Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

8 minutes ago, Krampa said:

srbi iz ercegovine su pravi srbi, malo ko crnogorci i naopak svet, srbi iz bosne su medjedi

 

imalo bi mi logike da su Hercegovci nesto kao Cgorci, a Bosanci kao pitomiji.

Link to comment
27 minutes ago, Mel said:

 

imalo bi mi logike da su Hercegovci nesto kao Cgorci, a Bosanci kao pitomiji.

Kako koji Hercegovci. Ovi iz Mostara ili Stoca se ne gledaju kao Crnogorci. Ovi iz zapadne Hercegovine više se gledaju kao Dalmatinci.

 

Inače termin Bosanac, Hercegovci uglavnom koriste da označe stanovnike srednje Bosne.

Edited by BWA
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Krampa said:

srbi iz ercegovine su pravi srbi, malo ko crnogorci i naopak svet, srbi iz bosne su medjedi

 

Imas kao hercegovaca koji su hrvati, koji su srbi i koji su crnogorci. Iz mog iskustva sve to isto, narod za sebe, visoki, vizljasti i do zla boga teski ljudi. 

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, Max Morlock said:

Platio bih da gledam Dodika i Srđana kako se rvu u blatu. :fantom:

Sent from my phone using their app
 

Vidio sam Dodika u trenerci. Srdjan ne bi imao nikakve sanse.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

 

Imas kao hercegovaca koji su hrvati, koji su srbi i koji su crnogorci. Iz mog iskustva sve to isto, narod za sebe, visoki, vizljasti i do zla boga teski ljudi. 

 

Po maminoj liniji su odnekud iz Hercegovine i ceo kraj makar deluje da ima tih gena jer su visoki i pomalo ludi.
 

1 hour ago, J-♣ said:

Nije bez osnova ona:

 

Čovjek je nastao od majmuna, a Hercegovac od lisice.

 

Ustvari, ono sto je izgleda mozda istinitije je da je covek nastao od homo sapiensa a Hercegovac od neandertalca (shvatiti sire), al ajde sad. Bila je Nobelova skoro za sekvenciranje neandertalskog genoma, mozda docekamo da se i o ovome vise zna.

Link to comment
3 hours ago, bebaguza said:

 

Konkretan izraz je u ovom slucaju verovatno vise vezan za izvodjenje odredjenih radnji na nacin na koji nisi navikao. Npr. mozda su trazili racune i fakture za neke poslove, mozda su pokusali da sve radove pisu na firmu da bi dobili oslobadjanje poreza. :)

 

Ostali primeri: 

- Djokovic kupio dansku kompaniju KvantBioRes da bi hendlovao i spinovao nevakcinaciju

- ma pusti, ciganska posla (ciganija)

- Djokovic bio pozitivan na koronu pa se slikao sa decom

- ma pusti, ciganska posla (ciganija)

- Djokovic falsifikovao pcr test da bi igrao turnir

- ma pusti, ciganska posla (ciganija)

 

Moze da bude i estetska kategorija:

 

- da kupimo ove zavese?

- ma bezi, vidi dezen, teska ciganija 

 

1/1 je to tj. pare su u pitanju

teski za pare, ciganisu se do poslednje pare

nista drugo

+ zavrsava sa izgubi u cetvrtfinalu a mi sve bazirali

 

nije mu finansijska konstrukcija izasla kako je planirao ;)

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

Ne može ni Dodik uvek da laže...

Ali zato može uvek da bude licemerno govno

spacer.png

 

10 pišljivih feninga za 1kg šljiva, ali bonus je druženje s njim :puke:

Edited by Valkyrie
  • +1 4
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
31 minutes ago, Max Morlock said:

 

Auh što sam se naslušao viceva o Hercegovcima svojevremeno u Zagrebu :wicked:

 

V1:

Q: Padaju 2 Hercegovca sa Zagrepčanke (kao Beograđanka, no je u Zagrebu) - jedan ima 60 godina i 70 kila, a drugi ima 70 godina i 60 kila.  Koji će pre da padne?

 

  Reveal hidden contents

A: Nije bitno :wicked:

 

V2:

Umrla majka Hercegovcu i on objavljuje oglas u Večernjaku, kaže onom što piše (vreme pre Internet oglasa) - "Piši - Umrla Matova mati" (to je 3 reči, a tad je oglas do 3 reči bio besplatan.

Gleda ga čovek što treba da unese oglas i kaže "Pa nemojte gospodine samo 3 reči, majka je to, ipak... evo, ako nemate, ja ću da vam platim za 5 reči... "  Gleda ga Mato i kaže: "Piši - Umrla Matova mati, prodajem Mercedes"

 

Ili čuvena fora iz Audicije kad pita Sabahudin profesora da li zna “zašto Srbi imaju Šiptare, a mi, Bosanci, Hercegovce”?
 

Spoiler

“Pa Srbi prvi birali, jebo te bog :rant:

 

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...