Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

kounde izgleda nema ozbiljniju povredu. kante je vec napustio kamp francuza pre par dana zbog kolena...

 

bissouma je steal ako ne zaglavi zatvor.

Link to comment
Može neki pointer na diskusije o kupovini karata za i uopšte o odlasku na utakmice do Kraljice Babe? Mislim da je bilo nešto vezano za Klub navijača L'poola Srbija... Ujka i ja planiramo do North Westa u septembru (on zbog Bitlsa, ja zbog Stone Roses), pa jedva čekam da izađu fiksčrs.
Svi smo te iskulirali. Da kupiš karte direktno je prilično nemoguće. Možda ako nahvataš neki hospitality za koji ne treba da prodaš bubreg. Iscimaj lfc srbija, mada koliko sam video sajt im ne radi kako treba, pa možda preko fb-a. @copkillah je valjda banovan, kad se vrati možda ti da neki pointer vezano za karte. Moj drugar je iz Švedske, recimo uplatio neki paket aranžman koji ga je koštao oko 300/400 evra a uključivao hotel, posetu stadionu, muzeju, i kartu za utakmicu (neloše mesto, odmah pored Kopa). Sve ovo na bazi dva noćenja. Mislim da je tui organizator ali nisam siguran. Možda da i sa te strane probaš.
  • Hvala 1
Link to comment

Dvaessedam :isuse: Pa sačekajte da ode Mane, majku mu, i onda dajte čoveku desetku! 

 

 

Sad je već jasno da su doveli novog Origija, samo za deset puta više para.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Fali tu Buddha kao lažna devetka

Buda i Harekrišna da igraju štopere, pa da se i nečemu nadaju... ALi svi znamo da ti istočnjaci slabo stoje sa fudbalom... :fantom:

Link to comment
37 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dvaessedam :isuse: Pa sačekajte da ode Mane, majku mu, i onda dajte čoveku desetku! 

 

Great to meet the big guy today, shirt number 27, 2+7 = 9 (Peter McDowall)

eto racunaj da nosi devetku

Link to comment

Bissouma je izgleda trebalo da bude to pojačanje od pre neki dan ali se kao i uvek sa Levy-jem to iz nekog razloga odužilo.

Solidna kupovina za 25m ako je tačno, Kvalitetan backup za Hojbjerga i Bentancura

Link to comment
50 minutes ago, ArleKino said:

Arsenal navodno sve bliže Tielemansu, ganja se i Nkunku.

 

nkunku produzuje ugovor i imace klauzulu od 60 miliona sledece leto.

Link to comment
44 minutes ago, Mercuzzio said:

Bissouma je izgleda trebalo da bude to pojačanje od pre neki dan ali se kao i uvek sa Levy-jem to iz nekog razloga odužilo.

Solidna kupovina za 25m ako je tačno, Kvalitetan backup za Hojbjerga i Bentancura

 

Oduzilo se jer Bisuma ima neka rocista na sudu jer je optuzen za silovanje (sexual assault)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...