Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, dragance said:

Brine me manjak jedinstva medju igračima. Nešto debelo ne valja. 

 

U ozbiljnom klubu se ne menja trener pet dana pred gostovanje kod najveceg rivala za titulu bez neke velike drame. Tako da je neke drame sigurno bilo. Gledao sam izjave pred revans sa Makabijem i igraci su delovali dosta opusteno i samouvereno, kao da su mislili da ce lagano da prodju nevezano za protokolarne izjave da ce "biti tesko i da ce morati da daju 120% mogucnosti". Onaj pad u drugom poluvremenu je bio spektakularan i veoma neobican, nismo mi ranije kod Stankovica pokazivali da smo bas toliko u losoj kondiciji da na svom terenu i pred svojim navijacima ne mozemo da istrcimo utakmicu cak ni prvih nekoliko minuta nakon pauze za poluvreme. Jednog dana cemo verovatno saznati sta se u tih 15 minuta desavalo u svlacionici a mozda i necemo, ali da je taj poraz ozbiljno uzdrmao ekipu to je sasvim sigurno.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Treba nam desni bek mnogo vise nego zadnji vezni ili spic.

 

 

Hitniji nam je zadnji vezni. Desnog beka za nuzdu moze da pokriva Erakovic jos neko vreme ali posle ove utakmice bih rekao da nam je zadnji vezni apsolutno neophodan, osim ako ne zelimo da gledamo Srnica i dalje. Za ono sto je Sanogo uradio kod gola Javora da sam ja trener dobio bi ispisnicu odmah a cini mi se da je i njemu jasno da ce ispisnicu dobiti kad mu istekne ugovor koji ima. Ono sto je sasvim izvesno je da zbog tih 15-20 miliona koliko cemo biti kratki zato sto ne igramo Ligu Sampiona necemo dovoditi ne znam kakve igrace. Ovaj spic kojeg navodno dovodimo je slobodan igrac i, s obzirom na godine, privremeno resenje, kao desni bek se pominje Vesovic a Ado bi, koliko sam razumeo poslednje vesti, trebalo da dodje na pozajmicu.

  • +1 1
Link to comment

Spektakularan je pad forme Sanoga.  Do prosle godine jedan od najpouzdanijih igraca koji je davao cvrstinu nasoj igri u odbrani.  Zvao sam ga "Rock Gibraltar".  Sada ni cvrstine, ni entuzijazma, pokusava da ucestvuje u kreaciji igre sto mu je najslabija strana.  Da li je ovo kraj Sanoga u Zvezdi ili moze da se ovaploti i ponovo postane onaj igrac koga znamo is prethodnih sezona?

 

Mozemo Kataija da kritikujemo po vise osnova, ali samo ulazak coveka u igru podize kreaciju i sigurnost u napada a da loptu cestito nije ni izcarinio.

 

Mitrovic gol i asistencija.  Na papiru izgleda vrlo dobro ali imao je i on losih pasova, gubljenja lote.  Medjutim, momak se trudi da sto zasre i opere i za to kod mene ima veliki plus.  Pobednik je igrac koji i pored svojih gresaka i kikseva nastavi da igra sa entuzijazmom i zeljom da doprinese pobedi tima.

 

Kad god Mustafa udje u igru, ja se zapitam zasto se Stankovic odlucio za njega a ne za Lucica?

 

Drago mi je da je Ohi postigao gol posle one "tuce u svlacionici".  Ali,.... on je jedno veliko 'ali' kada je pitanje igranja u Zvezdi.  Ako Molde odista nudi za njega izmedju 1,5 i 2 miliona evra a Zvezda moze da dovede tog francuskog drugoligaskog spica, onda bon voyage Ohi u Norvesku i lepo je bilo upoznati te na terenu.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment

Zaboravih Azarova.  Mnogo stegnut.  U zelji da ne napravi gresku, igrao je samo alibi lopte.  To nije mentalitet koji mi se dopada i od alibi igraca tesko se postaje pobednik.  Procitati ono sto sam napisao o Mitrovicu.

Link to comment

Uzgred, da se ja nesto pitam u klubu meni bi Grof Bozovic bio dozivotni prvi trener. S tim sto bi funkcionisao kao menadzeri u Premijer ligi, objedinjavao bi funkcije trenera i sportskog direktora. Em zna da pronadje igraca, em je penicilin za razne hrkljush balerine s Mocartsporta i drugih nazovi sportskih portala. Dao bih mu odresene ruke da na svaku primedbu tipa zasto igra ovaj, zasto ne igra onaj, zasto se uvode mladi na 0:0, zasto se ne uvode mladi na 5:0, zasto ovo, zasto ono, odrzi po jednu socnu konferenciju za stampu i jos socnije se popisha po svakoj demonstraciji stare srpske navike da ako nesto radi obavezno pokusaj da ga pokvaris jer si debil koji nicim nije zadovoljan. Jedno 5-6 godina tako, uz konstantno sikaniranje svakog pokusaja da se bude veci katolik od Pape dok se ne pripitome razni znalci koji svakom bogovetnom treneru i svim igracima koji se ne prezivaju na ic drze noz pod grlom sve dok se ovi ne spotaknu i prikolju sami sebe.

 

A posle moze i neki normalni trener koji ce normalno da radi kad Grof jednom upristoji drustvo.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Mozemo Kataija da kritikujemo po vise osnova, ali samo ulazak coveka u igru podize kreaciju i sigurnost u napada a da loptu cestito nije ni izcarinio.

 

 

Na ovakvim utakmicama ja bih Kataija uvek ovako koristio, da udje poslednjih pola sata i onako svez na umorne odbrane napravi rusvaj. Pod uslovom, naravno, da moze da odrzi takmicarsku formu i da on pristane na tako nesto. Katai ionako nema snage za 90 minuta a igra mu ne zavisi od tempa i kontinuiteta pa da mora stalno da igra. Derbiji i evropske utakmice OK, tu vec mora da startuje.

Link to comment

samo da te obavestim, grof bozovic je kum onog radojice bozovica i suvlasnik je fk kom umesto ovog mafijasa jer je ovom zabranjeno da ima bilo koju  funkciju u fudbalu crne gore.

olos neopevani, folirant i menadzersko- mafijaska  bicarka.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

samo da te obavestim, grof bozovic je kum onog radojice bozovica i suvlasnik je fk kom umesto ovog mafijasa jer je ovom zabranjeno da ima bilo koju  funkciju u fudbalu crne gore.

olos neopevani, folirant i menadzersko- mafijaska  bicarka.

 

 

Ma, znam ja ko je Grof Bozovic, obojica smo iz Donje Morace.:D Svejedno bih ga koristio za ovo sto sam vec opisao.

Link to comment

Mogao bi Grof da bude i generalni direktor.  Em je intiligentan, em mnogo elokventniji i duhovitiji od ovog koji u Zvezdi trenutno obavlja tu funkciju, em je, kako ovde pisu, povezan sa mafijom.  I da ne zaboravim, em je Crnogorac iz Donje Morace a ne k'o onaj jeksik Crnogorac iz Lovcenca.  Ne treba bolji CV za pomenutu funkciju. 

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Ayatollah said:

Pa bolje da Grof onda bude PR kluba, svi bismo se dobro zabavljali na konferencijama za štampu, a ekipa bi npr. imala kondicionog trenera.             

 

Grof bi samo dovodio igrace, zajebavao se na konferencijama za stampu kao prvi trener i donosio cvece ovoj sa Arene kad daje izjave posle utakmice, za sve ostalo bih mu skockao prvoligaski strucni stab.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Grof bi samo dovodio igrace, zajebavao se na konferencijama za stampu kao prvi trener i donosio cvece ovoj sa Arene kad daje izjave posle utakmice, za sve ostalo bih mu skockao prvoligaski strucni stab.

... ili joj pridrzavao kisobran ako slucajno pada kisa.

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, harper said:

Uzgred, da se ja nesto pitam u klubu meni bi Grof Bozovic bio dozivotni prvi trener. S tim sto bi funkcionisao kao menadzeri u Premijer ligi, objedinjavao bi funkcije trenera i sportskog direktora. Em zna da pronadje igraca, em je penicilin za razne hrkljush balerine s Mocartsporta i drugih nazovi sportskih portala. Dao bih mu odresene ruke da na svaku primedbu tipa zasto igra ovaj, zasto ne igra onaj, zasto se uvode mladi na 0:0, zasto se ne uvode mladi na 5:0, zasto ovo, zasto ono, odrzi po jednu socnu konferenciju za stampu i jos socnije se popisha po svakoj demonstraciji stare srpske navike da ako nesto radi obavezno pokusaj da ga pokvaris jer si debil koji nicim nije zadovoljan. Jedno 5-6 godina tako, uz konstantno sikaniranje svakog pokusaja da se bude veci katolik od Pape dok se ne pripitome razni znalci koji svakom bogovetnom treneru i svim igracima koji se ne prezivaju na ic drze noz pod grlom sve dok se ovi ne spotaknu i prikolju sami sebe.

 

A posle moze i neki normalni trener koji ce normalno da radi kad Grof jednom upristoji drustvo.

Pogledah komentare posle utakmice u Mocartsportu i Sportskom zurnalu.  Da ne znam rezultat i da nisam gledao utakmicu rekao bih Zvezda izgubila.  Te nezalecene rane, te Zvezda jos uvek u psiholoskom soku, te fizicki i mentalno neoporavljena Zvezda, isl.  A onda se setih ushicenih izvestaja nakon nedavne Partizanove pobede protiv Mladosti iz Novog Sada u samoj zavrsnici zaustavnog vremena i izvestaja u istim glasilima o pobedi koja nagovestava izlazak iz krize.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...