Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Znam neke devojke koje vole da nose dukseve svojih manje kosmatih polovina, ali još nisam čuo slučaj da lik nosi devojčin duks :huh:  

Link to comment
27 minutes ago, Profesionalac said:

Znam neke devojke koje vole da nose dukseve svojih manje kosmatih polovina, ali još nisam čuo slučaj da lik nosi devojčin duks :huh:  

 

A dobro sad, Bellerin je vazda bio avangarda.

 

hector-bellerin-style-icon.jpg

Link to comment
 
Ima razlike, "sexual assault" je široka kategorija u koju se često svrsta sve i svašta, pa i verbalni delikt. Imaš primer nesrećnog Nabija Keite kog je pre par godina izvesna devojka optužila za sexual assault zato što joj nije pozvao taksi kad je tražila. (Pozvala ga je sama, tj. pozvala mamu da dođe po nju taksijem, i otišla kući.) 
 
Tu istraga nije dugo potrajala, samo par dana kasnije su joj rekli da neće podizati optužnicu. (Ali su za to vreme Keitini PR ljudi stigli da joj ponude neke pare da odustane, pa se posle pravili ludi, pa ih ona snimala, i tako.)
Ja sam bio ubedjen da je Liverpul uspeo da taj Keitin delikt nekako ubaci pod tepih, jer sam čuo da je napravio neko sranje ali nisam znao koje. Bizarno.
Link to comment

Sutra ćemo saznati raspored za novu sezonu.

 

Nama ne gine gostovanje kod Liverpoola u prvih 5 kola, a za početak...opet Fulham u gostima.

 

Za City je ispalo da kreću protiv Bournemoutha, a za Arsenal se priča o Palaceu za (opet) prvi meč sezone u gostima.

Link to comment
8 hours ago, ArleKino said:

Sutra ćemo saznati raspored za novu sezonu.

 

Nama ne gine gostovanje kod Liverpoola u prvih 5 kola, a za početak...opet Fulham u gostima.

 

Za City je ispalo da kreću protiv Bournemoutha, a za Arsenal se priča o Palaceu za (opet) prvi meč sezone u gostima.

jesi li spremio pisania za novu temu

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, renne said:

jesi li spremio pisania za novu temu


Samo nemoj više on da otvara, molim te. Nek ostavi čaršafe za drugi, treći post…

  • -1 7
Link to comment

AUGUST

7 Brighton (H)
13 Brentford (A)
20 Liverpool (H)
27 Southampton (A)
30 Leicester City (A)

SEPTEMBER

3 Arsenal (H)
10 Crystal Palace (A)
17 Leeds United (H)

OCTOBER

1 Man City (A)
8 Everton (A)
15 Newcastle (H)
19 Tottenham (H)
22 Chelsea (A)
29 West Ham (H)

NOVEMBER

5 Aston Villa (A)
12 Fulham (A)

DECEMBER

26 Nottingham Forest (H)
31 Wolves (A)

 

Link to comment

evo jedna za brata pokojnog. znam da je vazda bio uzivalac sarenih grafikona

6a4d993b416fe840267bf76e8f56313d.jpg

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Edited by cvrlle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...