Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

i povredi nam se covek tek kako su krenule ozbiljnije pripreme :isuse:

KPH, kazu 4 do 6 nedelja

taman da propusti cele pripreme i udje potpuno nespreman i fizicki i u svakom smislu u sezonu, dakle igrac manje

 

 

@Milošica

luka andric izgleda presao u slogu kv

igrao cacak 94 juce prijateljsku sa njima

  • +1 2
Link to comment

nakon neresene sa fmp, dva poraza od buducnosti, potom i od zvezde, evo i prve pobede

https://kkborac.rs/borac-mozzart-pobedio-oldenburg-u-okviru-prijateljskog-susreta/

 

daleko od toga da se nesto moze zakljuciti na osnovu ovakvog izvestaja, ali moram primetiti da sa izuzetkom nikolica, raduje raspored poena ekipe

iz nekih klipova koji se pojavljuju po drustvenim mrezama, deluje da smo uboli sa amerima

steta samo sto se perot-hunt povredio i sto propusta cele pripreme

Link to comment
  • 3 months later...

jbt od kad sam otisao zauvek sa foruma :rolleyes: niko ni slovo o najvecem kosarkaskom klubu sa ovih prostora, a i sire

@J.R. Cash ti si me posebno razocarao :fantom:

 

kakva pobeda veceras :hail:

trebalo nam je ovo, definitivno smo zasluzili

u ovih nekoliko aba sezona nebrojeno puta je borac ostajao kratkih rukava

da sam vernik to sto se ovo desilo bas protiv cibone bio bi mi krunski dokaz da ima boga

adekvatno im je vraceno za proslu sezonu u cacku

 

sad bi bio red da se u punoj hali doceka znacajno oslabljena mega i da se pobedom udje u pozitivan skor i stabilizira mesto u PO

narocito posto se utakmica igra 8og, a bozic je dan u godini kad cacak ima ubedljivo najvise stanovnika u toku godine

 

Link to comment

inace, cacak je na korak da u zavrsnici kupa ima dva kluba u cetvrtfinalu

cacak 94 je u polufinalu drugog stepena kupa

za finale igraju kuci protiv dinamika kog su u prvenstvu pre neki dan u gostima dobili 48:75

 

oba finalista drugog stepena (pored 5 aba klubova i vojvodine kao vodeceg u kls na polusezoni) stecu pravo nastupa u cetvrtfinalu

 

dodatno, borac ce napokon biti medju 4 povlascene ekipe u zrebu cetvrtfinala i time ce izbeci blizance i megu pre polufinala

godinama borac ucestvuje u zavrsnici kupa i po pravilu ispada vec u cetvrtfinalu it o tako sto naleti na zvezdu ili partizan

lepa prilika da se napokon plasira u polufinale, a uz malo srece i finale

Link to comment
  • 1 month later...

na kraju junacka partija borca (koju je itekako prepoznao "neutralni" komentator sa arene :D i glup poraz borca, slicno kao sa cibonom prosle sezone

 

mijatovic nek se bucne u ladnu moravu kad se vrate u cacak, jer jedino jos valjda on nije shvatio da je sramota sto tokom sezone nije koristio pavla i narocito manojlovica

 

uzimamo kup rutinski :fantom:

Link to comment

Nekoliko velikih sudijskih gresaka na kraju utakmice. Petek je izmislio preko pola, nisu videli ocigledne korake Dreznjaka kad je ubacio preko Frenklina i mislim da je bio faul na Frenklinu posle jednog of. skoka. Nadovezao se Frenklin kretneskom nesportskom. Sve to na 4-5 razlike za Borac. Dovoljno da ode utakmica na drugu stranu.

Talic nista nije doneo u situaciji kada je jedini bek sa klupe. Na kraju je imao i otvorenu trojku da zatvori utakmicu, jedva je prvi obruc pogodio. 

Ocekivao sam vise od Nikolica u ovoj poziciji. Dobro telo, solidna odbrana, ali daleko je od bilo kakvog napadackog doprinosa na ovom nivou. Sut izgleda uzasno.

 

Link to comment
  • 1 month later...

borac sasvim solidan u moraci

napokon dobre rotacije i koriscenje igraca od strane mijatovica i odmah se osetilo u igri

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...