Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

10 hours ago, mamula1 said:

očigledno i oni imaju neke granice.


Kapiram da je otac familije izracunao da im se ne isplati to koliko je Vucic spreman da ponudi

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Meni je tesko da poverujem da bi srki odbio dil sa SNSom. To su ista govna. Mozda su mu obecali nesto drugo. 

 

Srki je riba u vodi. Mozda je sin problematican, tako bi bar trebalo da bude, u nekom trenutku

Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Meni je tesko da poverujem da bi srki odbio dil sa SNSom. To su ista govna. Mozda su mu obecali nesto drugo. 

 

Srki možda i ne bi ali možda Novak bi. 

 

Ako se čovek odrekao ne znam koliko turnira i titula jer nije hteo da dozvoli da ga nateraju da se vakciniše, mogu da vidim i da odjebe i terene i sve, jer neće da dozvoli da ga nateraju da uđe u SNS. On ipak ima stotine miliona, Tipsa baš i ne. Ni milione a ni mozga očigledno. Kakav glupan, ja ne verujem. Ne bi mu odveo dete na trening, pa da znam da će da napravi hibrida Đokovića, Nadala i Federera.

  • +1 2
Link to comment

Cela ta prica sa terenima mi je delovalo kao da Novak cini caletu. Ali da, ne deluje mi on kao neko ko bi se svrstao uz bilo koju partiju.

 

Tipsa me bas razocarao. Voleo sam taj njegov zajebantski pristup zivotu ali ovo mi nista nije jasno. 

Link to comment
15 minutes ago, Shan Jan said:

 

Tipsa me bas razocarao. Voleo sam taj njegov zajebantski pristup zivotu ali ovo mi nista nije jasno. 

I mene je razočarao, ali kako ti nije jasno ?

 

Naviklo se na lep život, ako mu uzmu Olimp, može da se slika.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

I mene je razočarao, ali kako ti nije jasno ?

 

Naviklo se na lep život, ako mu uzmu Olimp, može da se slika.

 

Ti ljudi su proturili vishe novca nego sto ce vecina nas u zivotu videti, ako nije imao pameti da uzme par stanova i renta, i drzi neke low profile treninge (on bi mogao verov i po EU da nadje neko takvo mesto)... Onda sta reci, teshko mi je da poverujem da ne moze sebi neku dostojanstvenu egzistenciju da obezbedi i bez SNSa.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Mel said:

 

Ti ljudi su proturili vishe novca nego sto ce vecina nas u zivotu videti, ako nije imao pameti da uzme par stanova i renta, i drzi neke low profile treninge (on bi mogao verov i po EU da nadje neko takvo mesto)... Onda sta reci, teshko mi je da poverujem da ne moze sebi neku dostojanstvenu egzistenciju da obezbedi i bez SNSa.

 

"Rentanje par stanova i držanje low profile treninga" ne mogu da održe životni standard na koji su on i gospođa navikli.

  • +1 6
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

"Rentanje par stanova i držanje low profile treninga" ne mogu da održe životni standard na koji su on i gospođa navikli.

 

Eh pa srce mi se slomi.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Cela ta prica sa terenima mi je delovalo kao da Novak cini caletu. Ali da, ne deluje mi on kao neko ko bi se svrstao uz bilo koju partiju.

 

Tipsa me bas razocarao. Voleo sam taj njegov zajebantski pristup zivotu ali ovo mi nista nije jasno. 

 

Nisam ja baš siguran da Novak ima neki naročiti finansijski interes u svojim poslovnim operacijama u Srbiji, a posebno da će zbog takvog interesa da se liže sa SNS-om.  U pitanju je čovek težak stotine miliona i svetski poznat, koji može na mnogo jednostavnije načine da uzme mnogo veće pare na mnogo uređenijim tržištima - pa sutra da otvori tenisku akademiju u nekom Majmiju, Monte Karlu ili Šangaju, mogao bi da prodaje čas tenisa za 10 soma dolara barem, i to bi se tukli ko će da dođe na red, a da ne govorim o raznim sponzorskim ugovorima i drugim poslovnim poduhvatima - pa ako Ana Ivanović doživotno ima 1,5 miliona dolara godišnje (ili tako nešto) od Adidasa , šta tek Novak može sebi da organizuje. Štaviše, ja mislim da SNS i nema šta njemu posebno da ponudi, tj. da oni pre svega gledaju da mu nešto uzmu u svom standardnom maniru, a da su njegove akcije ovde pre svega motivisane nekakvim romantičnim patriotizmom koji kod njega stalno provejava. Suma sumarum, pre bih rekao da je imao najbolju nameru u vezi uspostavljanja teniskog kluba u Beogradu, ali da mu verovatno previše energije odnosi drndanje sa lokalnim sitnim oportunistima.

  • +1 9
Link to comment

Mozda umesto nacionalnog fudbalskog stadiona dobijemo nekakav nacionalni mega giga teniski teren, ako padne takva procena

Svakako najbolje da ne bude nista ni od jednog ni od drugog 🤞🏻

Link to comment

Njemu može, ali hoće i familija da ima neki svoj dinar a ne da se mora grebati od njega, a nešto kontam da čas Srkija i Marka Đokovića ne košta $10k, pa im je vjerovatno najrentabilnije da idu okolo i pozivaju se na ovog u raznoraznim dilovima, za Srkija se makar toliko zna da je uzimao razne apanaže na račun svog spolovila koje je napravilo najvećeg.  

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...