Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Odigrace na svezinu par utakmica, bice bomba... a onda ce da pocnu redovni treninzi, sitne povrede i pad forme. Videti pod Kangva koji ne moze da se sastavi u poslednje 2-3 utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Imamo li desnog beka u akademiji pa da ga forsiramo u ligi? A ne da nam stoper i vezni glume bekove. 

 

Napadac nam nije trebao pa smo ga doveli. 

Link to comment
11 minutes ago, Bright Billy said:

Kulibali takodje nije prosao pripreme jer je bez kluba od juna, tako da verovatno ohi ostaje bar do zime...

 

Smrdi na "Dioni" scenario. Ako prodje - super, ako ne prodje - ima ugovor na godinu a i nije mu neka plata. Kao sto napisah pre par dana, ispadanje od Makabija ce diktirati preostale kupovine do kraja prelaznog roka. Ako ih uopste bude.

  • +1 1
Link to comment

Nismo imali ni napadaca iz akademije da forsiramo? Pored Ohija, Pesica i gomile igraca koji mogu pokriti spica mogao je i neki nas klinac da se tuda muva. 

Link to comment

ne znam koliko je aktuelno obzirom na to da je Deki vec bivsi, mogu da razumem te glupe golove nije da ih mi nismo davali takve ali mi je neoprostivo bilo to sto smo ostali bez kondicije u obe utakmice protiv Makabija u drugom poluvremenu i to nakon sezona gde nam je to bilo jedno od glavnih aduta.

iz ove perspektive a imajuci u vidu par prethodnih izjava Stankovica oko Kataia i tako imam utisak i kao da je malo seo u krilo tim nekim glavnim igracima iz prethodnih sezona odnosno da je izgubio svlacionicu.

Bas je bilo lame kad se shlihtao Kataiju u jednoj izjavi nakon par slabijih partija na pocetku sezone.

jos nesto, mi kao da smo upali u neku tranziciju gde smo hteli da igramo mnogo brzi fudbal i takve smo igrace i dovodili u ovom prelaznom roku a sa druge strane nasi najbolji igraci iz prethodnih godina koji se jos uvek mnogo toga pitaju su susta suprotnost svemu tome.

za kraj, mi kuburimo sa bekovima, pa jel onaj mali Lucic nije bio bek, barem je to igrao u IMT/u

Link to comment
15 minutes ago, MiddleClass said:

Nismo imali ni napadaca iz akademije da forsiramo? Pored Ohija, Pesica i gomile igraca koji mogu pokriti spica mogao je i neki nas klinac da se tuda muva. 

 

Ocigledno im je trebao visi i brzi sidras od pavkova a takvog definitivno nemamo u mladjim kategorijama...

  • +1 1
Link to comment

Pobedom u derbiju dobićemo jedan dobar zalet ,posle toga do kraja prelaznog rešiti još neke odlaske i dolaske pa da pravimo ekipi polako za Lš dogodine. Zimski prelazni nam je sada od velike važnosti .
Treba dodatno podmladiti ekipu.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment
17 minutes ago, Bright Billy said:

U stručnom štabu crveno-belih biće i Marko Vasiljević, Nikola Todorić i Nikola Perišić.

 

Jel zna neko ko su ovi ljudi?

 

 

Nikola Perišić je bio i sa Stankovićem, momak je kondicioni trener.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...