Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Ne može da mu našteti mnogo u političkom smislu, ali kontam da su neki poslovi sad pod znakom pitanja kao i sam turnir dogodine. 

Evo, i ćera se baš uzbudila… :lolol:

 

Edited by mraki
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne mora obavezno da je Gorislav učestvovao u ovoj nameštaljci.
Jedina njegova uloga može biti da je "navukao" Mileta na ovakvu priču.
Ali, budimo realni, da li je Mileta uopšte trebalo navlačiti na ovakve priče.
Sve dalje nije u rukama 1 Gorislava.
Meni ovo "provlačenje" da je signal "pušten" RTRS ili nekoj drugoj tv u RS liči na izgovor...



....shiit has hit the fan.

aj ti si tehnički pismen pa mi objasni šta se desilo. video sam samo klip na tw, jel kao ono “đilasa pomeni ako hoćeš” kad je išlo u reprizi, ili je ovde miletu otvoren mikrofon otišao u air

jel ovo uopšte na bilo koji način emitovano na rts ili je samo na mreži osvanulo

Link to comment

Nolo valja samo kad pobedjuje i leci narodne frustracije

Kad ne pobedjuje, jede zrnevlje/bobice i mrzi ga da igra, ne mrzi Partizan i stvarno ode u penziju => cigan :dry:

Skoro svaki Mile ce ovako uskoro, ne samo ovaj

  • +1 4
Link to comment

Ćerke su uvek najagilnije, to sam primetio. Babić ubio ženu na naplatnoj rampi ćerka twituje tutorijal kako se puštaju prvi pjevci da kokodaču i kako se u Srbiji uspeh ne prašta jer kompleksi. 

 

 

Link to comment
aj ti si tehnički pismen pa mi objasni šta se desilo. video sam samo klip na tw, jel kao ono “đilasa pomeni ako hoćeš” kad je išlo u reprizi, ili je ovde miletu otvoren mikrofon otišao u air
jel ovo uopšte na bilo koji način emitovano na rts ili je samo na mreži osvanulo

De sam pismen...
Koliko shvatam ovo je pred emisiju, i osvanulo je samo na mrežama.
Koliko sam skapirao oni su snimali ovu emisiju, nije išlo uživo.
Al nemam pojma. Nisam proveravao.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
On 26. 4. 2023. at 21:22, mraki said:

Ne može da mu našteti mnogo u političkom smislu, ali kontam da su neki poslovi sad pod znakom pitanja kao i sam turnir dogodine. 

 

 

 

Turnira dogodine svakako neće biti jer ni nemaju više licencu

Link to comment

 

 

On 5.2.2022. at 19:04, nenad said:

 

koliko sam razumeo za berlin nije dobio vizu jer oni nisu bili sigurni da ce se vratiti za kinu. totalno je bizarno.

 

u martu je jedva doputovao iz kine, nakon sto je proveo mesece u izolaciji (u periodu kada je trebalo da zavrsava pripreme za turnir). do poslednjeg dana nije znao da li ce ici. 

 

@Heaviside @roksi @Fakundo Sava

 

ding je upravo postao prvak sveta u sahu. :D

 

cela prica je filmska.

 

iako nije dobio gorepomenutu vizu za berlin,  naknadno je dobio pozivnicu za turnir kandidata kao najbolje rangirani igrac sveta*, nakon sto su izbacili karjakina zbog podrske putinu.

tamo je u poslednjem kolu dobio nakamuru, kome je trebao remi**, i izborio drugo mesto. 

u normalnim okolnostima na turniru kandidata drugo mesto ne znaci nista, jer samo prvi igra za titulu protiv vladajuceg prvaka. ovaj put magnus nije hteo da brani titulu i fide umesto da da krunu ubedljivom pobedniku turnira kandidata, oni proglase da nepo i ding igraju mec za prvaka. 

u celom mecu za prvaka ding je sve vreme bio u zaostatku i izjednacio tek u svojoj pretposlednjoj partiji sa belim figurama. 

na kraju je titulu osvojio u poslednjoj partiji rapida.

 

*da bi se za ovo kvalifikovao morao je da odigra nekih 20ak ili 30ak zvanicnih partija klasicnog saha, sto on nije ispunjavao jer nije igrao uopste zbog kovida, pa su kinezi organizovali multiple rr, valjda cetiri kruga, protiv najboljih mladih kineskih igraca.

 

**

sa sadasnjom pripremom super gm-ova, sansa da dobijes igraca te snage kada je njemu dovoljan remi je max 10%.

 

eto, meni bilo zanimljivo da podelim. :)

  • Hvala 3
Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

Đoković ugasio klub i vratio teniski centar Beogradu!

Novak Đoković će od 1. juna zvanično vratiti svoj teniski centar Beogradu i klub koji je tu vodio će prestati sa radom.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...