Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

muci se borac, sad helios na +3, a ne mogu se oteti utisku da je borac daleko kvalitetniji, ali ama bas nista ne igraju veceras u odbrani

sve je teze gledati pojedince, veceras radonjic i todorovic dominiraju u tom pogledu

 

ubedjen sam da bi pavle nikolic ovde dominirao, a mi gledamo mrtvog todorovica

isto vazi i za curcica umesto radonjica

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

muci se borac, sad helios na +3, a ne mogu se oteti utisku da je borac daleko kvalitetniji, ali ama bas nista ne igraju veceras u odbrani

sve je teze gledati pojedince, veceras radonjic i todorovic dominiraju u tom pogledu

 

ubedjen sam da bi pavle nikolic ovde dominirao, a mi gledamo mrtvog todorovica

isto vazi i za curcica umesto radonjica

Ni meni ovo nije jasno, Mijatović očigledno veze nema, čak nijedan od njih ni u 12.  Tek uloga Čarapića... Sa druge strane ovaj Luke interesantan igrač, imao je fine partije i u aba 2 plej ofu.

Link to comment
21 minutes ago, pbg12345 said:

los borac, prevse nervoze, ne valja ovo

da nije boldvin poludeo, bili bi i u minusu na poluvremenu


katastrofalni čačani 

Link to comment

U prvom poluvremenu se zapalio Boldvin, u drugom Hejl, dovoljno za Helios.

Ne znam zašto se igra baraž po ovom sistemu, aba1 tim nikad neće ispasti sa prednošću domaćeg terena. Ovo bi bila mnogo bolja serija da je Helios imao teren.

Link to comment

dobio boac vojvodinu sa pet seniora (lesic povredjen) i tri juniora koji su protekla tri dana igrali finalni turnir

carapic preuzeo ulogu hejla :D 

pavle nikolic ce definitvno biti odlican igrac, igrao je celu drugu cetvrtinu, jako dobro, posle nije dobio ni minut

mijatovicu je opravdanje sto su se juniori tek sinoc vratili sa turnira, sto stoji, ali nikolicu je definitivno morao dati minute i u drugom

apsolutni je prioritet da on ima ozbiljnu minutazu u aba sledece godine 

stariji curcic los, kao i na juniorskom turniru, igrao od klinaca jos milosevic svega dva,tri minuta i to ne na svojoj poziciji, vec je iz nekog razloga curcic izigravao pleja u tom periodu

a mladji  curcic je sjebao zglob u polufinalu protiv zvezde. tako da verovatno propusta superligu

ostali klinci su 2006 i mladji, tesko ce oni dobiti bilo kakvu minutazu kod mijatovica

 

Link to comment

gledam juce borac (koji je inace ostao u sastavu kocovic, carapic, novakovic, tomasevic, todorovic +povredjeni lesic+ 3juniora + nekoliko kadeta i pionira) igraju, a posebno sutiraju trojke kao voriorsi iz najboljih dana

kocovic koji ove sezone gotovo nije igrao, a prosle u megi u aba bio na nivou filipa covica u evroligi, pretvara se u pleja koji potpuno kontrolise ritam utakmice, poentira sa trojke, iz ulaza, deli lopte)

novakovic kao od sale ubacuje 7 trojki

carapic koji je borceva verzija lazica na prosloj 30 poena sasipa lagano iz svih mogucih situacija

 

i sad naravno, prvenstveno je do kvaliteta protivnika, talenta, fizickih karakteristika, odbrane koju mogu pruziti

 

ali ima jos nesto,  prepoznajem gomilu situacija u kojima se nadju ti igraci istih ili jako slicnih i reakcije su potpuno razlicite u ove dve utakmice protiv kls ekipa u odnosu na utakmice aba lige

pored svega ovog gore nabrojanog ima jaaaako mnogo i do samopuzdanja i stava da si ti bolji od protivnika i onaj koji prvenstveno odlucuje kako ce biti

 

a cini mi se, makar mi laicki kad komentarisemo kosarku i sport generalno te momente izuzento potcenjujemo

uglavnom se svodi na analizu individualnog kvaliteta, pa jos ako ga je sto vise moguce izraziti kroz brojeve, fizicko stanje igraca, a to psihicko nista manje bitno zanemarujemo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...