Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

2 hours ago, Sara said:

meni pre neki dan na kasi u Maxiju dali 10 jaja za 1din

 

To je verovatno akcija koju spominje Luther, u okviru koje dobiješ po jedno pakovanje jaja za dinar na svakih 500 dinara potrošenih na imlekove proizvode.

Link to comment

Mislila sam da svi dobijaju na kasi zbog Uskrsa😀

Sad kad razmislim, kupila sam dva putera i sigurno jos nesto od Imleka

Link to comment

U Maxiju akcija za vanila almond sladolede na stapicu 1+1 gratis, sto ce reci dve kutije za 300..

Link to comment
Posted (edited)

odakle su tigla tolika jaja? juče gledam u lidlu. gomila tabli od 30 za 270.

Edited by đorđe geprat
Link to comment

Vec neko vreme su jaja isto na snizenjima u idea i maksiju. Ne znam sta se desava, ali i na pijaci mi kukaju prodavacice suvog mesa da je vec dugo slaba prodaja. Otisli Srbi konacno da jedu korenje, hvala vucicu? :dry:

Link to comment
1 hour ago, đorđe geprat said:

odakle su tigla tolika jaja? juče gledam u lidlu. gomila tabli od 30 za 270.


pa valjda su im ostala neprodata od uskrsa

Link to comment
1 hour ago, Frile said:


pa valjda su im ostala neprodata od uskrsa

naravno da su preostala. nego vidim da se i po drugim lancima (maxi, idea...) nude šakom i kapom. odakle toliko?

Link to comment

Ima tih farmi po Srbiji koliko hoćeš, neke izbace i 60k jaja dnevno na tržište, a pošto jelte i moja lepša polovina prati trendove "obična" jaja sa žutom ljuskom ove godine nisu bila u trendu, pa sam i ja morao da se logistički organizujem da nabavimo isključivo "bela" jaja :fantom: A to je otišlo toliko daleko da postoji i Viber grupa gde se gospodje™ informisale gde mogu da se kupe ta "bela" jaja.

 

I onda u tim velikim sistemima ostalo brdo "običnih" jaja jer im je takva politika poslovanja da prave dupla trebovanja u periodu praznika pa sad akcije.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...