Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

7 minutes ago, Eleniko said:

 

 

fun fact za omakase - izgleda da je to delivery only mesto ili ja nisam najbolje video iz autoa da tamo postoji bilo kakav restoran

 

vozao sam se po lekinom brdu i zadesio u g.vučića, onda mi iz dubine malog mozga izroni da se omakase na sajtu odaziva na adresu u toj ulici

 

dođem do broja u očekivanju nekog fensi mesta u novogradnji, ali broj 63 nalepljen na skoro pa straćaru koju sam upamtio da su tu ordinirali neki cigranti plus je bio neki šašavi bife koji nije zaživeo /tipa pijani stric ili slično/

 

velika staklena površina na prozoru i vratima je zadenfovana nečim šta vas sprečava da vidite šta je unutra

 

sa druge strane može da se uđe da se pokupi narudžbina

 

sad da li unutra može da se sedi i slično, ne znam - a meni je kod sushija dosta bitan momenat da mogu da gledam majstora kako radi

 

no dobro

 

inače sam bio bacio na njihov chefs choice od 80 komada za nekih 10,000 rsd - sutra imamo ponovo sedeljku kod mene pa je sushi opet aktuelan, no ozbiljan downer mi je što toliko polivaju sushi raznim sosovima, sve i da su najbolji na svetu to baš ne volim /grci to masovno rade, budale - oni čak umeju ceo roll da utapkaju u prezle i bace ga u fritezu i onda zaliju majonezom - ko da je ne daj bože karađorđeva šnicla/.

 

mislim da će sutra da radi dostava iz bad sushija.

Da, samo delivery, nema sedenja. Doduše ako se ložiš da gledaš majstora imaju od skoro neku nezvaničnu verziju gde ti dođe na gajbu sa full opremom i za manju grupu pravi na gajbi par sati pred vama. Ali je i cena veća nego za delivery.

  • +1 2
Link to comment

ja imam povremeno jaku potrebu za trash hranom ili barem trash momentima a ovi majo kečup bbq sosovi preko sushija su mi baš to i ne bi se zgadio iako nije po PS-u. ali da mi barem žena nije prisutna sutra uveče, ovako bi mi japanski majonez izašao na uši od njenog zajebavanja sledećih dana....

  • Haha 3
Link to comment

Hvala za preporuku ali Fine sushies je bukvy Japan u Beogradu, ostaje da probam Bad Sushi ako se povinujem eksperimentu ali iskr posle degustacije navodno najboljih u gradu nemam nikakvih poriva.

Link to comment

ipak sam poklekao i naručio omakase onaj najveći i najskuplji set od 10.800, 80 komada

 

šta znam, nije bilo loše ali sa druge strane ipak ozbiljno klasa ili dve ispod fine sushies

 

ovo je neka vrsta fusion sushija koja pretpostavljam prolazi tamo gde ne postoji kultura i tradicija japanske kuhinje kao takve

 

srećom gostima je bilo ok, niko se nije žalio sem drugarice koja je živela u japanu

 

tako da sam preživeo bez polivanja govnima

 

idemo dalje...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Sigurno ti je poznato, ali vidim da nisi napomenuo da su mu poslednje reči bile: "Čuvajte mi suši restoran!"

 

Srećom, srpska tajna služba je došla u posed tog zapisa, pa je uspešno krivotvoren u "Čuvajte mi gomboc restoran!"

 

Tako su nastale Ferdinand knedle.

  • Haha 2
Link to comment
On 1. 3. 2024. at 23:26, Eleniko said:

Hvala za preporuku ali Fine sushies je bukvy Japan u Beogradu, ostaje da probam Bad Sushi ako se povinujem eksperimentu ali iskr posle degustacije navodno najboljih u gradu nemam nikakvih poriva.

Deder ako ideš do Bada probaj baš ramen vidim sa su to sad otvorili. Za sushi znam kakvi su a ovo me kopka.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Dada said:

Bila ja prosle nedelje do Bad ramen i nista (mada se videlo da je unutra sve spremno).

 

Sad vidim na insta - otvorili 29.2.
 

https://www.instagram.com/p/C3-IPhOsHKz/?igsh=M3JqbGw3MXVpeXRz

Svratila sinoc u Bad ramen - puno, mada mesto i nije veliko.

Na vratima pise “We are out of ramen” 😂😂😂.

Ljubazan momak kaze da su rasprodali, bice sutra. Dostava za mesec dana 🙂.

  • Hvala 1
Link to comment

Dajte neki predlog za potez Bulevar - Smederevski put (do Leštana npr), mesina neka po mogućstvu pečenje/sač. Blagodarim :D

Link to comment

Au kakva izgibenija u Maloj Zvezdari :ziga:  Malo je falilo da taktički bacim peglu ne bih li oslobodio mesta za još koji zalogaj.
Napadaje živ bio i hvala za brz i tačan odgovor na moje pitanje :D


 

Edited by ducca
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...