Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

mora i ovde da se stavi

red je

a i moze nam se :)

 

jedini evropski glavni trener u nba i ubedljivo najuspesniji trener u evroligi, nije lose

 

 

  • Wub 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

ronaldo, visok 183, pa jos iz druge grcke druge lige, vise lici na zajebanciju nego pojacanje kosarkaskog kluba

medjutim gledajuci klipove i citajuci biografiju sve mi je bolji utisak

igrace borac sexy kosarku :fantom:

  • +1 1
Link to comment

On je morao da ima neki profi ugovor u Srbiji posto ima 19 godina. Zar mu ne preti neka kazna ako ide na koledz  zato sto  je vec  igrao profesionalnu kosarku:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment

Jok, kad je neki minumalan ugovor to moze da prodje. Cenim da ce na Saint Louisu biti placeniji od vecine igraca Borca, mozda cak i od svih. 

Link to comment

potpisao je prosle godine kad je postao punoletan 4godisnji ugovor

naravno, ne znam koji je iznos u pitanju

oko 100k su valjda najveci ugovori, tako da on nije mogao imati preko 50k, verovatno 20-25

ali ovo je puko nagadjanje

 

za njega verovatno odlican potez

nije extra talenat kog bi pokupio neki vrhunski klub

u borcu gotovo izvesno ni ove sezone ne bi igrao

 

sa strane borca glupost nevidjena

iz 4 godista 04-07 sa za borceve uslove vrlo ozbiljnom kolicinom talenta izgleda nece izvuci nista

od njih 10ak vecina je napustila ili napusta klub

a borceva jedina nada da napravi iskorak je kroz razvoj talentovanih igraca

ali zato na sajtu 5 puta na nekoliko razlicitih nacina vrte istu vest o potpisu stipendijskog ugovora sa 15godisnjakom :isuse:

Edited by pbg12345
Link to comment

gledam statistiku, odnosno broj poena samo je to dostupno sa ovih u18 pripremnih uz ocekviano najtalentovanije topica, jovica, markovica tu je i nikolic

odmah iza njih milosevic

 

igranje druge lige je ocigledno dalo rezultata

Link to comment
  • 3 weeks later...

pa da

drago mi zbog njega

lepa odskocna daska i za brajsa i za njega je bio borac

 

jedino sto sam utiska da borac njega nije iskoristio najbolje moguce

jeste on rupetina u odbrani, ali je zato strasan napadac u aba okvirima

Link to comment

Pa dobro, bio je najbolji strelac ABA. Malina mu je dao dosta lopte, dosta vremena na pleju i udvostrucio mu broj PNR poseda. To je doprinelo odluci da se vrati u Borac, ali i nesto sporijem pocetku sezone za tim.

Link to comment

ubio nas je radonjic ko granom prosle sezone (posebno na tom samom pocetku)

sto je najgore on moze biti solidan rotacijski igrac, kad ima jasne zadatke i ulogu u hijerarhiji

ne znam ko ga je lagao da je on neki strelac i da moze biti jedan od lidera ekipe na aba nivou

 

(inace, on sad igra 3x3 za neke kineze i igrao je skoro na nekom turniru u srbiji, reko ajd bas da vidim na sta lici to

pocinje utakmica, prva tri napada njegove ekipe se zavrsavaju tako sto on uzima sut za 3 (odnosno 2 u ovom slucaju), naravno sva tri teska promasaja, ovaj treci nije ni blizu obruca dobacio. ugasio sam posle toga :D

 

i na sve to, jos je isla i prica da je placen bas ozbiljan iznos za borac

 

kasnije kad se tim malo pojacao i preslozio, kad je uspostavljena drugacija hijerahija bilo je i vise pobeda

 

ona utakmica protiv cibone, na stranu poraz, cinjenica da je to cibona koja je imala mozda i po imenima najslabiju ekipu i sve okolnosti koje su dovele da se uopste igra u onom sastavu je pokazatelj sta i kako treba

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

daniels 98 b/k  koji je prosle sezone igrao za cacak94 i bio najbolji igrac presao u poljsku spojniu

to je prosecan poljski klub, ne igraju nikakavo medjunarodno takmicenje, ne znam koliko su ga mogli platiti, ali sam se nadao da bi mogao ostati u cacku u borcevom dresu

 

takodje, vidim kuzmic produzio sa zvezdom

nesto sam mastao da bi ga borac mogao dovesti

on, radovanovic, tomasevic, nikolic i lesic kao 5ti visoki bi za borac bila odlicna unutrasnja linija

godinama unazad borac muku muci da nadje iole upotrebljive centre, jer ih po pravilu najmanje ima i samim tim su skupi i nedostupni

a posebno neko takvog tipa, ko bi defanzivno mogao mnogo unaprediti ekipu

 

druga donekle slicna opcija bi mogao biti uros plavsic 210 98

on je iz ivanjice, zavrsio je sa koledzom za tenesi, igrao malo i letnju ligu za atlantu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...