Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, LeBron said:

3 igraca smo imali zavrsene da dodju, samo da se uslo u LS 

 

 

Da smo ih zavrsili prije Makabija usli bi u LS :fantom:

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Ne mora. Imamo mi insajdera @Hroničar

Ja samo prenosim vama informacije koje sam cuo a koje su prosle sezone prilicno bile tacne. Recimo, za Kataija sam dva dana pre put u Krasnodar dobio informaciju da nece ici jer je uzimao neke lekove koje su zabranjenje dok je imao koronu, a tome se pisalo mesec dana nakon toga.

Zasto mislis da je nemoguce da zakuva izmedju trenera i igraca?

Link to comment
44 minutes ago, Hroničar said:

Ja samo prenosim vama informacije koje sam cuo a koje su prosle sezone prilicno bile tacne. Recimo, za Kataija sam dva dana pre put u Krasnodar dobio informaciju da nece ici jer je uzimao neke lekove koje su zabranjenje dok je imao koronu, a tome se pisalo mesec dana nakon toga.

Zasto mislis da je nemoguce da zakuva izmedju trenera i igraca?

 

 

Aman pitam te koja tri igraca smo imali u dzepu da smo usli u LS. Saznaj nam to :)

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Aman pitam te koja tri igraca smo imali u dzepu da smo usli u LS. Saznaj nam to :)

Probacu, ali ne obecavam. 😎

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Ado i Muriljo sigurno, plus taj misteriozni spic bomba. Ajde Muriljo, ali sto sad Ado visi ne razumem, kao da i on i Serif imaju neke bolje opcije, ili je tu prosto slucaj jarceva na brvnu sa sve tri strane. Bas bih voleo da on dodje, da se izvuce jos malo od Sanoga do kraja godine i da se spremi zamena.

Link to comment
23 minutes ago, los borrachos said:

Ado i Muriljo sigurno, plus taj misteriozni spic bomba. Ajde Muriljo, ali sto sad Ado visi ne razumem, kao da i on i Serif imaju neke bolje opcije, ili je tu prosto slucaj jarceva na brvnu sa sve tri strane. Bas bih voleo da on dodje, da se izvuce jos malo od Sanoga do kraja godine i da se spremi zamena.

 

Muriljo je otpao pre toga, Anderleht je za njega trazio 4.5 miliona. Ado je, mislio sam da sam napisao sinoc, bio Stankoviceva velika zelja ali ne i Terziceva i Mrkelina, posto Stankovic vise nije trener pitanje je kako ce se razvijati taj transfer i da li ce do njega uopste doci. LeBron obicno ima dobre informacije iz kluba pa ako hoce neka napise koja su to tri igraca i da li su uopste bili u opticaju ili to iz kluba pustaju "informacije" da se navijaci zabavljaju praznim pricama o velikim imenima dok nam ispod zita dolaze vesovici i slicni.

 

Inace je normalno da klub koji uglavnom zivi od UEFA bonusa dobacuje manje ambiciozno u zavisnosti od takmicenja za koje se kvalifikovao. Ne treba zaboraviti da je muceni Pavkov onim hicem u Borjanovu mrezu napravio izmedju 10-15 miliona deficita u klupskoj kasi. Da smo stabilniji klub to ne bi imalo nikakvog znacaja, ovako ce nam verovatno doci rezervne varijante predvidjenim igracima. Ako uopste dodju i oni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...