Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

meni više smeta slizavanje i promocija damira osmanovića nego grljenje sa vučićem i dodikom, i uopšte njegov odnos  i reakcija na teme koje zahtevaju neku društvenu odgovornost

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

ko ga jebe sto se mene tice..


Apsolutno, za mene je kolateralna korist i ako se histerija oko Novaka makne iz medija zbog ovog pada u nemilost

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa jeste naravno. Ja sam prokomentarisao Djurino sta bi on uradio na njegovom mestu. Ispada da nam se ne svidja ako se Nole slize sa Vucicem ili Dodikom, jer ih ne podnosimo, ali sa Plenkovicem je ok, jer nemamo neki odnos prema njemu. Ako Novak bira da pravi dilove sa politicarima da bi prosao jeftinije, pa mu se to obije o glavu, ko ga jebe sto se mene tice..

 

Jimmy, ja nisam govorio o slizavanju sa Plenkovicem, vec o kontaktiranju u vezi odredjenog posla/projekta. To u EU ipak malo drugacije funkcionise, nego kod nas. 

 

Novak sa svojim novcem, ugledom moze da to radi gde god pozeli. Ako zeli uopste da se drka sa nekim terenima, skolama tenisa, akademijama i sl. Jer to uopste nije neki biznis. Ja nisam siguran da je to, u BG, uopste i bio njegov biznis, vec mi deluje kao da je porodica Novaka samo koristila kao paravan i reklamu.

 

E sad, ako stvaaarno zeli da se bavi tim (za njega potpuno beznacajnim) biznisom, onda je HR puno bolja destinacija od Beograda: prijatnija je klima, EU, shengen, pravna sigurnost je NEUPOREDIVO veca nego u Srbiji, ne moze da te vacari bas svaki klosar kao kod nas itd. A sa druge strane, HR mentalitet mu je poznat i blizak, jezik, vole ga ljudi, nije daleko od BG itd.

 

Inace, imao sam prilike da pregovaram i radim sa ljudima koji vode njegovu fondaciju. nemam reci kojima bih mogao da ih nahvalim. rade svoj posao posteno, fondacija takodje. strahovito velika stvar za Srbiju je to sto ta Novakova fondacija postoji i funkcionise.  

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
30 minutes ago, Leia said:


Pa ajde objasni :D

Meni bar deluje u fazonu moze zagrljaj al bas da me full jebes ne dam :lolol:

 

onomad sam izgubio mnogo vremena probajuci da ti objasnim. ako nisi tad ukapirala, neces ni sad.

imam pametnija posla do kraja zivota :)

 

Link to comment
10 minutes ago, Djuro said:

 

Jimmy, ja nisam govorio o slizavanju sa Plenkovicem, vec o kontaktiranju u vezi odredjenog posla/projekta. To u EU ipak malo drugacije funkcionise, nego kod nas. 

 

 

 

Jedina svrha kontaktiranja premijera zemlje je da bi izboksovao povlastice za sebe, umesto da ide redovnim kanalima. Neki Plenkovic sigurno mu nece reci "a vidi to sa lokalnom upravom, ja nemam veze s tim", nego bi naravno gledao da iskoristi Novakovu popularnost za sebe. Naravno da bi se grlili i slikali zajedno, naravno da bi se Plenkovic hvalio kako je "svetski broj jedan tenisac izabrao lijepu njihovu zbog povoljnih gospodarskih uvjeta koje je kreirala njegova vlada", da bi se Novak nasao i u predizbornom spotu. Ne mora uopste da javno podrzi Plenkovica, dovoljno je da se slika.

 

Jebe mi se da li je zemlja formalno u EU ili ne. To je praksa koju prezirem..

  • +1 1
Link to comment

imam teoriju :ph34r:

 

Spoiler

Bliže se Novakovo sportsko penzionisanje i prelazak u političke vode, pa naš Žvaljo počinje sa podrivanjem i zabijanjem klipova u točkove na vreme, da se obezbedi od konkurencije

 

  • +1 2
Link to comment

Nesto mislim da je posle ovih tragedije sa decom stiskavac sa ekipom stetno za njegov PR bilo gde. Imao ga je dovoljno sa glupiranjem oko vakcine. Mnogo vise moze da izgubi materijalno. 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jedina svrha kontaktiranja premijera zemlje je da bi izboksovao povlastice za sebe, umesto da ide redovnim kanalima. Neki Plenkovic sigurno mu nece reci "a vidi to sa lokalnom upravom, ja nemam veze s tim", nego bi naravno gledao da iskoristi Novakovu popularnost za sebe. Naravno da bi se grlili i slikali zajedno, naravno da bi se Plenkovic hvalio kako je "svetski broj jedan tenisac izabrao lijepu njihovu zbog povoljnih gospodarskih uvjeta koje je kreirala njegova vlada", da bi se Novak nasao i u predizbornom spotu. Ne mora uopste da javno podrzi Plenkovica, dovoljno je da se slika.

 

Jebe mi se da li je zemlja formalno u EU ili ne. To je praksa koju prezirem..

 

ok, ti ocigledno mislis da svugde sistem funkcionise kao u Srbiji. u zabludi si.

to jednostavno nije tacno. znam da je nama lako da poverujemo da je sve to isto, ali veruj mi da nije.

uostalom ne moras da mi verujes: samo pogledaj koliko bivsih EU premijera sedi u zatvoru, i protiv koliko premijera je pokrenut krivicni postupak.  

 

Link to comment
10 minutes ago, Ros said:

 

onomad sam izgubio mnogo vremena probajuci da ti objasnim. ako nisi tad ukapirala, neces ni sad.

imam pametnija posla do kraja zivota :)

 


Verovatno mislis na nesto drugo, jer se ovo o cemu sad pricamo tada jos nije ni desilo

Mislim svakako ne teram, nije da moras :D

Link to comment
5 minutes ago, Djuro said:

 

ok, ti ocigledno mislis da svugde sistem funkcionise kao u Srbiji. u zabludi si.

to jednostavno nije tacno. znam da je nama lako da poverujemo da je sve to isto, ali veruj mi da nije.

uostalom ne moras da mi verujes: samo pogledaj koliko bivsih EU premijera sedi u zatvoru, i protiv koliko premijera je pokrenut krivicni postupak.  

 

 

Molim te da mi ne imputiras da mislim da sistem svugde funkcionise kao u Srbiji da bi onda poentirao da sam u zabludi.

 

Pogotovo sto si ti prvi napisao da je razlog zasto bi Novak uopste kontaktirao premijera jedne zemlje umesto da ide redovnim kanalima:

 

"i zasto bi, ako redovni kanali kostaju X puta vise (X>10)."

 

Dakle, privilegija koju koristi jer je poznat.

 

O krivicnim delima premijera nisam uopste govorio..

Link to comment
3 hours ago, vememah said:

  

 

Da je sve u redu, logično je da bi bio održan kontinuitet uz prebacivanje s jedne lokaciju na drugu, nema šanse da bi zatvorili ono što imaju i odsekli sebi prihode i pre nego što bi počeli da grade drugde.

 

Pretpostavljam da je Višković dobro upućen ako ne od Đokovića, a ono od nekih zaposlenih tamo, ali da ne želi da otkriva detalje.

 Hvala!

 

Sad kad malo bolje razmislim mozda je Visko to namerno nekoliko puta isticao da bi nam stavio do znanja da ne kupujemo sta god nam Bljuc i ostali budu prodavali kao "jos bolji deal" za Novaka vec da uvidimo da je pukla tikva.

Link to comment
3 hours ago, Djuro said:

Novak sa svojim novcem, ugledom moze da to radi gde god pozeli. Ako zeli uopste da se drka sa nekim terenima, skolama tenisa, akademijama i sl. Jer to uopste nije neki biznis. Ja nisam siguran da je to, u BG, uopste i bio njegov biznis, vec mi deluje kao da je porodica Novaka samo koristila kao paravan i reklamu.

 

ovde je bilo par poustova gde se spominje cifra od 10.000 eura za 1 trening :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...