Jump to content
IGNORED

Transakciona analiza i psihološke igre


Recommended Posts

39 minutes ago, Malkmus said:

Ima najbolje namere, a mislim da nema dobar uvid u stanje. 

Slično kao i Jovana Gligorijević.

Jovanu isto volim, raskrinkala je mnoge korupcijske skandale, 

Otisla sam danas da vidim tu njenu grupu Za tebe Vazno je,

 

Mahom je grupa namenjena za pisanje svojih problema gde su opskurni saveti davani, nisam primetila da je neko strucan tu zaposljen kao u onoj Hrvatskoj Grupi O mentalnom zdravlju uz kavu, tu su ozbiljni odgovori sa psihoterapeutima i psihijatrima psiholozima, ova njena grupa mi se cini, mozda gresim malo opskurna. 

Link to comment
1 hour ago, Rowanoke said:

Jovanu isto volim, raskrinkala je mnoge korupcijske skandale, 

Otisla sam danas da vidim tu njenu grupu Za tebe Vazno je,

 

Mahom je grupa namenjena za pisanje svojih problema gde su opskurni saveti davani, nisam primetila da je neko strucan tu zaposljen kao u onoj Hrvatskoj Grupi O mentalnom zdravlju uz kavu, tu su ozbiljni odgovori sa psihoterapeutima i psihijatrima psiholozima, ova njena grupa mi se cini, mozda gresim malo opskurna. 

 

U Srbiji je to dugo radio IAN i to veoma dobro ali kako su stranci otisli sa fondovima tako je i drzava zapustila mnoge korisne stvari, ukljucujuci i tu. Kad su naprdnjaci dosli na vlast sve drzavne fondove tog tipa oduzeli su svim postojecim organizacijama bez analize njihovog ucinka i korisnosti i prebacili na neke svoje opskurne organizacije koje su se iznenada pojavile.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

U Srbiji je to dugo radio IAN i to veoma dobro ali kako su stranci otisli sa fondovima tako je i drzava zapustila mnoge korisne stvari, ukljucujuci i tu. Kad su naprdnjaci dosli na vlast sve drzavne fondove tog tipa oduzeli su svim postojecim organizacijama bez analize njihovog ucinka i korisnosti i prebacili na neke svoje opskurne organizacije koje su se iznenada pojavile.

Ne znam sta je IAN, nisam iz medicine i psihologije.

Za ovu grupu mi je cudno, naprimer upravo su objavili nesto za nekog starog coveka koji je dosao na grupnu terapiju i rekao da je njegov problem sto nema posla, i onda je psihoterapeutica iz toga izvukla neki nenormalni zakljucak kako su Psihoze svuda oko nas. Jezivo. I naprimer to niko ne kontrolise i nekome je to normalno. 

 

 

A zbog cega su stranci otisli? 

Link to comment
15 minutes ago, Rowanoke said:

Ne znam sta je IAN, nisam iz medicine i psihologije.

Za ovu grupu mi je cudno, naprimer upravo su objavili nesto za nekog starog coveka koji je dosao na grupnu terapiju i rekao da je njegov problem sto nema posla, i onda je psihoterapeutica iz toga izvukla neki nenormalni zakljucak kako su Psihoze svuda oko nas. Jezivo. I naprimer to niko ne kontrolise i nekome je to normalno. 

 

 

A zbog cega su stranci otisli? 

 

International Aid Network.

 

Sto se tice ovog poslednjeg pitanja, njega trenutno mnogi u Avganistanu postavljaju.

  • Hvala 1
Link to comment
34 minutes ago, harper said:

 

International Aid Network.

 

Sto se tice ovog poslednjeg pitanja, njega trenutno mnogi u Avganistanu postavljaju.

Koja je razlika izmedju IAN i ILO?

International Labor organisation?

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Rowanoke said:

Jovanu isto volim, raskrinkala je mnoge korupcijske skandale, 

Otisla sam danas da vidim tu njenu grupu Za tebe Vazno je,

 

Mahom je grupa namenjena za pisanje svojih problema gde su opskurni saveti davani, nisam primetila da je neko strucan tu zaposljen kao u onoj Hrvatskoj Grupi O mentalnom zdravlju uz kavu, tu su ozbiljni odgovori sa psihoterapeutima i psihijatrima psiholozima, ova njena grupa mi se cini, mozda gresim malo opskurna. 

 

40 minutes ago, Rowanoke said:

Ne znam sta je IAN, nisam iz medicine i psihologije.

Za ovu grupu mi je cudno, naprimer upravo su objavili nesto za nekog starog coveka koji je dosao na grupnu terapiju i rekao da je njegov problem sto nema posla, i onda je psihoterapeutica iz toga izvukla neki nenormalni zakljucak kako su Psihoze svuda oko nas. Jezivo. I naprimer to niko ne kontrolise i nekome je to normalno. ......

 

 

 

 

40 minutes ago, Rowanoke said:

.......

A zbog cega su stranci otisli? 

popili sikterušu na kraju turneje.

 

(grupisanje prema smislu-"Za tebe - Važno je")

  • Hvala 1
Link to comment

off:

 

@Rowanoke

 

(istražujem)

 

 

Džon Vajt (kolonista i umetnik)....

 

American Horror Story: Roanoke je šesta sezona FX horor antologijske serije Američka horor priča. Tematski centri sezone o eksploataciji u dva oblika: čin maltretiranja prema ljudima i korišćenje tehnika javnog odnosa i oglašavanja za ličnu korist; koja su se dogodila na ostrvu Roanoke u Severnoj Karolini 2015. godine koja su fokusirana na svedočenja porodice Miler: bračni par Met i Šelbi, i Metovu sestru Li Haris, dok prepričavaju niz paranormalnih iskustava koja imaju na svom imanju na dokumentarnom filmu pod nazivom Moja roanoke noćna mora- u produkciji Sidnija Arona Džejmsa. Glumci ponovo izjednaиe dramatizovanu verziju dogaрaja. Audrey Tindall, Dominic Banks i Monet Tumusiime prikazuju Šelbi, Meta i Lija, odnosno Agnes Meri Vinsted, Rorija Monahana, Vilijama van Hendersona i Dilana portret Tomasina Vajta, Edvarda Filipa Mota, Elijasa Kaningema i Embrosa Vajta. U kasnijoj polovini sezone, postavljenoj 2016. godine, glumci, kao i pravi ljudi, pridružuju se produkciji "Return to Roanoke:3 Days in Hell" godinu dana kasnije u sklopu rijaliti TV serije tri dana u kući. Tokom ovih dana svi ljudi umiru pod nesamosnim okolnostima, osim jednog. Epilog pokazuje posledice događaja u bliskoj budućnosti.

 

on:

 

@Rowanoke said na Temi:  Sn&u

Link to comment
1 hour ago, Pixie said:

 

Valjda znas da kod terapeuta "cisto onako" ne postoji. :D

Pa zamisljam kako izgleda mlad zenski terapeut. Nekako deluje cudno,bar za nas mentalitet.Citao sam Jaloma ali to je drugo.

Link to comment

transakcije:

On 3.9.2021. at 18:43, Miki_belavista said:

@Pixie,da li si ti psihijatar ili psiholog?

 

16 hours ago, Pixie said:

 

Psihijatar, zbog cega pitas?

 

14 hours ago, Miki_belavista said:

Cisto onako.

.............

Link to comment

..............

5 hours ago, Pixie said:

 

Valjda znas da kod terapeuta "cisto onako" ne postoji. :D

 

3 hours ago, Miki_belavista said:

Pa zamisljam kako izgleda mlad zenski terapeut. Nekako deluje cudno,bar za nas mentalitet.Citao sam Jaloma ali to je drugo.

 

Irvin D. Yalom je psihijatar, a @Pixie psihijatrica, to je prvo           !

 

(grupisanje prema smislu)

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Miki_belavista said:

Pa zamisljam kako izgleda mlad zenski terapeut. Nekako deluje cudno,bar za nas mentalitet.Citao sam Jaloma ali to je drugo.

Ja ne poznajem nijednog muskog terapeuta,

 

Osim ako Zoran nije to a ne deluje mi. Uvek sam imala zene. 

Mahom muskarci koji odu u psihijatriju beze od urgence, neka moja shvacanja,

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...