Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

  

25 minutes ago, lostfanforever said:

Sto bi to bilo negativno ako je dobio vecu povrsinu i u neku ruku bolji deal sad?

 

Da je sve u redu, logično je da bi bio održan kontinuitet uz prebacivanje s jedne lokaciju na drugu, nema šanse da bi zatvorili ono što imaju i odsekli sebi prihode i pre nego što bi počeli da grade drugde.

 

Pretpostavljam da je Višković dobro upućen ako ne od Đokovića, a ono od nekih zaposlenih tamo, ali da ne želi da otkriva detalje.

 

Ta priča o gradnji pored nacionalnog stadiona je stara mesec dana, tad je Mali dao taj intervju (a i u njemu je rekao da je čuo za to, ne da je to izvesno), od tada je moglo svašta da se promeni.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

građanin đoković ili ima druge planove ili ima natprirodne moći jer lokacija opredeljena za nacionalni stadion + expo za sada nema rešene imovinske i pravne odnose, nema izgrađene pristupne saobraćajnice i nije opremljena komunalnom infrastrukturom. 

jedino što postoji je autoput miloš veliki. 

tako da u ovom trenutku tamo teško da može da se gradi sportski centar za građanina đokovića.

 

Link to comment

da sam na Djokovicevom mestu, kontaktirao bih Plenkovica i rekao mu da sam zainteresovan za desetak terena na nekom ostrvu. 

pitao bih ga sta ima da ponudi.

 

 

  • +1 6
Link to comment
10 minutes ago, Djuro said:

da sam na Djokovicevom mestu, kontaktirao bih Plenkovica i rekao mu da sam zainteresovan za desetak terena na nekom ostrvu. 

pitao bih ga sta ima da ponudi.

 

 

 

Covek moze da bira toliko zemalja gde uopste ne mora da trazi od premijera/predsednika drzave dozvolu, vec sve obavi redovnim kanalima bez ikakvog upliva politike. 

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

vec sve obavi redovnim kanalima bez ikakvog upliva politike. 


A sta ako opet udari neka pandemija pa mu zatreba pcr test :fantom:

 

I koja bi mu zemlja dala da pravi teniske terene na premium lokaciji u zamenu za zagrljaj s precednikom

Sigurno ne placa realnu cenu zakupa kao sto bi negde redovno

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Covek moze da bira toliko zemalja gde uopste ne mora da trazi od premijera/predsednika drzave dozvolu, vec sve obavi redovnim kanalima bez ikakvog upliva politike. 

 

naravno da moze ali nece. barem to do sada nije pokazao.

i zasto bi, ako redovni kanali kostaju X puta vise (X>10).

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


A sta ako opet udari neka pandemija pa mu zatreba pcr test :fantom:

 

I koja bi mu zemlja dala da pravi teniske terene na premium lokaciji u zamenu za zagrljaj s precednikom

Sigurno ne placa realnu cenu zakupa kao sto bi negde redovno

 

 

1 minute ago, Djuro said:

 

naravno da moze ali nece. barem to do sada nije pokazao.

i zasto bi, ako redovni kanali kostaju X puta vise (X>10).

 

Ako mu vise odgovara da se slize sa polticarima da bi manje uplatio, onda ce tako uraditi. Ti si Djuro rekao sta bi ti uradio da si on. Dakle i ti bi se slizao sa politicarima, jer je to ok?

Link to comment

Pa vec se slizao, jel se grlio s precednikom - jeste, jel ovaj to metnuo u promo spot - jeste. Zato i jeste situacija malo zbunjujuca

Mozda je AV samo hteo da podigne stvari na visi nivo, da ga voda okolo kao mecku ili tako nesto a ovome to bilo preveliko cimanje

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Ako mu vise odgovara da se slize sa polticarima da bi manje uplatio, onda ce tako uraditi. Ti si Djuro rekao sta bi ti uradio da si on. Dakle i ti bi se slizao sa politicarima, jer je to ok?

 

meni nije ok (a i koga boli q) ali je njemu ocigledno ok.

 

(ali ne zameram ja njemu nista. pitanje je da li uopste on tu ima izbora.)

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Leia said:

Pa vec se slizao, jel se grlio s precednikom - jeste, jel ovaj to metnuo u promo spot - jeste. Zato i jeste situacija malo zbunjujuca

Mozda je AV samo hteo da podigne stvari na visi nivo, da ga voda okolo kao mecku ili tako nesto a ovome to bilo preveliko cimanje

 

kako kome :D

 

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

kako kome :D

 


Pa ajde objasni :D

Meni bar deluje u fazonu moze zagrljaj al bas da me full jebes ne dam :lolol:

  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, Leia said:

Pa vec se slizao, jel se grlio s precednikom - jeste, jel ovaj to metnuo u promo spot - jeste. Zato i jeste situacija malo zbunjujuca

Mozda je AV samo hteo da podigne stvari na visi nivo, da ga voda okolo kao mecku ili tako nesto a ovome to bilo preveliko cimanje

 

Pa jeste naravno. Ja sam prokomentarisao Djurino sta bi on uradio na njegovom mestu. Ispada da nam se ne svidja ako se Nole slize sa Vucicem ili Dodikom, jer ih ne podnosimo, ali sa Plenkovicem je ok, jer nemamo neki odnos prema njemu. Ako Novak bira da pravi dilove sa politicarima da bi prosao jeftinije, pa mu se to obije o glavu, ko ga jebe sto se mene tice..

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...