Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

20 minutes ago, dùda said:

Ne, ja ne kažem da se on ne dodvorava nego kažem da NE TREBA da se dodvorava. Razlika je velika.

Volela bih da se ne dodvorava, ali teško da mogu to da kažem.

Nisam tebi direktno odgovarao, odnosno ništa ti nisam zamerio.

Kao navijač bih voleo da ga ne prate sumnjivi poslovi, a u svom postu iznosim sumnju da su Đokovići tek tako odustali od teniskih terena na Kalemegdanu.

  • Hvala 1
Link to comment

SNS je krenuo sa brodolomnom akcijom "ili uclanjenje ili nema vise dilova", Novak im se kulturno zahvalio i odjebao ih na keca. Za razliku od mucenog Tipse njemu se moze.

  • +1 4
Link to comment
36 minutes ago, vememah said:

Pretpostavljaš ili si čuo nešto od nekoga?

 

Nagadjam. Nema drugog objasnjenja za ovako naglu odluku, maltene istog dana kad se Tipsarevic uclanio u SNS. Ozbiljne su pare ulozene u taj kompleks.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Ozbiljne su pare ulozene u taj kompleks.

meni sve ono deluje kao montažna zajebancija

 

naravno i to košta, al nema tu neke "tvrde gradnje"

skele, kontejneri i gipsane ploče

 

izmuzao je family sport sve uloženo kroz ona četiri(ili koliko ih je već bilo) turnira koja su tu organizovana

  • +1 1
Link to comment

imajuci u vidu da Medjed nikad ne gresi :naughty:

 

image.png.5e36dd46da38d8ef803bb8417415f14f.png

 

ne bih se ja cudio da sad na mestu terena krene gradnja nekog stambenog kompleksa u izdanju ove familije...

 

btw zar striko nije ove nedelje postao pocasni konzul Srbije u Monaku ?

Link to comment
3 hours ago, harper said:

SNS je krenuo sa brodolomnom akcijom "ili uclanjenje ili nema vise dilova", Novak im se kulturno zahvalio i odjebao ih na keca. Za razliku od mucenog Tipse njemu se moze.

Evo sad pise @mamula1 na politici ( gde nemam pristup zbog broja postova ) o tome. Nista drugo ne moze biti u pitanju jer zasto bi se fuckin' Tipsarevic bas danas uclanjivao u SNS? Oni su definitivno na silaznoj putanji i medeni mesec sa Srbljima im je pluskvamperfekat, da li ce to da potraje 2, 3, 5 godina zavisi od dosta faktora. Drago mi je sto ih je Novak odjebao, ne mislim da je on nekakva moralna gromada (a pogotovo ne neandertalac Srki i ostala ekipica ) ali je Novak planetarna zvezda za koju je globalno culo vise ljudi nego za nasu zemlju stoga mu sigurno ne pada na pamet da ga zajebavaju ovi lihvari za par miliona koje zaradi osvajanjem jednog mastersa i jednog slema kumulativno.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam i tamo na politici napisala da mi je teško da poverujem da su govnari toliko prolupali. Jer ako su pokušali Đokoviće da ucenjuju, onda su zbilja u dubokom kanalu.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, jorma shparga said:

imajuci u vidu da Medjed nikad ne gresi :naughty:

 

image.png.5e36dd46da38d8ef803bb8417415f14f.png

 

ne bih se ja cudio da sad na mestu terena krene gradnja nekog stambenog kompleksa u izdanju ove familije...

 

btw zar striko nije ove nedelje postao pocasni konzul Srbije u Monaku ?

Pre jedno 5 godina, msm

Link to comment
19 minutes ago, dùda said:

Ja sam i tamo na politici napisala da mi je teško da poverujem da su govnari toliko prolupali. Jer ako su pokušali Đokoviće da ucenjuju, onda su zbilja u dubokom kanalu.

Pa kao sto rekoh mozda ne direktno njega ali mozda nekoga iz porodice sto bi se protumacilo kao posredna podrska.

 

Đokovići su isto korumpirani do grla, ne dozivljavam ih kao neke moralne gromade ali očigledno i oni imaju neke granice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...