Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 minute ago, msv said:

Jer navodno treba da gradi novi teniski centar kod nacionalnog stadiona...

 

Odakle ti to? Ja se taman ponadao da je pukla tikva. Jeca sherovala proteste

Link to comment

Ja sam čula, a to piše i po portalima, da je najverovatniji razlog, što će pored nacionalnog stadiona graditi neku megalomaniju od teniske akademije i pratećih objekata.

Link to comment
18 minutes ago, Arkadija said:

Ja sam čula, a to piše i po portalima, da je najverovatniji razlog, što će pored nacionalnog stadiona graditi neku megalomaniju od teniske akademije i pratećih objekata.


zar ne beše da djokovici uništavaju kalemegdan nekom izgradnjom i da zato novak ljubi vučiću sultanska stopala?

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Ros said:


zar ne beše da djokovici uništavaju kalemegdan nekom izgradnjom i da zato novak ljubi vučiću sultanska stopala?

Da, bila je ta priča, da hoće da se proširi preko spomenika braniocima beograda, pa da hoće tu i neki hotel da napravi.

Link to comment

Bas mi je drago da ga je vratio 👍 sad neka ga daju Tipsi :lolol:

Mnogi su ga pljuvali zbog centra i planiranig prosirenja, sad nek si kupi parce zemlje kraj piramida u Visokom i tamo napravi Novak centar.

Zar nije bio neki pokusaj i u Kraljevu, pre Dorcola, pravljenja teniskog centa u nekom parku pa su ga i odatle najurili. 

 

 

 

Link to comment
Just now, Serena said:

Bas mi je drago da ga je vratio 👍 sad neka ga daju Tipsi :lolol:

Mnogi su ga pljuvali zbog centra i planiranig prosirenja, sad nek si kupi parce zemlje kraj piramida u Visokom i tamo napravi Novak centar.

Zar nije bio neki pokusaj i u Kraljevu, pre Dorcola, pravljenja teniskog centa u nekom parku pa su ga i odatle najurili. 

 

 

 

Da je bio pametan, pa odmah tako da uradi. Bukvalno moze da bira gde ce.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Serena said:

 

Zar nije bio neki pokusaj i u Kraljevu, pre Dorcola, pravljenja teniskog centa u nekom parku pa su ga i odatle najurili. 

 

 

 

 

Mislim da je to bilo u Kragujevcu, ako nešto nisam pobrkao 

  • +1 1
Link to comment

On može da napravi i tenisku akademiju u Čekrčičima, svi bi jurili u nju, zbilja mu ne treba nikome da se dodvorava zbog jebene lokacije.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ras said:

Da sačekamo i nastavak ove priče, a verujem da će ga biti, pa da onda donosimo zaključke.

Ne, ja ne kažem da se on ne dodvorava nego kažem da NE TREBA da se dodvorava. Razlika je velika.

Volela bih da se ne dodvorava, ali teško da mogu to da kažem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...