Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

24 minutes ago, napadaj said:

There's no such thing as premasno 😃

 

 

  • Replies 1.8k
  • Views 168.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

2 hours ago, Tsai said:

 

Obraze, brizle, pihtije, jezik, repove, ljute belolucane, pastetu od divljaci, kiseli kupus

 

Sve sam to jeo danas. Preminucu

Jel znaš brate koliko desničara ide tamo

Vuk

IMG_6620.thumb.jpeg.64834ed75ae37d05420db777dc147d2a.jpegIMG_6621.thumb.jpeg.ed64b7643eee8f13c57d445ab14e3cf9.jpegIMG_6622.thumb.jpeg.4145c5b75f6c2dfedb9d6867307f6d66.jpeg

Sjajno :eat2:

Nemojte da samo ja pisem. 🙂

 

Osteria Mozzarella na Novom Beogradu

 

IMG_6644.thumb.jpeg.cfab590320279b759eb734aadb0f0b68.jpeg

 

IMG_6645.thumb.jpeg.acfe8ff8360e3d1141c701512117f6a1.jpeg

 

Na prvoj slici je Zeleni rizoto sa curetinom, spanacem, graskom, mocarelom, susenim paradajzom, bosiljkom, parmezanom, blukom, na drugoj spagete sa tartufima u koturu Parmidjano Redjano sira.

 

Rizoto je bio ukusan, mislim imao je ukus - svasta su stavili tu 🤨, ali nije to bio ukus spanaca, ni graska, osim kad nabasas na zrno, ni bosiljka, a opet je bilo slano, zasitno, kao da je imalo i neki after taste vegete, vrv nije, a ne bi se cudila ni da jeste, nesuptilno i ne znam sta mi bi da to narucim.

Spagete su bile al dente, samo sam probala, jedva da sam ista mogla da osetim posle rizota.

 

Dezert - tiramisu, rekla bih od biljne pavlake. Ne primetih u njemu ni kafu, ni alkohol, samo na nepcu onaj karakteristicni osecaj biljne masnoce razredjene dodacima od E1 do E10000.

 

IMG_6646.thumb.jpeg.ecdcf5e5f9d76f88055c254e155ec4b4.jpeg

 

Na pocetku bio kuver - fokaca sa sirom i namazom od maslina (nije to fokaca), a posto nisam znala da postoji kuver, a bila sam gladna, narucih bruskete sa paradajzom: pica testo razvuceno u duguljasti oblik zapeceno sa ceri paradajzom, malo sira (diskretno, neprimetno) i rukola.

 

Meni podeljen po regionima Italije - zanimljiva ideja, to me je i privuklo, ali treba malo vremena i strpljenja za snaci se.


Unutra dosta stolova, konobari se jedva provlace izmedju, pet friendly, sa zaviscu sam gledala stolove do prozora (za sestoro su).

 

Sve u svemu, necu ponoviti.

nije u pitanju klasičan restoran već take away, za sve koji gravitiraju ka tzv savskim blokovima najtoplija preporuka za “domaćicu maju”

sve na kašiku je 1 vrh

 

preko puta ulaza u oš mladost, blok 64, ima ih na walt/gloovo

  • 4 weeks later...

sevnula za ručak mićina karađorđeva®️

iako je restoran preuzeo sin(unuk) karađorđeva ubedljivo najbolja u ovom delu univerzuma

 

 

mića je živ i zdrav, za vidovdan mu prave rođendansku žurku, punih devedeset

:ziga:

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

sevnula za ručak mićina karađorđeva®️

iako je restoran preuzeo sin(unuk) karađorđeva ubedljivo najbolja u ovom delu univerzuma

 

 

mića je živ i zdrav, za vidovdan mu prave rođendansku žurku, punih devedeset

:ziga:

To gore u zemunu, gornji grad? 

 

Mi slavili zeni rodjendan u durmitoru, nista nisam ocekivao, ispalo bas dobro. Hrana, usluga... cak i cene

da, u prvomajskoj tu je blizu i pod lozom

 

e

kod miće sam bio par puta i nikad ništa sem karađorđeve nisam uzeo. greota je

Edited by kud u maglu Simoviću

"Ljubica" na Adi:

-Dobar dan, šta imate od ribe?

-Imamo sve. Imamo dobre lignje na žaru (prim: ovo kaže ničim izazvan, bez ikakvog podpitanja)

-Lignje su sveže, iz Save? (zafrkavamo se)

-(Mrtav ozbiljan konobar): Da..., ali evo proveriću sa kuvarom.

-I pastrmka ti je savska?

-Da, da, sve uzimamo odavde.

 

Ekipa koja vodi restoran promenjena pre dva leta.

Sada naplaćuju kuver, mož misliti, u toj istoj baraci na vodi. Da opišem plastično onima koji nisu bili: Sedamo za sto, kelner donosi i stavlja pikslu. Kažemo ne treba piskla. "Ma da vam vetar ne odnese stolnjak". (Sedimo unutra).

 

Da budem poštena, riblja čorba perfektna (Ljubica bila i lično spremila), šaran odličan, som malo blatnjavog ukusa, ali to je valjda do soma, ne do kuvara?

Cene jače.

1 hour ago, Tihajeza said:

"Ljubica" na Adi:

-Dobar dan, šta imate od ribe?

-Imamo sve. Imamo dobre lignje na žaru (prim: ovo kaže ničim izazvan, bez ikakvog podpitanja)

-Lignje su sveže, iz Save? (zafrkavamo se)

-(Mrtav ozbiljan konobar): Da..., ali evo proveriću sa kuvarom.

-I pastrmka ti je savska?

-Da, da, sve uzimamo odavde.

 

Ekipa koja vodi restoran promenjena pre dva leta.

Sada naplaćuju kuver, mož misliti, u toj istoj baraci na vodi. Da opišem plastično onima koji nisu bili: Sedamo za sto, kelner donosi i stavlja pikslu. Kažemo ne treba piskla. "Ma da vam vetar ne odnese stolnjak". (Sedimo unutra).

 

Da budem poštena, riblja čorba perfektna (Ljubica bila i lično spremila), šaran odličan, som malo blatnjavog ukusa, ali to je valjda do soma, ne do kuvara?

Cene jače.

 

Ovo ko onomad kad sam bio u nekom restoranu iza surduka kad se krene ka slankamenu. Ne pamtim ime al ima i neke smestajne kapacitete i na samoj je reci.

 

Pitam konobara sta preporucuje od ribe, kaze lososa. Ja se nasmejem, reko to je taj sremacki humor. On mrtav ozbiljan

4 minutes ago, ZokiAsov said:

Ja se nasmejem, reko to je taj sremacki humor. On mrtav ozbiljan

Hahahhahahah zamišljam situaciju 

Kao ona konoba u selu kod Požege specijalizovana za morsku ribu, rakove i školjke :D

Hobotnice u posudama iz Zlakuse...

Edited by msv

2 hours ago, ZokiAsov said:

 

Ovo ko onomad kad sam bio u nekom restoranu iza surduka kad se krene ka slankamenu. Ne pamtim ime al ima i neke smestajne kapacitete i na samoj je reci. 

 

Zoki, Zoki... 

 

Ne morate ovde da se prisećate.

Edited by Milošica

On 14.5.2024. at 14:37, Milošica said:

Ne morate ovde da se prisećate.

👏

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.