Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

da ne pominjemo to sto renoviranje hale vise niko i ne pominje. i dalje ce da krvare oci od kamere koja snima u visini terena i od onih stubova groznih

Edited by Nikodije
Link to comment

naravno, apsolutna tisina

posle godina najvljivanja nove hale, pa onda spustanja na nivo rekonstrukcije postojece, cak su i odradili neke projekte, prebacili vlasnistvo nad halom i od tad nista

vrlo lako, zapravo ne lako, ali itekako ima prostora da borac izraste u regionalnog predstavnika, treci klub u srbiji, da igraju neko evro takmicenje, ali jbg

sad cu zvucati kao vucic, ali dva autoputa, civilni aerodrom svakako itekako pomazu u razvoju i povezanosti cacka, pa samim tim i borca

borac je prosle sezone u ABA bio u drustvu 10 klubova iz glavnih gradova drzava/entiteta(sustinski se igokea moze uzeti kao banjalucki klub, a svakko su pod pokroviteljstvom dodika/rep srpske) i 3 bogata primorska grada

nema ni jedne druge oblasti da je neki cacanski "proizvod", brend, kako god na takvom nivou

istina, grad odvaja za cacanske pojmove ozbiljan novac (70mil din), ali nazalost kao sto rekoh mnogo toga je na potpuno amaterskom nivou

 

ako nekad dobijem na lotou odradicu im ja to :fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

nejasno, bacili su tipa 25 miliona za besmisleni stadion u loznici, a ovde se nema 2-3 milke za halu u cacku.

ma tuga

jbg, valjda nema niko u cacku ko je sposoban da se dovoljno istali da sns masinerija ima odgovarajucu dobit od gradjevinskih radova

dok su svi ti stadioni promasena investicija, hala u cacku to nikako ne bi bila

da je makar novac ulozen u rekonstrukciju borcevog stadiona ulozen u halu, bolje bi bilo

 

jesi gledao nekad hale litvanskih klubova?

ne mislim samo na viljnus i kaunas, vec i ovi manji klubovi

a sve su to mesta u najboljem slucaju velicine cacka ili (daleko) manja

  • +1 1
Link to comment

Čitam u hr novinama, Luka Božić i Zadar dogovorili ugovor na 100k evra, a onda Ivan Zoroski (Lukin menadžer) u zadnji čas odlučio da traži 120 i sad se natežu oko tih 20k. Sirotilja. Inače zanimljivo da su tamo te cifre javne, što je i logično jer je u pitanju gradski novac.

Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

Koliko zarađuju igrači Borca cirka?

40-100K godisnje

ukupan budzet je prosle godine bio najveci do sad, mislim nesto ispod miliona

imao sam negde za ranije sezone tacne podatke i ukupan budzet i koliko ide za plate

 

opstina je glavni sponzor, to je javni podatak, svake godine povecavaju sumu, prosle sezone je cini mi se bilo 70 miliona dinara

 

hrvatski klubovi su imali i nesto manje prosle godine od borca, svi ostali vise

zadar je za plate igraca imao 450 000

  • Hvala 1
Link to comment

pisali smo pre neki dan negde o tome, valjda na aba temi

 

nego, gledam malopre sastav druge ABA lige

iz nekgo razloga sam mislio da se mnogo vise tumba

zapravo vec godinama gro lige cine isti klubovi

u odnosu na proslu godinu npr osim zamene krka-mzt, slogu je zamenila vojvodina i poslednje tri ekipe od prosle sezone gorica, osijek i spars vise nisu tu, sa tim sto spars moze preko kvalifikacija upasti

 

najvise se menjaju klubovi iz hrvatske, koja ima cudan odnos prema aba i iz srbije, gde je najkvalitetnije takmicenje i ima najvise ekipa na/blizu tog drugog aba nivoa

 

 

oni baloni su se pokazali kao dobro resenje, narocito onih kovid sezona, ali mislim da bi bilo bolje da se vrati na uobicajen nacin takmicenja

Link to comment

Ne može uobičajen način takmičenja, to je previše putovanja i utakmica za ekipe tog nivoa.

Sledeće sezone ostaju baloni, ali se plej-of igra normalno, dve utakmice kući i na strani na koš razliku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...