Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Bio sam ubeđen da je neka greška i ponovo preneta ona dešavanja od pre 10 godina. Pogotovo jer su Nole i Viško na prst u bulju ceo ovaj period

  • +1 1
Link to comment

Što je najgore Bane Pralica Noletov ortak iz detinjstva i sadašnji, ako se ne varam, menadžer TC Novak na Dorćolu je, dok je komenarisao tenis na SK, bio dosta uzdržaniji od Viškovića kad prenosi Novaka, ali on je drugar pa nije frka. Ovo sa Viškom je iživljavanje matorog kompleksaša koji jednom nije uspeo da istera svoje pa dijagnoza ne da mira, sad kad su jači nego ikad. Mislim da je i posle te RTS epizode bilo nekih pritisaka na SK ali je Šolak rekao Talk to the hand. 

  • +1 9
Link to comment

Nažalost matori govnar je "isterao svoje" kod tog incidenta na PTC plus je ta izdejstvovao da Višković ne bude više oficijelni spiker na mečevima teniskog saveza...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
On 9.11.2022. at 10:41, Mindaugas Žukauskas said:

Bio sam ubeđen da je neka greška i ponovo preneta ona dešavanja od pre 10 godina. Pogotovo jer su Nole i Viško na prst u bulju ceo ovaj period

I ja isto. Samo sam bacila pogled kada mi je iskočila ta notifikacija  i pomislila pazi budaletine, recikliraju prastaru vest. 

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

izvin'temeni neverniku na neznanju. mislio sam da bi novak đoković mogao da bude taj koji slavi porodičnu slavu tek po smrti tate srđana. bar je tako bilo u mojoj familiji.

Link to comment
3 minutes ago, djordje geprat said:

izvin'temeni neverniku na neznanju. mislio sam da bi novak đoković mogao da bude taj koji slavi porodičnu slavu tek po smrti tate srđana. bar je tako bilo u mojoj familiji.

Ne mora, mogu roditelji i za života da predaju slavu nekome od dece (nije pravilo najstarijem). Obično je to nakon što se to dete "skući" a roditelji više nemaju snage da sami slavu organizuju.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...