Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Može neka brzinska preporuka za blokovsku obalu Save? Moj stari izbor, Toša, ne radi, a u Starom pingvinu nema ništa od gotovih jela.. a zateklo me tu u vreme ručka. Vidim da je Pakito išao u neki Suvenir, samo mi je malo fancy..

Link to comment
14 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Može neka brzinska preporuka za blokovsku obalu Save? Moj stari izbor, Toša, ne radi, a u Starom pingvinu nema ništa od gotovih jela.. a zateklo me tu u vreme ručka. Vidim da je Pakito išao u neki Suvenir, samo mi je malo fancy..

mala kolubara, idi jurija gagarina do buvljaka. tamo gde tramvaj skreće levo ti idi desno i pravo do reke

 

ako finansije dopuštaju možeš i do tata mate koja je odmah pored

  • Hvala 1
Link to comment

Fala, brt, nisam znao da ima i na reci.. A voljeno biće u međuvremenu odlučilo i rezervisalo ovu Pakitovu svinjariju, pa ćemo tu sledeći put. Realno si bio super brz ali ona kad je gladna, baš nije sva svoja :D

 

 Inače,

  

On 3. 3. 2024. at 18:04, napadaj said:

Izvinjavam se što prekidam priče o sušiju, samo da kažem da je jaretina u Oskaru fenomenalna, a vi nastavite o živoj ribi i pirinču. :D

fun fact: Oskar je bio omiljena kafana radnika javne bezbednosti, stanica Donji Dorčol, kao i omiljena destinacija za kurvarluk funkcionera. Primetićeš da unutra slabo ima signala mobilne telefonije i dan danas.. Inače, rebra pod sačom, suljpa i druga gotova jela isto razbijaju.. Bili su i repovi neki.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

U subotu bio kod Rankovica na Vracaru.

Došli oko 17h, bez rezervacije, bilo krcato, čekali cca 20 minuta.

Ok lokal,  simpatičan način služenja rakije(pili kajsiju).

Ja uzeo komplet pljeskavicu, uz nju ide  somun, malo kajmaka, urnebesa, senfa i pommesa.

Prijatelj ćevape u ćupu i pommes uz to.

On svojim jelom oduševljen, ja onako...

Somun i pommes mi stigli hladni, kajmak teška konfekcija, plus uz pijesku dobiješ samo pola somuna.

Uz to po toceno Zajecarsko i desert palačinke sa kremom i plazmom, dosta dobre.

Ceh 4700 dinara.

 

  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ko kilo prasetine u bsk-u

 

Je li ovo moguće?

Ja sam mislio da je u Srbiji barem mesina jeftina :)

 

  • Haha 1
Link to comment

Svratio danas u Sloj bistro u Gospodar Jevremovoj. Tjah.

 

Previše jela sa ribom (škampi, losos, morski plodovi trte mrte), usluga spora, konobari, tj. oni ruski hipsteri koji tamo rade, pogubljeni. To što sam jeo nije bilo loše, doduše, al nije ni spektakl.

 

Sumnjam da ću se vraćati.

Edited by napadaj
  • Haha 1
Link to comment

to mu dođe nešto manje od 1500 din po glavi, što mu dođe neka ugostiteljska norma za porciju

 

veći problem u tom računu predstavljaj cene pića i salate. klasična fora

 

 

 

i pored svega igla nema gde da padne

 

kažu da za vikend izbace preko 30-40 prasića

:shock4: 

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to mu dođe nešto manje od 1500 din po glavi, što mu dođe neka ugostiteljska norma za porciju

 

veći problem u tom računu predstavljaj cene pića i salate. klasična fora

 

 

 

i pored svega igla nema gde da padne

 

kažu da za vikend izbace preko 30-40 prasića

:shock4: 

Da, generalno sam se iznenadio cijenama pića u Beogradu.

Kava u centru Milana se popije skoro duplo jeftinije, strašno.

 

Link to comment

Meni BSK kaska za onim aranđelovačkim, Poštarom i Starim hrastom, a jesenas naleteh i na nekog Marka kraj Sopota...mislim, sam Marko je sveže pokojni, ali mu se žena bori sa pečenjarom. Ono u dvorištu kuće priča, sa sve česmom pored stolova, gde opereš ruke sapunom pošto završiš :D

 

Elem, samo da pohvalim ovaj Suvenir na Savi. Jeste se profensio u odnosu na stari, objasniše mi kasnije, ali odlični ukusi. 

  • +1 2
Link to comment

A koliko je u Hrastu? Poslednji put su me u sredu oduvali za subotu, a u Postaru nisam ja placak. A i to je bilo pre vise od mesec dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...