Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Ček sad mi nije jasno, jel ovo nije bilo direktno u programu, nego su Govnjislav i Međed ćaskali usput, pre emisije, pa neko to snimio i pustio na tviter????

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Ček sad mi nije jasno, jel ovo nije bilo direktno u programu, nego su Govnjislav i Međed ćaskali usput, pre emisije, pa neko to snimio i pustio na tviter????

 Mile gricka neku mezu, garant je bilo prije emisije

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

ovo drugo. navukao ga u nekoj priči pre emisije i onda su to pustili.

Da,da, sad sam još jednom pažljivo odgledala, jbg ne mogu na poslu to detaljno da gledam.

 

Ali sve je kao u prenosu, kamera zumira čas jednog, čas drugog, sve po pravilu.

 

Doduše, imao je rts i ranije takve gafove, ono kad Dačić i neka plavuša pređu na prostački rečnik za vreme reklama.

  • +1 1
Link to comment

Ne mora obavezno da je Gorislav učestvovao u ovoj nameštaljci.
Jedina njegova uloga može biti da je "navukao" Mileta na ovakvu priču.
Ali, budimo realni, da li je Mileta uopšte trebalo navlačiti na ovakve priče.
Sve dalje nije u rukama 1 Gorislava.
Meni ovo "provlačenje" da je signal "pušten" RTRS ili nekoj drugoj tv u RS liči na izgovor...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, mraki said:

Lepo su spakovali ovo medjedu.

Zamisli kad je Srki bahata sirovina i za njegove standarde. :lolol:

It takes one to know one. 

Link to comment
4 hours ago, nautilus said:

Mojih 5 centi je da je ovo Vučićeva šljaga međedu zbog govora u Staroj Gradišci. Poprilično je tada raspustio jezičinu Mile o samostalnosti RS i ujedinjenju sa Srbijom.

Da li ovo stvarno može da naškodi Međedu? Malo opsovao, malo zvuči kao pravi gazda sa onim "kad se uđe u poso' ", malo opljunuo ove oko Novaka koji verovatno ionako idu ljudima na kurac, malo rasizma...sve to narod voli, ne vidim nikakvu veću štetu. 

 

Iz ovog isečka mi ne deluje da ga novinar navlači, čak i prekida tiradu tako što mu daje neke instrukcije vezane za bubicu ili tako nešto.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Da li ovo stvarno može da naškodi Međedu? Malo opsovao, malo zvuči kao pravi gazda sa onim "kad se uđe u poso' ", malo opljunuo ove oko Novaka koji verovatno ionako idu ljudima na kurac, malo rasizma...sve to narod voli, ne vidim nikakvu veću štetu. 

 

Iz ovog isečka mi ne deluje da ga novinar navlači, čak i prekida tiradu tako što mu daje neke instrukcije vezane za bubicu ili tako nešto.

Ne može da mu naškodi.

Srđan gađa konobare komadima mesa i proziva goste po restoranu,  Đorđe naručuje lubenicu koje nema u 2 poslije ponoći...

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...