Milojevic je nebitan lik, to sto ste popusili pricu da je on zapravo promisljao taktiku dok je Stankovic gradio po Dorcolu ga nece uciniti boljim trenerom. Terzic i ekipa su maestralno iskoristili naivnost i glupost ljudi po drustvenim mrezama, preko raznih Balerina im napunili glavu o Stankovicu kao jedinom krivcu sto Zvezda vec nije na nivou Liverpula ili Reala i stvorili klimu da je trener dunster a da klub radi kao zmaj. Sad im je siroko polje da rade sta hoce, dovode koga hoce, spustaju ceduljice sa imenima igraca u kancelariju sefa strucnog staba i rade sve ono sto nisu mogli dok je Stankovic bio trener.

 

Ne mislim ja da si ti kriv za bilo sta, samo mi je zanimljivo i pomalo smesno koliko vas je lako navuci kao mlade majmune da verglate Terzicevu pricu uvereni do kraja kako je to vase strucno™ misljenje. Sad uzivaj u Gobeljicu kao prvom desnom beku, Srnicu jer Sanogo ne moze i beskonacnoj traci bespotrebnih dolazaka i odlazaka da bi se punili dzepovi od procenata. Pa ti cekaj "da se covek raspakuje".

Link to comment
44 minutes ago, harper said:

 

Koji projektovani prihodi, majke ti? Mogu i ja da projektujem da cu u sledecih sest meseci da drmnem Dzesiku Albu pa to ne znaci da ce mi neko biti kriv ako to ne uradim.

 

Drug, ako ti je Džesika Alba tri godine uzastopce dolazila na vrata, a ti ništa, i treba da dobiješ otkaz :(

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Drug, ako ti je Džesika Alba tri godine uzastopce dolazila na vrata, a ti ništa, i treba da dobiješ otkaz :(

 

Ako je dolazila s naoruzanim muzem i trojicom placenih ubica mislim da imam opravdanje.:)

  • Haha 1
Link to comment

Pa sad...

 

No, da se pozabavimo bitnijim stvarima;

 

Sad sam malo pogledao klipove, sem ako nije neki nerešiv problem sa glavom, sve se može reći osim da ovaj dečkonja ne zna lopte. Kontrola iste mu je doslovno nezamisliva za sve centarfore koje smo imali na lageru zadnjih X godina, a sem toga visok je, brz a nije mu strana ni igra glavom. Tako da mi se čini da uz ukazanu šansu može dobro da se pokaže.

 

 

 

 

Link to comment

Deluje, a i statistika to potvrdjuje, kao klasican akcelerant koji je razbijao na snagu u mladjim kategorijama i ugasio se u seniorskoj konkurenciji kad vise nije mogao da stekne prednost snagom ali hajde da mu ne sudimo pre nego sto smo ga uopste videli u Zvezdinom dresu. Za njega je u ovom trenutku najbitnije da zna da govori engleski jer ako je ostao samo na spanskom nece se leba najesti kod nas. Kulibali ima Bukarija, Kangu, Sanogoa i Bena u ekipi pa ce proci sa francuskim, koliko je meni poznato kod nas trenutno nema igraca koji govori spanski. Mozda Katai i Srnic nesto natucaju, malo su nesto igrali po Spaniji.

 

Samo se iskreno nadam da nismo preuzeli njegovu platu jer da ga otkupimo nema teorije, CSKA ga je platio 8.5 miliona. Ko zna kakva je ovo mutljavina Terzica sa Rusima.

Link to comment
17 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pa sad...

 

No, da se pozabavimo bitnijim stvarima;

 

Sad sam malo pogledao klipove, sem ako nije neki nerešiv problem sa glavom, sve se može reći osim da ovaj dečkonja ne zna lopte. Kontrola iste mu je doslovno nezamisliva za sve centarfore koje smo imali na lageru zadnjih X godina, a sem toga visok je, brz a nije mu strana ni igra glavom. Tako da mi se čini da uz ukazanu šansu može dobro da se pokaže.

 

 

 

 

Čisto fudbalski, ne ulazeći u vašu situaciju ko i zašto se dovodi, ovaj prvi klip jasno govori da je limitiran igrač u pitanju.

Prva četiri gola su bukvalno dovoljna, gde jedino treći ima smisla, ovo ostalo bolje da nisu stavljali u klip.

 

Ovde sam definitivno team Harper.

Edited by Godfrey
Link to comment
2 minutes ago, Godfrey said:

Čisto fudbalski, ne ulazeći u vašu situaciju ko i zašto se dovodi, ovaj prvi klip jasno govori da je limitiran igrač u pitanju.

Prva četiri gola su bukvalno dovoljna, gde jedino treći ima smisla, ovo ostalo bolje da nisu stavljali u klip.

 

Ovde sam definitivno team Harper.

 

Prvi klip je sa utakmica mladjih kategorija, o tome treba voditi racuna. Slican klip sa, recimo, Joveljicem iz mladjih kategorija bi trajao jedno dva i po sata.

  • +1 1
Link to comment

Stvarno ne vidim logiku da Ohija koji se toliko čekao i koji nije dobio priliku zameni sa ovim pozajmljenim Adolfom Gajićem koji u karijeri nije postigao golova koliko je Ohi za polusezonu. 

 

Jedino ima smisla ako je sam Ohi tražio da što pre ode.

 

Šteta što Terza ne bi dao Ohija u komšiluk ni za 3 puta koliko bude uzeo od Brondbija, jer mi deluje da bi mogao proći slično kao Kleo.

Link to comment

Navodno je postojao dogovor sa Ohijem, da ako dodje ponuda koja je njemu prihvatljiva, moze da ide.

E sad, to je izjavio patoloski lazov Terzic, tako da ko zna sta je istina.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...