Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

ja nisam hteo da mu slomim srce, ali bio sam pomalo šokiran koliko je navijača 1 reala niklo tamo negde oko finala lš. :happy:

ali nemam problem s tim da liverpul ima više navijača, za siti i treba da navija samo fudbalska avangarda.

Link to comment
10 minutes ago, 189- said:

odakle vadis ove reci. uvek najsmesniji deo postova :lol:

 

Nekom je smešno a nekom dobri bog, svevideći i milosrdni, oprašta grehe :fantom:

 

6 minutes ago, cvrlle said:

sigurno drzi kuran u dzepu kosulje, blizu :heart:

 

Digitalna kopija brt, moja konverzija iz paganizma u pravoverje ispratila je u korak ovu fenomenalnu Mane-Salah eru kluba. 

 

Iskreno, sad ne znam kuda dalje. Da cirkam matcha čaj kao novi Urugvajac? (A i onaj stari?) Nekako mi je banalno. Koga jednom obasja svetlost božija, sve ostale navijačke strasti nekako blede. Lepo nas uči ayat an-nur:

 

fc27f2d42294ab8e1e3c01199761854b.jpg

 

... and Allah presents examples for the people, and Allah is Knowing of all things

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Sad kad se slikovao u dresu sa brojem 27, imamo li potvrdu plaće™ na nedeljnom nivou @Zlurad i @Weenie Pooh

 

Eno imaš na grafiku sa prethodne strane, 140k nedeljno.

 

Neka ga, mlad je, do tridesete će inshallah stići bar do pola Hallandove plate.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Eno imaš na grafiku sa prethodne strane, 140k nedeljno.

 

Neka ga, mlad je, do tridesete će inshallah stići bar do pola Hallandove plate.


140 € ili £ - jel to bruto ili neto?

Link to comment

brutalno 140k gbp. koje crno neto :isuse:
startnih 11 da sastavis, kad plate babi danak, nemaju neto 140k

vlasnik je henri ne glejzer. kapiram jenki ko jenki, pomesao si :D

Edited by cvrlle
  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
30 minutes ago, cvrlle said:

@ArleKino izgleda da ce vam prvo zvucnije pojacanje biti vieira iz porta

 

 

Ja ne uspevam da razlikujem njega i saigrača mu Vitinju, u glavi mi je to jedan igrač. 

 

U slučaju da ga se dobro sećam iz LFC otresanja Porta, nije loše delovao, brzo razmišljao na lopti a relativno lagan na nogama.

 

Nisam siguran da li je Arsenalu baš takav potreban jer već ima dvojicu (Odegaard i Smith bez crtice Rowe), ali šta sad.

 

Link to comment

ja sam načuo da lego pep ima dugoročnu ambiciju da zaigra (sitijevskih) 433, u tom slučaju ima smisla jednog takvog upariti sa odegaardom i parteyom. 

 

više me zabavlja arsenalovo ganjanje raphinhe, bilo bi carski da ovog leta najviše para spucaju u levonogo krilo

Link to comment

Štaznam, to nije loša longterm strategija ako nameravaju da puste Saku u Liverpul na leto. (Tj. kad Pep ponudi najpravovernijem platu od dva miliona mesečno.)

 

Mada Flop više ceni Martinelija, videćemo. Valjda ume i on desno.

 

Šta će Arse sa Granitnim Džakom, za to vreme? On im je na izlaznim vratima već sto godina.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Džaka će biti naš Fernandinjo, uđe malo sa klupe, prebije nekog, ne dobije karton, podigne neki trofejčić...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...