Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

kako to vec cesto biva kod nas, doveden centar koji to i nije :D

falice nam koji cm, ali boze moj idemo na tehniku (ko je rekao ronaldo)

kidamo sve ove sezone to je jasno

PO se ne dovodi u pitanje, cilj je plasman medju prve cetiri i prednost domaceg terena u prvom krugu :fantom:

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

kako to vec cesto biva kod nas, doveden centar koji to i nije :D

falice nam koji cm, ali boze moj idemo na tehniku (ko je rekao ronaldo)

kidamo sve ove sezone to je jasno

PO se ne dovodi u pitanje, cilj je plasman medju prve cetiri i prednost domaceg terena u prvom krugu :fantom:

 

Pa dobro, tipičan skraćeni centar, to je sada moderno. Dolazi sa korektnog programa.

4 crnca™ mačke u džaku. Jedan iz druge grčke lige, jedan iz Finske, dvojica sa koledža, a tu grupu spada i Rebrača. Dosta nepoznanica ali biće zabavnije za gledanje nego Radonja, Sava i slično.

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa dobro, tipičan skraćeni centar, to je sada moderno. Dolazi sa korektnog programa.

4 crnca™ mačke u džaku. Jedan iz druge grčke lige, jedan iz Finske, dvojica sa koledža, a tu grupu spada i Rebrača. Dosta nepoznanica ali biće zabavnije za gledanje nego Radonja, Sava i slično.

kad rece korektni program, moja prva misao kad su ga doveli mora da je zato

trazili su "klasicnu peticu" ukazala se da pokupe bitnog igraca dzordzija teka...

onda pogledam i vidim da je to 1 prosecan kosarkaski tim u okviru ncaa

ne znam zasto sam mislio da su oni top klasa

 

tako kako si opisao deluje na prvu, ali nije bas tako :D pogotovo iz ugla donjeg aba doma

ronaldo iz druge lige je zapravo najbolji igrac te lige, brz ko munja, prodoran, kazu i sa odlicnim pregledom igre, vrsni strelac

finac je ozbiljan atleta, defanzivac, znacice u skoku, igrao je u evropi vec, pa gde god

za ovog najnovijeg vec rekoh ponajbolji igrac dzordzije prosle sezone

 

meni je tu rebraca najveci znak pitanja, kao prvo nizak je za 5, vise bih voleo nekog centra tipa plavsica

ali jbg, koliko para toliko muzike

 

svakako necemo biti mlitavi kao proteklih sezona, ne bi protiv mege npr trebali igledati kao grupa veterana, a nije da se nije desavalo

fali visine pod obrucem, ali ne mora biti presudno, jer atletski mnogo bolje izgleda ekipa

 

 

 

inace juniori borca su na turniru u moskvi zajedno sa zvezdom, cska...

za borceve standarde i to je neka vrsta iskoraka

Link to comment

Onaj Smit je pre tri godine došao iz druge ncaa divizije pa se pokazao više nego solidno.

Dosta igrača sa koledža je potpisalo za abaligaše čini mi se, ili iz nekih loših liga, tako da je para sve manje reklo bi se.

Link to comment

sve vise stranaca je cak i na ovim nizim nivoima, kls, ove ostale ex yu lige

u odnosu na domace vise daju u odnosu cena/kvalitet

a mladi bas masovno odlaze u usa, pisali smo vec

 

samo iz cacka ove godine trojica

 

 

cibona mi deluje najtanja, oni izgleda nemaju ni za te 3razredne amere, "pojacanja" su im bas upitnog kaliteta

borcu je iz gomilu razloga to prvo kolo protiv njih u cacku must win

 

krka je takodje dovela nekog iz finske lige

mornar igraca koji je promenio 4 koledza :huh:

Link to comment

@pbg12345 Đoko  :laugh:

Znači tim je formiran.

Spolja: tri crnca, Talić, Manojlović, Čarapić, Tomašević.

Visoki: crnac, Rebrača, Nikolić, Todorović, Đoko.

 

Edited by Nikodije
Link to comment

da, od amera svakako najvise zavisi, ali ne mislim da su ovi "bezveznjaci"

mnogo ce zavisiti od uloge u timu, svaki od ovih igraca bi mogao imati bitnu rolu

 

evidentno, atletski bolje deluje ekipa

u odbrani ocekujem da budu daleko bolji nego proteklih godina

takodje dosta mlada ekipa, niko nije tu da otaljava karijeru, trebali bi i mogu da igraju sa dosta energije, profil igraca je takav

salic je doveden verovatno jer fali visine, ako mu uloga bude pomoc na treningu, telo da se ubaci na 10-15min, moze biti od koristi

pogotovo ako kapitenovu (todorovicevu) ulogu svede na jaku pomoc sa klupe i eventualno da podeli neki lakat

 

prosle godine smo imali hejla, vrhunskog aba napadaca, ali rupu u odbrani, koji kad se spoji sa lesicem to je bio krater koji ne bi mogli pokriti ni vrhunski defanzivci, a pogotovo ne metiljavi kocovic, radonjic potpuno van odgovarajuce uloge (tripovao da je stef kari, a zapravo je solidan role player), todorovic, novakovic koji se ocigledno zasitio borca i takodje se nasao u prezahtevnoj ulozi itd

 

sa druge strane gotovo svi igraci se ili prvi put srecu sa aba kosarkom (ronaldo, KPH, birts, frenklin, rebraca) ili sa ovakvom ulogom u ekipi (talic, manojlovic,nikolic, donekle i tomasevic) sto svakako jeste "mac sa dve ostrice", ali bih se uvek pre kladio na ovakvu grupu igraca nego na proverene snage koje ne mogu nista, odnosno mogu jako malo

 

liga je dosta izjednacena, odnosno onaj deo koji zanima borac ispod 2+2 vodece ekipe, koje nema sanse niko da ugrozi

 

od ovih ostalih igokea, pa fmp se donekle izdvajaju, ali daleko od toga da je to neka nedostizna razlika u kvalitetu

pisao sam vec, mnogo ce zavisiti od ulaska u sezonu

raspored je napokon povoljan (ranijih sezona je borac po pravilu otvarao protiv najboljih i onda posle 6,7 kola vec su na dnu), ako se dobro otvori sezona, onda bi mogao i da se napokon vrati domaci teren (koji je proteklih godina postojao samo u nostalgicnom secanju, u svakom smislu, atmosfera u hali, sudjenje, zalaganje igraca), da ekipa igra rasterecena pritiska (opstanka) itd

u tom smislu je najbolje moguce sto nam prvo kolo dolazi veliki duznik i najslabija ekipa lige

veliki deo odgovornosti je i na treneru i na pripremnom periodu, ohrabruje sto je trener birao ekipu i dobio ono sto je jos prosle sezone isticao kao neophodno i sto su protivnici na pripremama kvalitetni

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...