Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Zasto si uzimao lek? Sto nisi pustio da ide svojim tokom i onako prirodno, kako treba? Lek ne narusava hram?
 
Pokusavam da shvatim tvoju logiku.
Isto kao i cesto do sad kad sam obarao temperaturu, da ista spadne. Samo sto je ovaj ocigledno malo zajebaniji sto nisam znao ali eto, nakon jucerasnjih preventivnih pregleda sam miran, kaze doktor da sam Zdravko Dren.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Ali lekovi imaju nezeljena dejstva, to pise u uputsvu. Kako to da nisi citao uputstvo? Kako smes da uzmes bilo koji lek po prvi put, a ne smes da se vakcinises? Kako lek ne narusava hram, a vakcina narusava?

Link to comment
Izbije sad rat, napadne nas moćan neprijatelj, ali možemo da mu jebemo kevu za nekoliko meseci ako ono baš svi učestvujemo ko koliko može. 
I tako - neko se prijavi da ode na prve borbene linije, neko razvozi vojnike i opremu, neke žene se prijave da leče ranjenike, mnogi ostanu kući ali uredno slušaju naređenje da sede u skloništima i štede struju i zalihe, a neki ne jebu živu silu i loču pivo ispred dragstora jer znaju da neće granata njih da pogodi, uostalom, njihov grad neće ni biti napadnut, daleko je od neprijatelja. Granata ga ipak pogodi i on leži u bolnici, ali zato onaj sa ratišta mora da sačeka da tog što je lokao pivo prvo zakrpe da bi dobio i on krevet.
Rat se nekako završi, mnogi izginu.
A onaj što je lokao pivo kaže - šta ste se smrkli smarači, jesam vam rek'o da će rat da prođe? Bio sam i ja u bolnici, pičkin dim!
 
Sluzio vojsku redovno a u to vreme je vec bilo popularno eskiviranje tj. civilno sluzenje po bolnicama i kojekakvim kancelarijama. Koliko sam para podelio i delicu dok sam ziv beskucnicima po naselju i gradu i svuda ne znam ni sam, keva i prijatelji se cudom cude jer "nisam neko ko to moze sebi da priusti" itd itd, pa opet eto nisam gladan a imam armiju ljudi koji kad me vide znaju da sledi lova ili obrok. Plus sve moguce vrste pomoci prijateljima bez da ocekujem ista nazad. Ukratko, ovakav ratnik dobrotvor se retko radja ali posto niko nije savrsen, moram negde da omanem izgleda. Da je sve tako jednostavno kao u tvojoj prici, svakako bi' bio od koristi ali jbg, nije. I nije vakcina jedino dobro delo za covecanstvo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment



Ali lekovi imaju nezeljena dejstva, to pise u uputsvu. Kako to da nisi citao uputstvo? Kako smes da uzmes bilo koji lek po prvi put, a ne smes da se vakcinises? Kako lek ne narusava hram, a vakcina narusava?


Ok, here we go again. Lekovi su ispitani i ovo sto sam pio do sad (osim pronizona) je u upotrebi decenijama (brufen, paracetamol i slicno) a vakcina sklepana juce. Ne, lose zvuci ipak, zaboravicemo ovo nego idem na kontra pitanje da skrenem temu i iscupam se.

Meni i sigurno mnogim drugim nepusacima izuzetno smeta duvanski dim (bez zezanja, kasljem, gusim se) a pusi otprilike pola planete, ili bar takav utisak imam jer oko mene pusi jako mnogo ljudi. Da li mozemo nesto da uradimo po tom pitanju? Plasim se raka pluca, daleko bilo. Mislim, zao bi mi bilo da i neki najgori pusac umre od toga ali nekako mi je vise frka za sebe nepusaca da ne najebem ni kriv ni duzan. Sta kazu mocnici, moze li se urgirati da se to ukine?


Smoking is the number one cause of lung cancer. It causes about 90 percent of lung cancer cases. Tobacco smoke contains many chemicals that are known to cause lung cancer. If you still smoke, quitting smoking is the single best thing you can do for your lung health.

Lung cancer in people who don't smoke can be caused by exposure to radon, secondhand smoke, air pollution, or other factors. Workplace exposures to asbestos, diesel exhaust or certain other chemicals can also cause lung cancers in some people who don't smoke.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
65scja.jpg
 
Kenji druze, ja sam to uzeo par puta (prvi put sam 37 godina) i umereno dozirao, nikad nisam izgledao kao taj levi. Male doze testosterona nisu nikad nikome nastetile, cak se daju i deci valjda kad se primeti zaostatak u fizickom razvoju a mi stariji samo malo (dobro, mnogi malo vise) zloupotrebimo kad prirodno ponestane volje za vezbanjem. Realno sam pre ovaj desni, ne lozim se na beskorisnu masu jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



Link to comment
24 minutes ago, Zli Gli said:

Vrati 1200din za onaj izvestaj carvertical

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

ostavi broj računa na pm

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:


 

 


Ok, here we go again. Lekovi su ispitani i ovo sto sam pio do sad (osim pronizona) je u upotrebi decenijama (brufen, paracetamol i slicno) a vakcina sklepana juce. Ne, lose zvuci ipak, zaboravicemo ovo nego idem na kontra pitanje da skrenem temu i iscupam se.


 

9 hours ago, bradilko said:

 

Auuu al karikiras...kako juce, koliko je proslo od otkrica virusa do pojave vakcine, vise od godina dana...jel ti znas koliko je to vreme za savremenu nauku u 21 veku, i zar stvarno verujes da su svi vakcinisani zamorčići u nekom medicinskom eksperimentu

Edited by Glass Joe
Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

Ne brate, toliki sam antivakser da sve izmisljam da bi' preobratio najtvrdje provax krilo u svetu posle Australije. Bravo legendo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Pa veliki si, ne manji od mustang u suštini. I sve veći kako te ljudi opominju i svaka im čast koliko dobnamerno to rade. Ali si ti i dalje ugrožen, tpični antivaks samo nisi iz babla zatucanog dezinformacijama koje se šire fejsom, po radionicama darme i rizortovima nego se šire po kafanama, kladionicama i ulici. Ne vidim razliku, sem što su openly avax pošteniji a ti izigravaš čoveka iz naroda jer misliš da je tvoj mali prljavi babl narod.

 

Misliš da niko ovde nije blejao po bircuzima, niko ne zna dilere droge kockare dunđere alkose, da svi ovde žive u bibliotekama? Kako se ti ložiš, neviđeno. Na sebe pre i iznad svega. 

Edited by Hermetico
  • +1 7
Link to comment

Gresis silno, sinak. Na stranu sto se ne krecem po takvim mestima generalno i samo sam radio silom prilika u kladionici zbog "spajanja lepog i korisnog", niti mi je to formiralo misljenje niti bilo sta drugo nego slicna prica kao sa operacijom skidanja dioptrije - frka mi je bez valjanog razloga iako ne postoje (ceste) nuspojave, niko nikome nije sjebao oko/oci, par ljudi s kojima blizak je odradilo a ja i dalje odlazem jer nesto vagam. A virus nije isti kao bombardovanje '99 kad smo se par puta sklanjali u neki podrum/bunker, gde moze da te pogodi geler ili nesto slicno fizicki da se desi (tek kasnije smo culi za osiromaseni uranijum) nego je nevidljiv pa sam u fazonu "jel mi dobro, dobro mi je, ne pipam nista". I ostavljena je mogucnost izbora, jbg, pa osim ovih teoreticara zavere postojimo i mi sa iracionalnim tripovima.

Nego, nesto mi je pojacan duvanski dim od jutros, tesko disem. Znas ono kad par ljudi sedi i neko zapali a dim krene na nepusaca, e tako ja sad imam utisak da se iz cele Srbije sjurio u moju sobu i imam problem. Jel mozemo nekako da nateramo te bitange i olose i dzibere da prestanu? Ne mora ceo svet, za pocetak samo Srbija. Pise na kutijama da pusenje ubija, ne kapiram sta im nije jasno jbt, kakvi su to ljudi...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



Link to comment

Djokovicu, ako ovo citas, please help. Samo ti si dovoljno uticajan da uradis nesto po tom pitanju, zalozi se za malog nebitnog coveka tj. za sve nas koje pusenje ubija a ciji glas se ne cuje od bahatih pusaca... Ako moze preskoci Vucica i vidi direktno kod Gejtsa, od mene imas kevin lokal u centru gratis i bicu ti dozivotni najveci fan. Pomagaj, oni se navukli na dimcinu i otrove iz cigara pa ih boli kurac sto se mi ostali gusimo i patimo, ne jebu nas 2%, izginucemo ni krivi ni duzni, ajde ljubi te brat.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Jebiga covek prosto nije spretan u obradi podataka i izvlacenju zakljucaka imajuci u vidu siru sliku, vidi samo svoje okruzenje i na osnovu pojedinacnih primera izvlaci neku pricu na nivou rekla-kazala. 
Moze ovo ovako unedogled a bez ikakve svrhe, na kraju ce ga neko iznapusavati posto izgubi strpljenje i onda ajmo novi krug kuknjave kako smo grozni.

A moze se i prosto prestati, svi skupa, moze se vikend iskoristiti i na neki bolji nacin :fantom:

  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...