Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

gledao sam cacak prosle godine 2-3 puta, oba crnca su im midzeti i slabi, ne bi oni mogli da igraju fizicki zahtevnu ligu kakva je aba

Link to comment

pomesao si nesto

moguce i zbog katastrofalnih uglova kamere na vecini kls utakmica

 

hejla i bodvina borceve igrace od prosle godine bi mogli "nositi u zubima" :s_d:

obojica su tu oko 200 metra, nesto nizi,  kombo bekovi, zapravo pokrivali su  sve tri spoljne pozicije

puliam ili kako se vec cita je ostao i ove sezone u cacku 94 je nesto vise asistirao, ovaj daniels je mahom sam sve zavrsavao, dal sutem dal prodorom

 

e:vidim sad za puliama stoji 190, daniles 198

u svakom slucaju nisu sitniji od hejla i boldvina

Edited by pbg12345
Link to comment

Kako vam deluje Nikolić?

 

Meni deluje kao potencijalno dobar "đubretar", možda čak i za EL nivo. Naravno, teško je predvideti tako daleko.

  • Haha 1
Link to comment

nemam pojma

ja sam se nadao plavsicu, ne svidja mi se sto je rebraca 205

npr plavsic + marko radovanovic

   tomasevic + nikolic            i kao 5ti visoki lesic/todorovic

 

mnogo je tesko borcu naci iole kvalitetne visoke i to onda pravi bas ozbiljan problem

prosle sezone su pokusali dovesti onog naseg austrijanca sa koledza, brankovic valjda, posle zavrsio u spaniji

angazovanje rebrace mi je na tragu toga

Link to comment

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/darko-talic-novo-pojacanje-borac-mozzarta/458002

 

ne razumem ovo

u najboljem slucaju igrac na nivou djokovica, kocovica

i pre su ga pominjali kao potencijalno pojacanje, bilo mi drago sto nije dosao

 

da imaju iole hrabrosti umesto talica doveli bi kvalitetnog kombo beka i krenuli u sezonu sa spoljnjom linijom

ronaldo.     pojacanje         . milosevic

carapic, curcic

birds, manojlovic

 

i unutra npr

tomasevic, nikolic

plavsic/rebraca, marko radovanovic +5ti visoki lesic/todorovic

 

bila bi to jeftinija, kvalitetnija, raznovrsnija, potentnija ekipa nego prosle sezone

 

ovako, izgleda opet krecu u gomilanje polovnjaka koji nikakav napredak ne mogu napraviti niti dati znacajniji doprinos u aba

Edited by pbg12345
Link to comment
52 minutes ago, Nikodije said:

3 no name crnca spolja + Manojlović, biće zabavno

pa nije ovaj crnac jebemu

 

mozda se nadaju da carapa odigra kao u zavrsnici kls :rolleyes:

covek je izgledao kao stef kari :laugh:

a inace (za neupucene) radi se o borcevom branku lazicu (maltene) 

 

potpuno nova ekipa, cak i ako su pogodili sa izborom igraca bice potrebno vreme da se uklopi sve

a ok raspored ima borac ove sezone, ne mora nuzno uci u sezonu sa gomilom poraza kao prethodnih godina

 

mada, mene bukvalno zanima dal ce dati sansu nikolicu, ako bude standardni deo rotacije, zelim im sve najbolje, ako ne, verujem da necu ni pratiti

Link to comment

potpisao darko talic iz igokee, solidan igracic. znaci 3 crnca™ + talic i manojlovic, to je spolja. sad visoki, tu nema nikog jos koliko mi se cini, osim malog nikolica

Link to comment

inace ne slazem se bas za ovo sto si napisao o talicu. po meni bolji igrac od kocovica i djokovica, samo da je zdrav. a nesto je dugo bio ispovredjivan

Link to comment

videcemo, ja bih voleo da si ti u pravu, kad je vec dosao

inace, pod ugovorom od prosle sezone su (ako nije raskinuto u medjuvremenu, a trebalo bi da nije) carapic bek, tomasevic krilo/krilni centar i todorovic na poziciji debla

 

nego, bas jutros gledam tviter nalog, oficijelni, poslednja objava jos od prosle sezone

marketing, odnosi sa medijima bukvalno ne postoji :isuse:

mnogo je amaterizma u/oko borca

mnogo je neiskoriscenog potencijala u raznim sferama 

 

paradoksalno cacak 94 je u nekim stvarima daleko ispred, a cacak 94 je neuporediv sa borcem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...