Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

Osim par unutrasnjih igraca, ko je to u Borcevom timu fizicki inferioran za ABA? A svi ti visoki su zakrpe kad je prvih deset opcija propalo. Glisic je recimo doveden da popuni broj za trening, sigurno niko nije racunao na njegove minute.

 

Link to comment

Misliš svih unutrašnjih igrača? 

Prve aba sezone su doveli igrača sa koledža, zaboravih mu ime, skroz korektno je odigrao, skok, odbrana... probaj takve opcije ako ne možeš da nađeš nešto kvalitetnije, a ne da držiš Todorovića 10 gidina i stalno vraćaš Lešića

Entoni Smit

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Osim par unutrasnjih igraca, ko je to u Borcevom timu fizicki inferioran za ABA? A svi ti visoki su zakrpe kad je prvih deset opcija propalo. Glisic je recimo doveden da popuni broj za trening, sigurno niko nije racunao na njegove minute.

 

 

On 25. 9. 2021. at 17:44, J.R. Cash said:

Borac nema dva igraca koji imaju telo za ovaj nivo kosarke. Bice muka odbraniti bilo sta.

 

 

 

:D

setih se ovog tvog posta od prosle godine

 

naravno, jeste tim izmenjen u nekoj meri, ali ni priblizno toliko

 

 

 

@Nikodije

smit je bio undersize, ali izuzetno skocan i dobar u odbrani

imao je on bas losih momenata, ali  dobrim delom jer mu je to prva godina u evropi

ja sam prizeljkivao da ostane i pisao o tome, bio sam ubedjen da bi u drugoj sezoni bio daleko bolji

 

sa druge strane, jbg, zavrsio je u portugalu u nekom i za njihove uslove prosecnom klubu

a ove u francuskoj trecoj ligi

primetio bi ga neko do sad da necemu vredi

 

odlicno su bili dueli njega i jos nizeg, a jos skocnijeg mu prezimenjaka iz mornara :D 

 

 

 

Link to comment

Borac sad ima više para nego tada, mogao bi verovatno da nađe boljeg igrača, Smita sam samo naveo kao primer kako treba razmišljati iako su ti koledž igrači uvek mačke u džaku™. Ali radije bih gledao to nego fakin Savu Lešića

Link to comment

nije lesic ni priblizno los koliko ga predstavljas

u odbrani je minus igrac, ali je u napadu bas cesto nosio ekipu

 

ima malo onog smeka staaarih yu centara

 

 

jako, jako je tesko naci iole pristojne centre sa borcevim budzetom

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

sebi i dalje delujem zivo :huh:

 

video sam da je umro neki cacanski sportski novinar, verovatno je on skovao tu maksimu o pranju ruku u moravi.

aleksandar stefanovic, bio je  i igrac i funkcioner borca

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
Kum „pranja ruku u Moravi“

 

O pranju ruku u Moravi kao preduslovu za dobar šut danas govore svi, od košarkaških laika do vrhunskih stručnjaka i dokazanih asova. Malo ko zna da je to Acina dosetka, a gotovo niko kako je nastala. 

– Sedeo sam ispod oraha, pored Bunkera, dok su dva klinca šutirala na koš po nesnosnoj vrućini. Koš pored Borčeve hale nema hlada, pa im je i to doprinosilo da vrlo retko ubace. Malo u šali, ali i ozbiljno rekoh im: Idite malo na Moravu, operite ruke i umijte se! Poslušaše me. Kada su se osvežili počeše da pogađaju koš. Prisutni brzo zaključiše: kada se operu ruke u Moravi koš se ne maši.

Link to comment

inace, vidim vest na sajtu kss borac deponovao ugovor mladjeg curcica bez potpisa

mislim da prvi put vidim to

uvek izbace vest kad neki igrac napuni 18 god i potpise ugovor

 

posto ga nema ni medju igracima prijavljenim za kls, a tu je cak 8 igraca 2004 i mladje, pretpostavljavam da se nesto desava i da nece da potpise ugovor sa borcem

bice bas sranje ako ostanu bez njega

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...